DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie chce siać defetyzmu wśród kibiców Realu ale chyba tego już nie przegramy tego meczu
1
Rekin forma mutant
0
Ja mam pytanie: czy temu sędziemu tak dużo zapłacili czy on jest po prostu głupi
1
Ja się zapytań nie ironicznie: czy naprawdę nikt się nie zainteresuje tym ,,sędziowaniem" w Hiszpanii?
Przecież tyle kontrowersji co w jednej kolejce jest to przez cały sezon w innych ligach nie ma.
I to nie jest od roku tylko od wielu lat i nikt z tym nic nie robi.
1
Klasyczek
x.com/CFCDUBois/status/1749112765220786332
0
Sędzia robi co moze, ale Girona i tak nie daję rady
0
Czekaj bo już szukają czegoś żeby anulować
1
Jeśli kiedyś uznasz że jesteś nieudacznikiem i idiotą to spójrz na hiszpańskich sędziów
1
Niewidomy by lepiej sędziował
1
Przyznaj się ile żeś dostał pod stołem od realu żeby tak sędziować
3
real madryt - największe przedsiębiorstwo drukarskie na świecie.
Nie wierzysz? Popatrz na ich stadion. Jedna wielka drukarka.
1
Hiszpańscy sędziowie są jak rzeczy kupione z Temu
Są ale nie działają.
0
Gdzie real nie może tam sędzia dopomoże
14
Jeśli piłkarz realu fauluje to jest karny dla realu.
Jeśli faulują piłkarza Barcelony to jest rzut wolny dla przeciwnika.
Czego nie rozumiesz?
2
Złota zasada laligi:
Sędziowie mylą się na dwa sposoby
Raz na korzyść realu, a drugi na niekorzyść Barcelony
2
Z każdej decyzji się obroni moim zdaniem
Edit: no dobra jednak nie XD
5
Karny dla realu
3
Muzyczna propozycja #130
Ephixa & Jim Yosef - Everlasting
Gatunek: Euro-Trance/Melodic Dubstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15457585#comment-15457585
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium
0
tO JEsT teN MeNTaL
0
@Kuba_6 kolega nie zrozumiał żartu :)
1
Gdybym nie szanował realu madryt to bym powiedział że jest on żałosnym, farciarskim, złodziejskim i najgorszym klubem na świecie, ale że go szanuję to nic nie powiem.
1
@pt9 no i co żeś zrobił
5
Ale fajnie się bawię tymi 3 dronami.
Już chyba godzinę to trwa :D
3
Dopiero teraz zobaczyłem sytuację z karnym.
No i powiedźcie mi teraz jak ludzie mają się nie śmiać ze słynnego ,,penalti para el real madrit" albo nie oskarżać białych o pomoc że strony sędziów.
W dobie VAR-u powinien być odgwizdany faul na zawodniku Leganes, a oni jeszcze tę decyzję podtrzymali.
Skandal, żałosny skorumpowany klubik.
1
A co tu takie nastroje jakby real przegrywał w pierwszej połowie z leganes 1-2
2
Muzyczna propozycja #129
Paul Flint - Savage
Gatunek: Brostep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15455236#comment-15455236
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
2
@July_6_BcN Duo Spoko na LaRambli :D
2
@July_6_BcN więc mnie kochaj o mój miły, z ciebie płyną moje siły, a ja do grobowej deski będę wierna jak ten pies ci
3
@July_6_BcN
Czy w pościeli, czy na sianie, w głowie tylko mu kochanie, ale im jest ciągle mało, niech wyczuje jego ciało!
3
@July_6_BcN s*x ma w głowie s*x ma w ciele, s*xu nigdy nie za wiele, ciągle ściska swą dziewczynę, za nią nie chce żadnej innej!