DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jurek nie widać, możesz sobie setę walnąć na nerwy
2
Oglądam studio TVP i gdybym nie znał wyniku to bym myślał że to real wygrał ten finał
9
Wojtek: to mogę już zapalić?
5
Weee are the champiooons
1
Laporta i Yamal jakie Duo XD
0
Vini przynajmniej podziękował
Za to plusik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rapha znów w tych okularach XD
3
Jednak jest sprawiedliwość w piłce nożnej
0
Kocham tych piłkarzy
Kocham tego trenera
Kocham ten klub
1
Hansi Flick nadal niepokonany w finałach
0
Rudiger pokazał swoje prawdziwe oblicze
1
Jak na moje oko to tak -60 IQ
0
,,Araujo rozebrany" XDDD
0
Oddało bieganie maratonów po meczach :D
0
Złodzieje nas okradają w tym meczu jak mogą
1
Były co najmniej dwie sytuacje gdzie ewidentnie był karny dla Barcelony. Nic nie sprawdzali
Teraz jak ewidentnie nie ma karnego to poszedł sprawdzać
Cyrk
0
Ale za tamte mógłby teraz być karny
3
Cyrk że w takiej sytuacji sprawdzają, a przy Cubarsim, Ferranie nie
0
Rekin jak ja cię kocham
3
Strzela ten którego nie powinno być już na boisku
1
@Rafalloxfcb oczywisty karny
56
Podsumujmy pierwszą połowę w wykonaniu sędziego:
-Brak żółtej kartki dla Vasqueza
-Brak drugiej żółtej dla Tchouameniego
-Brak żółtej kartki dla Rudigera
-Brak żółtej kartki dla Ceballosa
-Brak karnego za rękę Asencio
-Oraz brak karnego za ciągnięcie Cubarsiego przez Ceballosa
Widać że wczorajszy cyrk realu przynosi skutki
2
Sędzia już nad tym nie panuje
1
Żałosne prześcieradła
0
Sędzia ale ty nie ulegaj presji białych
2
Lepiej się tego zrobić nie dało
1
17-latek porobił złotą piłkę
3
Nazwanie Rudigera neandertalczykiem byłoby obrazą dla neandertalczyków
2
Kłapouchy dzisiaj na przekór LaRambli