2

0

28

Fakty


22

No cóż jedyne co można zrobić...


0

Miało być 3-0 jest 3-0
Tylko kurde nie w tę stronę

0

Flick aż płacze jak to widzi bo nie wyciera :D

1

Ech... I znowu człowiek czuje potrzebę rozpoczęcia nowego sezonu z nowymi siłami, lepszą kadrą i nadziejami, a nawet połowy rozgrywek nie ma :/
Tak wiem jeszcze może się wszystko zmienić i nadal walczymy o ligę i puchar

0

@xavi890 chłopie 8-2 z Bayernem mało co dało a ty byś chciał po tym spotkaniu zmiany?
Tym bardziej że klub nie ma kasy

0

Wszystko nie tak w tym meczu...

0

Nasza obrona w tym sezonie to niestety żart
I to ,,tylko" przez odejście Iñigo

6

Araujo to już powinien się pożegnać w zimę z klubem. Za każdym razem jak gra w LM to coś odwali, a w lidze to najczęściej łapy podnosi przy każdej okazji
Nic już z niego nie będzie

1

To już stary @Luciano99 by lepiej zagrał od Araujo
I to na trzeźwo

9

Znowu Araujo zabija mecz

0

Gdyby Fermin grał w białej koszulce i w klubie na literę ,,R" to byłby karny

0

Ta sardynka jest niemożliwa

2

Styrta się pali

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Eklerek piosenki to były
@BorzyKrzys oznaczaj ;)

2

@wojopancer jestem uzależniony od muzyki ;)
I bardzo mi z tym dobrze :D

5

Muzyczna propozycja #370

Spektrem - Shine (Always Mirin Remix)
Gatunek: Rawphoric


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16268248#comment-16268248

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

@DragonxNF
Jako że było (spojler) oficjalnie 13 kolorów dobrze Nam znanych kółek robiących za wizualizer, NCS wpadł na prosty acz genialny pomysł, żeby w 13 urodziny wytwórni udostępnić przez cały sierpień 13 utworów w każdym kolorze. Nie dość że pomysł był fajny, wyszło bardzo dobrze, to jeszcze były niespodzianki o czym się przekonacie ;)
Na początek - czerwony (wszystkich kolorów nie udostępnię, bo nie wszystko mi się podobało, ale na koniec podrzucę link do całego albumu)

6

Muzyczna propozycja #369

Unlike Pluto - Time Is Eating
Gatunek: Psychedelic Rock


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16264644#comment-16264644

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

Ale co niektórzy mówili po El classico że można kończyć ligę no biali wygrają mając 5 punktów przewagi to ich

1

@Arkon też Forrest Gump, ale pierwsze co mi przyszło do głowy to Avengers Infinity war
Nic innego mi nie przychodzi do głowy teraz. Może mi się coś przypomni :p

1

@DragonxNF
Oryginał? - klasyk, ale nie
VIP? - nie
Wersja z 2024 - bardzo TAK!
Oczywiście w top 2024

6

Muzyczna propozycja #368

Retrovision - Puzzle (2024 Edit)
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16260147#comment-16260147

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@TaughtMule Olmost GOAT

3

@ViscaelBarca2007 no i co zrobiłeś. Przez ciebie @Luciano99 ma zawał
Dzwoń po karetkę

0

@konik83 nie no oczywiście, że tak.
Mój komentarz był pod wpływem emocji to raz, a dwa że trzeba szczerze przyznać że Ferranowi akurat często zdarza się marnować setki. Co nie zmienia faktu że liczby ma spoko :)

0

O taki wspaniały powrót na Camp Nou nic nie robiłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?