1

Jurek nie widać, możesz sobie setę walnąć na nerwy

2

Oglądam studio TVP i gdybym nie znał wyniku to bym myślał że to real wygrał ten finał

9

Wojtek: to mogę już zapalić?

5

Weee are the champiooons

1

Laporta i Yamal jakie Duo XD

0

Vini przynajmniej podziękował
Za to plusik

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rapha znów w tych okularach XD

3

Jednak jest sprawiedliwość w piłce nożnej

0

Kocham tych piłkarzy
Kocham tego trenera
Kocham ten klub

1

Hansi Flick nadal niepokonany w finałach

0

Rudiger pokazał swoje prawdziwe oblicze

1

Jak na moje oko to tak -60 IQ

0

,,Araujo rozebrany" XDDD

0

Oddało bieganie maratonów po meczach :D

0

Złodzieje nas okradają w tym meczu jak mogą

1

Były co najmniej dwie sytuacje gdzie ewidentnie był karny dla Barcelony. Nic nie sprawdzali
Teraz jak ewidentnie nie ma karnego to poszedł sprawdzać
Cyrk

0

Ale za tamte mógłby teraz być karny

3

Cyrk że w takiej sytuacji sprawdzają, a przy Cubarsim, Ferranie nie

0

Rekin jak ja cię kocham

3

Strzela ten którego nie powinno być już na boisku

1

@Rafalloxfcb oczywisty karny

56

Podsumujmy pierwszą połowę w wykonaniu sędziego:
-Brak żółtej kartki dla Vasqueza
-Brak drugiej żółtej dla Tchouameniego
-Brak żółtej kartki dla Rudigera
-Brak żółtej kartki dla Ceballosa
-Brak karnego za rękę Asencio
-Oraz brak karnego za ciągnięcie Cubarsiego przez Ceballosa

Widać że wczorajszy cyrk realu przynosi skutki

2

Sędzia już nad tym nie panuje

1

Żałosne prześcieradła

0

Sędzia ale ty nie ulegaj presji białych

2

Lepiej się tego zrobić nie dało

1

17-latek porobił złotą piłkę

3

Nazwanie Rudigera neandertalczykiem byłoby obrazą dla neandertalczyków

2

Kłapouchy dzisiaj na przekór LaRambli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?