0

Uśmiech Flicka najlepszy

0

Rozjeżdżamy ten żałosny real

0

Oni są niemożliwi

1

Dobra lecimy dalej

2

Ależ zayebał Martin

2

Zapłacili żeby mieć szansę na odrobienie start to trzeba im pomóc

0

Widać że przelew od realu poszedł

6

Kounde ale się postarzał XDD

6

No takiej atmosfery w Barcelonie przed klasykiem nie było już dawno

0

Czemu Porto wspierany na trybunach?
@FcPortoFan1999 wiesz coś?

0

O kibic realu ubrał się jako odzwierciedlenie całego realu
Fryzura klauna

1

Święcicki jak reklamuje Polsat
Edit: Wiśniowski też
Chyba wspomnieli o wszystkim co leci na Polsacie co możliwe

2

@Nazio_87 oczywiście że Eleven

5

Muzyczna propozycja #172

Domastic - Forever
Gatunek: Future House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15635130#comment-15635130

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

0

@Szreko w sumie dobry pomysł. Jackman się sprawdził jako old man w filmie Logan.

7

Bardzo dobry materiał. Polecam obejrzeć


2

@DragonxNF
Ciekawostka: to najpopularniejszy utwór oznaczony niebieskim kolorem (ponad 52 miliony wyświetleń)

6

Muzyczna propozycja #171

Diamond Eyes - Everything
Gatunek: Melodic Dubstep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15631769#comment-15631769

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

0

@Szreko @Kgorecki2500 panowie spokojnie, nie kłóćcie się, mam dla was rozwiązanie. Przecież jest multiwersum tak?
To będzie kilku Wolverinów: jeden będzie grany przez Jackmana, a drugi przez kogoś innego. Może być? :D

4

Muzyczna propozycja #170

Raven & Kreyn - Bubble
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15629066#comment-15629066

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

6

No to oficjalnie
,,Żadnego końca świata dziś nie będzie"

1

No to Trump na Watykan już na pewno cła nie nałoży

0

@Jersi1 to twoja opinia i ja ją szanuję :) Może nie pasuje ci gatunek, może styl, a może jeszcze coś innego.
Mi się ona bardzo podoba i nie widzę żadnego podobieństwa do Disneya.
A jak możesz zauważyć mam o wiele więcej i bardziej zróżnicowanych utworów, które mogą się jednym podobać, a drugim nie. Nie mam z tym problemu ;)

0

@Thoms94 czy ma koła :D

1

@DragonxNF
Odkąd polubiłem ten utwór jestem od niego trochę uzależniony. Wspaniały, emocjonalny, mocny mimo że spokojny, a ten wokal...cudo. Lepiej się tego zrobić nie dało. Bardzo niedoceniany pod względem wyświetleń.

4

Muzyczna propozycja #169

Rival x Cadmium - Seasons (feat. Harley Bird)
Gatunek: Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15623390#comment-15623390

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

No co za idiota mi okno piłką wybił?

0

Dobra jednak tego Flicka to pożyczamy na remontade

0

No to teraz można już pytać.
Kogo wolicie jako zwycięzcę - PSG czy jednak Inter?

0

Kiwior - Araujo vibe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?