DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uśmiech Flicka najlepszy
0
Rozjeżdżamy ten żałosny real
0
Oni są niemożliwi
1
Dobra lecimy dalej
2
Ależ zayebał Martin
2
Zapłacili żeby mieć szansę na odrobienie start to trzeba im pomóc
0
Widać że przelew od realu poszedł
6
Kounde ale się postarzał XDD
6
No takiej atmosfery w Barcelonie przed klasykiem nie było już dawno
0
Czemu Porto wspierany na trybunach?
@FcPortoFan1999 wiesz coś?
0
O kibic realu ubrał się jako odzwierciedlenie całego realu
Fryzura klauna
1
Święcicki jak reklamuje Polsat
Edit: Wiśniowski też
Chyba wspomnieli o wszystkim co leci na Polsacie co możliwe
2
@Nazio_87 oczywiście że Eleven
5
Muzyczna propozycja #172
Domastic - Forever
Gatunek: Future House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15635130#comment-15635130
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
0
@Szreko w sumie dobry pomysł. Jackman się sprawdził jako old man w filmie Logan.
7
Bardzo dobry materiał. Polecam obejrzeć
2
@DragonxNF
Ciekawostka: to najpopularniejszy utwór oznaczony niebieskim kolorem (ponad 52 miliony wyświetleń)
6
Muzyczna propozycja #171
Diamond Eyes - Everything
Gatunek: Melodic Dubstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15631769#comment-15631769
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
0
@Szreko @Kgorecki2500 panowie spokojnie, nie kłóćcie się, mam dla was rozwiązanie. Przecież jest multiwersum tak?
To będzie kilku Wolverinów: jeden będzie grany przez Jackmana, a drugi przez kogoś innego. Może być? :D
4
Muzyczna propozycja #170
Raven & Kreyn - Bubble
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15629066#comment-15629066
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
6
No to oficjalnie
,,Żadnego końca świata dziś nie będzie"
1
No to Trump na Watykan już na pewno cła nie nałoży
0
@Jersi1 to twoja opinia i ja ją szanuję :) Może nie pasuje ci gatunek, może styl, a może jeszcze coś innego.
Mi się ona bardzo podoba i nie widzę żadnego podobieństwa do Disneya.
A jak możesz zauważyć mam o wiele więcej i bardziej zróżnicowanych utworów, które mogą się jednym podobać, a drugim nie. Nie mam z tym problemu ;)
0
@Thoms94 czy ma koła :D
1
@DragonxNF
Odkąd polubiłem ten utwór jestem od niego trochę uzależniony. Wspaniały, emocjonalny, mocny mimo że spokojny, a ten wokal...cudo. Lepiej się tego zrobić nie dało. Bardzo niedoceniany pod względem wyświetleń.
4
Muzyczna propozycja #169
Rival x Cadmium - Seasons (feat. Harley Bird)
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15623390#comment-15623390
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
1
No co za idiota mi okno piłką wybił?
0
Dobra jednak tego Flicka to pożyczamy na remontade
0
No to teraz można już pytać.
Kogo wolicie jako zwycięzcę - PSG czy jednak Inter?
0
Kiwior - Araujo vibe