0

Poczekajcie, kibice realu jeszcze wierzą
Yes they can

3

To kiedy ta legendarna remontada się zaczyna, jutro?

2

@PatrychoO a weź mi tego elementa sprzed oczu

9

Napisałbym szczerze co myślę o Rudigerze, ale nie chcę dostać perma

0

Po waszych komentarzach wnioskuję że Jagiellonia Białystok lepiej by zagrała z Arsenalem

0

Nie ładnie tak cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia dlatego powiem, że mamy ładną pogodę

2

Zaraz mięsień zrobi to czego nie zrobiła federacja w Hiszpanii z Mbappe

3

Jaki gol Diera dla Bayernu

0

Czekajcie bo już Var szuka żeby anulować

0

Życzyłbym Rudigerowi tego samego co zrobił, ale on nie ma jaj

2

Ja do Rudigera nic nie mam
Nawet szacunku

2

Zawodnik Bayernu:
Kim un jest?

0

@Kitek1640 ciekawiej będzie, ale nie chcemy dawać szans białym
Lepiej niech się skończy 0-0

1

Baj baj, baja munsien

1

No to chyba po Bayernie

3

@Kitek1640 no czy ty jesteś poważny człowieku?

0

Ręka może być Lautaro
Edit: nie ma. Jest 1-1

1

@Kai0 spokojnie nie zamierzam nawet próbować :D

4

Nie ma za co
Jak nie oglądałem to był karny dla Arsenalu. Włączyłem mecz i Saka nie strzelił. Jak wyłączyłem przy varze to nie ma karnego dla realu :D

2

Czemu miałem takie przeczucie że nie strzeli..

2

@BorzyKrzys takie trochę Paranormal Activity te ujęcia

0

@NeroTFP1 możliwe
Zwłaszcza jeśli w tym nie ,,siedzisz".
Trap ma dużo podgatunków i wersji. Może być agresywny, chillowy, a nawet romantyczny ;)
Ten jest z tych bardziej emocjonalnych jeśli chodzi o wokal.
Teraz jedynie jaki mi przychodzi do głowy trap z tych bardziej przystępnych to od Unknown Brain. Jednak często ich utwory są oznaczane jako Future Bass (ja też często to robię), ale można to trochę podciągnąć pod chill trap ;)

2

@DragonxNF
Pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem ten utwór. Było to przed świętami Bożego Narodzenia, chyba 2022 roku, kiedy słuchałem radia NCS. Akurat wtedy leciał i się zastanawiałem dlaczego ja tego nie mam na swojej playliście :D. Bardzo dobry trap (zwłaszcza drugi drop)

3

Muzyczna propozycja #147

Axol & The Tech Thieves - Bleed
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15521755#comment-15521755

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

17

Michael Jackson naszych czasów


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Paradoksalnie to dobrze że taki mecz przytrafił się dzisiaj.

Przegraliśmy pierwszy mecz z Wojtkiem co, bądźmy szczerzy, musiało kiedyś nastąpić. I dobrze że stało się to gdy mieliśmy dużą zaliczkę z poprzedniego spotkania, bo i tak awansowaliśmy dalej i nie boli to aż tak bardzo.

I dodatkowo piłkarze dostali porządny kubeł zimnej wody.

1

Przegraliśmy ale wygraliśmy

5

Flick już ma przygotowany kij bejsbolowy do rozmowy w szatni

1

@DragonxNF
To najpopularniejszy teledysk na kanale (ponad 36 milionów wyświetleń). Co ciekawe jest też jednym z tych utworów, którym najszybciej przybywa wyświetleń. Nie wiem z czego to wynika, no ale tak jest :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?