- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 996 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 996 Culés
1
Recenzja filmu Thunderbolts *ZE SPOJLERAMI*
W komentarzu poniżej
@HypeR @Kgorecki2500 @xvcWinterSoldier @Sulimo @Szreko
1
@DragonxNF
Tak jak mówiłem bardzo dobry film, ale urzekł mnie jeszcze psychologicznym aspektem Sentry'ego. To jak ukazali jego wewnętrzną walkę ze swoim mrocznym alter-ego było czymś co polubiły nie jeden fan psychologicznych książek czy filmów (w tym ja). Oczywiście motyw pustki i zagubienia (może nawet depresji) u Yeleny też zrobił swoje. Nie wiem jak wy, ale ja zauważyłem pewne podobieństwo Voida do Spota z filmu Spiderman poprzez multiwersum
Zastanawia mnie jednak kwestia Taskmastera. Do końca filmu myślałem że jednak przeżyje i będzie członkiem New Avengers. Jednak twórcy, ku mojemu zaskoczeniu, zdecydowali uśmiercić tę postać po 10 (?) minutach filmu. Oczywiście jestem wśród tych osób którym nie spodobało się co zrobiono z tą postacią, ale nie sądziłem że tak bez uczuciowo się jej pozbędą. Moim zdaniem Taskmaster wróci tylko z innego uniwersum (bo wiadomo multiwersum).
Z takich głupotek: w napisach końcowych twórcy niejako zdradzili scenę po napisach. W sekcji, jeśli można to tak nazwać, z muzyką widniał utwór ,,Fantastic Four Theme" czy coś takiego. I wtedy przyszło mi do głowy że pewnie scena po napisach będzie wiązać się z F4. No i nie myliłem się.
Druga sprawa: w scenie po napisach dostajemy informacje że minęło 14 miesięcy. I teraz pytanie: dlaczego U.S Agent nadal miał wygiętą tarczę? Naprawdę przez ponad rok chodził na misję z zepsutą tarczą i nikt mu nie dał nowej, albo chociaż nie naprawił starej :D?