DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@July_6_BcN te urodziny to dzisiaj mniej więcej tak:
https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/000/778/553/b6c.gif
0
@GeneralXavi nie
28
Fakty
22
No cóż jedyne co można zrobić...
0
Miało być 3-0 jest 3-0
Tylko kurde nie w tę stronę
0
Flick aż płacze jak to widzi bo nie wyciera :D
1
Ech... I znowu człowiek czuje potrzebę rozpoczęcia nowego sezonu z nowymi siłami, lepszą kadrą i nadziejami, a nawet połowy rozgrywek nie ma :/
Tak wiem jeszcze może się wszystko zmienić i nadal walczymy o ligę i puchar
0
@xavi890 chłopie 8-2 z Bayernem mało co dało a ty byś chciał po tym spotkaniu zmiany?
Tym bardziej że klub nie ma kasy
0
Wszystko nie tak w tym meczu...
0
Nasza obrona w tym sezonie to niestety żart
I to ,,tylko" przez odejście Iñigo
6
Araujo to już powinien się pożegnać w zimę z klubem. Za każdym razem jak gra w LM to coś odwali, a w lidze to najczęściej łapy podnosi przy każdej okazji
Nic już z niego nie będzie
1
To już stary @Luciano99 by lepiej zagrał od Araujo
I to na trzeźwo
9
Znowu Araujo zabija mecz
0
Gdyby Fermin grał w białej koszulce i w klubie na literę ,,R" to byłby karny
0
Ta sardynka jest niemożliwa
2
Styrta się pali
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Eklerek piosenki to były
@BorzyKrzys oznaczaj ;)
2
@wojopancer jestem uzależniony od muzyki ;)
I bardzo mi z tym dobrze :D
5
Muzyczna propozycja #370
Spektrem - Shine (Always Mirin Remix)
Gatunek: Rawphoric
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16268248#comment-16268248
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
@DragonxNF
Jako że było (spojler) oficjalnie 13 kolorów dobrze Nam znanych kółek robiących za wizualizer, NCS wpadł na prosty acz genialny pomysł, żeby w 13 urodziny wytwórni udostępnić przez cały sierpień 13 utworów w każdym kolorze. Nie dość że pomysł był fajny, wyszło bardzo dobrze, to jeszcze były niespodzianki o czym się przekonacie ;)
Na początek - czerwony (wszystkich kolorów nie udostępnię, bo nie wszystko mi się podobało, ale na koniec podrzucę link do całego albumu)
6
Muzyczna propozycja #369
Unlike Pluto - Time Is Eating
Gatunek: Psychedelic Rock
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16264644#comment-16264644
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
Ale co niektórzy mówili po El classico że można kończyć ligę no biali wygrają mając 5 punktów przewagi to ich
1
@Arkon też Forrest Gump, ale pierwsze co mi przyszło do głowy to Avengers Infinity war
Nic innego mi nie przychodzi do głowy teraz. Może mi się coś przypomni :p
1
@DragonxNF
Oryginał? - klasyk, ale nie
VIP? - nie
Wersja z 2024 - bardzo TAK!
Oczywiście w top 2024
6
Muzyczna propozycja #368
Retrovision - Puzzle (2024 Edit)
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16260147#comment-16260147
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@TaughtMule Olmost GOAT
3
@ViscaelBarca2007 no i co zrobiłeś. Przez ciebie @Luciano99 ma zawał
Dzwoń po karetkę
0
@konik83 nie no oczywiście, że tak.
Mój komentarz był pod wpływem emocji to raz, a dwa że trzeba szczerze przyznać że Ferranowi akurat często zdarza się marnować setki. Co nie zmienia faktu że liczby ma spoko :)
0
O taki wspaniały powrót na Camp Nou nic nie robiłem