0

@Szklaner o kurcze, to moja pierwsza jakakolwiek nominacja na tej stronie...
Chyba będę płakał :D
Dziękuję

1

@Batys no u mnie też sporo śniegu w Płocku

7

Muzyczna propozycja #414

Mo Falk & MADZI - Let's Go
Gatunek: Bass House/Peak Time Techno


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16405989#comment-16405989

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

0

Czy widzicie miejsce dla Gaviego w aktualnym składzie?
Pytam z ciekawości i może trochę przypomnieć że mamy tego zawodnika :D

2

Moim zdaniem MVP ląduje do Ter Stegena za to że złapał kontuzję, pojechał do domu i nie zagrał w tym spotkaniu

2

@July_6_BcN sprzedać wszystkich, kupić wszystkich....w Athleticu :D

0

@bart_azz @ATT cóż macie rację, ale ani Rapha, ani Yamal nie będą siedzieć na ławce więc kogoś trzeba ,,poświęcić" przy założeniu że Rooney będzie tak dobrze grać jak dzisiaj

0

@OrangeFcb wpis miał charakter humorystyczny

11

No tym strzałem postraszył gołębie na stadionie

0

A może od następnego meczu tak?
Ferran
Rapha - Yamal - Rooney

1

Ten jeszcze w stylu Neymara piłkę przyjmuje
Co za wariat

12

Barcelona robi z Atleticiem to co amerykańska armia z Maduro - przyjechali i po godzinie było już po wszystkim XD

3

Rooney dzisiaj wygląda lepiej niż Yamal
Change my mind

0

Ten mecz powinien być pokazywany po 23 if you know what I mean XD

1

Co tu się dzieje
Ależ zaebał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Barcelono co ty robisz!

2

Dzisiejsze koszulki Barcy są zobrazowaniem tego co się dzieje z tekstem w Wordzie jak się przesunie obrazek o milimetr

2

@DragonxNF
Kolejne duże nazwisko w NCS - Vikkstar
Zamykający stawkę w top 2025 na miejscu 27

6

Muzyczna propozycja #413

Vikkstar, Syn Cole & KDH - Another Way
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16403470#comment-16403470

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Kgorecki2500 no to szykuj się na emocjonalne zniszczenie
Kontrowersyjna ale jednak mocna historia

2

@xvcWinterSoldier ciężko, ale ta zmiana jest konieczna
@blakkudium teoretycznie powinno skupić się na X-menach bo to oni wg mojej skromnej wiedzy byli przed Avengersami i byli o wiele popularniejsi. Jednak ja osobiście wolę Avengersów, ale może to dlatego że to z nimi ,,dorastałem"
@norbi77 wiesz ciężko będzie się tylko skupić na nowych bohaterach przy resecie całego uniwersum (czyli zupełnie nowi Avengers, X-Men itd. a może Marvel będzie chciał ich przedstawić od nowa)

2

@xvcWinterSoldier ja też, Evans jako Kapitan Ameryka też może zostać IMO, ale RDJ czy Jackman powinni odejść (z bólem serca to mówię bo to idealni aktorzy do tych ról no ale niestety wiek już nie ten)
Edit: chyba że jakieś epizody jako warianty swoich bohaterów

3

@xvcWinterSoldier tak jak już wspomniałem - jeśli, a na takie są wiadomości, będzie to reset całego Marvela to mogą do tych filmów dawać kogo chcą. Ważne żeby po resecie zrobić wszystko tak jak należy, czyli zostawić niektórych młodszych i/lub pasujących aktorów do swoich ról i obsadzić innych bohaterów nowymi aktorami (Iron Man na przykład bo nie wyobrażam sobie żeby RDJ był dalej Tonym przez kolejne kilkanaście/dziesiąt lat)
@Kgorecki2500 nie no takiego She Hulk nie trzeba oglądać żeby wiedzieć o co chodzi... przynajmniej mam taką nadzieję :D
@LeoMessiiBarcaPepa nie jestem znawcą DC ale Doom to tylko w Marvelu

4

Nowy materiał


@Kgorecki2500

2

@DragonxNF
Whales (znany także jako Sex Whales), twórca hitu ,,We are" wrócił na NCS po 4 latach

9

Muzyczna propozycja #412

Whales - Die For You
Gatunek: Melodic Dubstep/Briddim/Orchestral


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16400477#comment-16400477

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

2

@norbi77 jakiś taki nie wiem....pomarańczowy?

2

@Kgorecki2500 @FiscaelBarca jest też posąg Czarnej Pantery

1

@Kgorecki2500 jak wrażenia po grze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?