DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poczekajcie, kibice realu jeszcze wierzą
Yes they can
3
To kiedy ta legendarna remontada się zaczyna, jutro?
2
@PatrychoO a weź mi tego elementa sprzed oczu
9
Napisałbym szczerze co myślę o Rudigerze, ale nie chcę dostać perma
0
Po waszych komentarzach wnioskuję że Jagiellonia Białystok lepiej by zagrała z Arsenalem
0
Nie ładnie tak cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia dlatego powiem, że mamy ładną pogodę
2
Zaraz mięsień zrobi to czego nie zrobiła federacja w Hiszpanii z Mbappe
3
Jaki gol Diera dla Bayernu
0
Czekajcie bo już Var szuka żeby anulować
0
Życzyłbym Rudigerowi tego samego co zrobił, ale on nie ma jaj
2
Ja do Rudigera nic nie mam
Nawet szacunku
2
Zawodnik Bayernu:
Kim un jest?
0
@Kitek1640 ciekawiej będzie, ale nie chcemy dawać szans białym
Lepiej niech się skończy 0-0
1
Baj baj, baja munsien
1
No to chyba po Bayernie
3
@Kitek1640 no czy ty jesteś poważny człowieku?
0
Ręka może być Lautaro
Edit: nie ma. Jest 1-1
1
@Kai0 spokojnie nie zamierzam nawet próbować :D
4
Nie ma za co
Jak nie oglądałem to był karny dla Arsenalu. Włączyłem mecz i Saka nie strzelił. Jak wyłączyłem przy varze to nie ma karnego dla realu :D
2
Czemu miałem takie przeczucie że nie strzeli..
2
@BorzyKrzys takie trochę Paranormal Activity te ujęcia
0
@NeroTFP1 możliwe
Zwłaszcza jeśli w tym nie ,,siedzisz".
Trap ma dużo podgatunków i wersji. Może być agresywny, chillowy, a nawet romantyczny ;)
Ten jest z tych bardziej emocjonalnych jeśli chodzi o wokal.
Teraz jedynie jaki mi przychodzi do głowy trap z tych bardziej przystępnych to od Unknown Brain. Jednak często ich utwory są oznaczane jako Future Bass (ja też często to robię), ale można to trochę podciągnąć pod chill trap ;)
2
@DragonxNF
Pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem ten utwór. Było to przed świętami Bożego Narodzenia, chyba 2022 roku, kiedy słuchałem radia NCS. Akurat wtedy leciał i się zastanawiałem dlaczego ja tego nie mam na swojej playliście :D. Bardzo dobry trap (zwłaszcza drugi drop)
3
Muzyczna propozycja #147
Axol & The Tech Thieves - Bleed
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15521755#comment-15521755
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
17
Michael Jackson naszych czasów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Paradoksalnie to dobrze że taki mecz przytrafił się dzisiaj.
Przegraliśmy pierwszy mecz z Wojtkiem co, bądźmy szczerzy, musiało kiedyś nastąpić. I dobrze że stało się to gdy mieliśmy dużą zaliczkę z poprzedniego spotkania, bo i tak awansowaliśmy dalej i nie boli to aż tak bardzo.
I dodatkowo piłkarze dostali porządny kubeł zimnej wody.
1
Przegraliśmy ale wygraliśmy
5
Flick już ma przygotowany kij bejsbolowy do rozmowy w szatni
1
@DragonxNF
To najpopularniejszy teledysk na kanale (ponad 36 milionów wyświetleń). Co ciekawe jest też jednym z tych utworów, którym najszybciej przybywa wyświetleń. Nie wiem z czego to wynika, no ale tak jest :)