DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferminator na 3-0
1
@macio_944 Xavi odmówi bo Liverpool to dla niego za mały klub
1
Olmo dzisiaj gra z Atleticiem
0
Byle Valverde nie kucnął i będzie dobrze
0
Polaaaak!1!1!!1
0
Ahh....jak dobrze jest wrócić do domu
0
@PIWOSZ89 byle dla Barcelony
11
@Pedri16Future uszy mnie bolą od jego...ehm... ,,muzyki" a nawet dźwięku nie włączyłem
4
Muzyczna propozycja #367
KDH & Andrew A - Overdose (feat. David Allen) (Tatsunoshin Remix)
Gatunek: UK Hardcore/Rawphoric
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16257955#comment-16257955
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Sinirsey Piotr Kozioł i Arkadiusz Czerepach
1
@DragonxNF
Skończyłem podstawkę Control i jeśli miałbym ją określić jednym zdaniem to byłoby: ,,Niby fajna, ale..."
Niby fajny gameplay bo różne typy broni i umiejętności, dobrze się strzela, ale wrogowie są zbyt powtarzalni i za często się pojawiają. Nierzadko byłem już zmęczony tym, że za każdym razem jak wchodziłem do jakiegoś pomieszczenia to czekała na mnie grupa tych samych przeciwników. Przez to walki stały się zbyt monotonne i mało satysfakcjonujące nie mówiąc o starciach z bossami, którzy mieli ten sam schemat.
Fabuła niby fajna, bo lubię takie psychologiczne historie i gdy prawie do samego końca nie wiadomo co jest prawdą a co nie, ale mam wrażenie że twórcy nie do końca wiedzieli jak zakończyć niektóre wątki, albo jak coś wyjaśnić by było to wiarygodne i satysfakcjonujące. Dlatego po zakończonej fabule miałem wrażenie że powinno być coś jeszcze bo za dużo spraw zostało pominiętych.
System półotwartego świata i misji pobocznych niby fajny, ale mnogość tych znajdziek mnie trochę przytłaczała i w pewnym momencie przestałem czytać te zapiski i raporty, bo mnie zwyczajnie nużyły. Misje poboczne były spoko odskocznią od głównej fabuły, ale polegały w sumie na tym samym - idź do jakiegoś miejsca, zlikwiduj przeciwników i wróć do NPC po nagrodę. Brakowało mi w nich (i w głównej fabule również) takich przerywników w postaci rozwiązywania zagadek (misja z lustrem była super i dopasowywanie kartek do komputerów), a potencjał był spory patrząc na realie świata gry. Dodatkowo Jesse była trochę zbyt małomówna. Gdyby więcej komentowała to co się wokół niej dzieje gra byłaby moim zdaniem przyjemniejsza i płynniejsza, a tak zostawiło mnie to z poczuciem że gra ma problem z tempem.
Dodatkowo za mało był rozwinięty wątek przeszłości Jesse i jej brata. W momencie kiedy myślałem że twórcy wylecą z jakąś bombą, wielkim plot twistem, albo po prostu szerszym przedstawieniem tego co się stało/działo, to się ten etap skończył i pozostawił mnie z dużym rozczarowaniem.
Podsumowując cała gra jest dla mnie dosyć sporym niedosytem. Pomysł był naprawdę dobry, ale mam wrażenie że na tym się skończyło. Twórcy stworzyli to co mieli w zamyśle, ale nad szczegółami niedostatecznie się pochylili.
Dodatki może zrobię, ale nie czuję jakiejś wielkiej potrzeby czy chęci.
No cóż może inne gry kładące nacisk na psychologiczne aspekty będą lepsze...tylko muszę najpierw takie znaleźć XD
0
Moja recenzja gry ,,Control" w komentarzu poniżej ;)
@Sulimo
0
Dlaczego to tak dobrze pasuje XD
Lepsze niż oryginał
2
@Konradowskyy panie takie rzeczy to ja proszę w grudniu. Listopad ma być smutny, szary i depresyjny. Świąteczne piosenki są na grudzień :D
1
@macio_944 dobre, bardzo dobre
Wokal trochę podobny do VinDon'a w niektórych momentach :D
2
@DragonxNF
Pierwszy w historii NCS oficjalny mashup i do tego taki dobry. Klasyk w postaci Mortals w połączeniu z niemalejącą popularnością Royalty. Najpopularniejszy utwór z 2024 roku (7 milionów wyświetleń). Szkoda tylko że teraz tak mało ich udostępnili, a później z jakiegoś niewyjaśnionego powodu, praktycznie całkowicie przestali je robić. Mimo że sam NCS pytał się o propozycje od fanów, a potencjał jest ogromny
7
Muzyczna propozycja #366
Mortals x Royalty Mashup
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16255953#comment-16255953
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@DragonxNF
Też w top 2024
7
Muzyczna propozycja #365
KDH & Andrew A - Overdose (feat. David Allen)
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16253790#comment-16253790
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@Aragorn33 taktyk
1
@DragonxNF
W topce 2024
5
Muzyczna propozycja #364
NIVIRO - Without You (feat. Justin J. Moore)
Gatunek: Hands Up/Hardcore
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16251553#comment-16251553
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@DragonxNF
Jako że jesteśmy na forum piłkarskim to warto przytoczyć ciekawostkę o której się niedawno dowiedziałem. Otóż NCS widnieje na spodenkach klubu piłkarskiego Chorley FC grającego w 6 lidze angielskiej. Mały klub i rozgrywki, ale fajnie że ta wytwórnia jest sponsorem jakiejś drużyny
Źródło: https://www.chorleyfc.com/blogs/news/welcoming-ncs-as-our-new-official-back-of-short-sponsor
6
Muzyczna propozycja #363
JVNA - Taking It Slow
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16248604#comment-16248604
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
6
Dostaliśmy powrót Barcelony na Camp Nou przed GTA VI
1
@DragonxNF
Wielki powrót, nomen Omen, nostalgicznego duetu - Janji i Johnning znanych z drugiego, pod względem wyświetleń, najpopularniejszego utworu na NCS ,,Heroes tonight". Janji tym samym wrócił po 9 latach nieobecności.
Moim zdaniem najlepszy utwór 2024 roku (dlatego na szczycie topki z 2024). Chyba nie trzeba mówić dlaczego. Muzyka jest piękna, tekst chwyta za serce. Po prostu majstersztyk.
Miniatura tego utworu była przez pewien czas moim zdjęciem profilowym na Larambli
Dodam jeszcze prywatnie, że nazywam go moim szczęśliwym utworem, bo zawsze jak go słuchałem przed sesją to wszystkie egzaminy zdałem :D
6
Muzyczna propozycja #362
Janji & Johnning - Nostalgia
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16246499#comment-16246499
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@DragonxNF
Kiedy dowiedziałem się że będzie to Riddim w stylu utworów z Monstercat (z którego zespół RIOT jest znany) byłem raczej zawiedziony i nie oczekiwałem wiele, bo uważałem ten gatunek za zbyt agresywny (?). No po prostu styl z Monstercat mi nie siedzi. Jak jednak usłyszałem to cudeńko to zmieniłem zdanie na temat tego gatunku. Jeden z najbardziej agresywnych utworów jakie mam na playliście (ale nie najbardziej agresywny o czym się w przyszłości przekonacie ;) ). Oczywiście musiał być w top 2024
Pozostaje mi tylko spytać: ,,CAN YOU FEEL IT?"
6
Muzyczna propozycja #361
RIOT - Pushing On
Gatunek: Riddim
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16244441#comment-16244441
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
3
@Kozinho. @fart No właśnie dlatego to takie mocne. Stracił jedynego przyjaciela jakim była zwykła piłka. Rzecz bez duszy, która przez 4 lata stała się czymś ważnym... Kurcze wow