0

Szybko to eskalowało

1

No i było tak płakać po straconej bramce, co nie oszukujemy się bardzo często się zdarza, a i tak wiele spotkań wygrywamy

0

Co tu się odferrania

1

Neymar dośrodkowuje do Suareza i jest 2-1

3

W tym sezonie to można w ciemno zakładać że Barcelona pierwsza straci bramkę

0

No będzie się działo


1

@DragonxNF
Niepisana druga część ,,Fell for a demon".
W top 2024

6

Muzyczna propozycja #381

ROY KNOX - Your Poison
Gatunek: Melodic Dubstep/Brostep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16308237#comment-16308237

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@misterio odczułem to na telefonie rok temu jak szukałem jednego komentarza. W pewnym momencie wydłużył się czas wczytywania komentarzy i ogólnie było czuć to obciążenie. Liczby jednak zaskakujące

1

@mordini123 czyli niedługo Netflix vs Disney

2

@Pawlak1992 tak da się
Ja i mój znajomy o odmiennych czasem poglądach jesteśmy tego przykładem ;)

6

Muzyczna propozycja #380

SadBois & Gabriel Eli - Happier Now
Gatunek: Pop Rock


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16305628#comment-16305628

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@NeroTFP1 podsumuje to tak:
kiedyś jak nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś debil

1

@DragonxNF
Fajna wersja. Może nawet lepsza niż oryginał
W top 2024

5

Muzyczna propozycja #379

NEFFEX & TOKYO MACHINE - Desperate
Gatunek: Future Riddim/Colour Bass/Complextro


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16303353#comment-16303353

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

5

@Luciano99 już choinkę kupił XD


0

@Kazragore szczerze nie wiem. Po prostu wszedłem na YouTube i przeglądając główną trafiłem na podsumowanie. Chyba na YT music powinno być bo mnie tam przekierowało mimo że tej apki nie mam :p

1

@Konradowskyy też nie mam Spotify i co roku żałuję że nie mam takiego podsumowania. Tak naprawdę to tylko po to bym kupił sobie ten abonament ale nie wiem czy warto. Co roku coraz bardziej tego chcę XD
Jedynie z YT mogę powiedzieć :D
1496 minut
Ulubieni wykonawcy:
Ailow, Unknown Brain, Biometrix, Zeli, Marvin Divine choć ostatnia dwójka to wokaliści więc no
A ulubione utwory:
akina (i to jest najprawdopodobniej najczęściej słuchamy utwór nie tylko na YT ale też ogólnie, YT napisał że słuchałem go 93 minuty w sumie) デイドリーム (Daydream), TRANSFER, ILYBB oraz oczywiście MATAFAKA

1

@July_6_BcN niby tego Spotify nie potrzebuję, ale co roku żałuję że nie mam takich rocznych podsumowań. Może się jednak skuszę bo drogi nie jest
Jedynie z YT mogę powiedzieć :D
1496 minut
Ulubieni wykonawcy:
Ailow, Unknown Brain, Biometrix, Zeli, Marvin Divine choć ostatnia dwójka to wokaliści więc no
A ulubione utwory:
akina (i to jest najprawdopodobniej najczęściej słuchamy utwór nie tylko na YT ale też ogólnie, YT napisał że słuchałem go 93 minuty w sumie) デイドリーム (Daydream), TRANSFER, ILYBB oraz oczywiście MATAFAKA

1

@July_6_BcN nie mam jak sprawdzić ale mam pewne podejrzenia ;)

1

@BulaKG kim jest ten człowiek

1

@DragonxNF
Moim zdaniem najlepszy Midtempo Bass z mojej playlisty

6

Muzyczna propozycja #378

Extra Terra & N3b - Silence
Gatunek: Midtempo Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16296638#comment-16296638

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@blakkudium pocisk Ziemia - Układ Słoneczny

4

@blakkudium wykorzystany karny Lewego i się wszystko zgadza

14

@Aragorn33 moderacja jeszcze nie zadziałała

16

@esem91 znów się połamał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

Dużo kontentu jest dzisiaj


0

No dobrze jako że Alvarez aka Spiderman gdzieś zaginął niestety jesteśmy zmuszeni do kupna Erlinga Haalanda jako nową ,,9"

1

@clyde Flick naprawi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?