1

@Kgorecki2500 na samym początku Abby zabija główną postać z jedynki (Joela) co już wystarczająco wstrząsa fanami serii i po tamtej scenie wielu sobie odpuściło. Później wiadomo - Ellie chce się zemścić, ale wiadome wydarzenia powodują że gracz stwierdza - dobra wystarczy to zaszło za daleko i czas z tym skończyć. I w tym momencie wjeżdża Abby i strzela do brata Joela i celuje do Ellie chcąc ją zabić. I gracze wtedy myślą - dobra przesadziłaś, miałem/-am ci odpuścić ale tego już za wiele, teraz cię dojadę. A tu twórcy gry mówią - a takiego wała teraz grasz zabójczynią Joela
No to sam widzisz jak można się poczuć...
PS. Jak skończysz fabułę i znajdę filmik na YT to Ci wyśle i zobaczysz reakcję graczy

1

@Kgorecki2500 no a ile osób po tym wydarzeniu przestało w to grać

3

Gesty mapeta by nie robić szpaleru przelały czarę goryczy i Xabi stwierdził że odchodzi z tego cyrku XD

2

@macio_944 spokojnie ja wyczuwam wygraną Barcelony 3-2

0

@Tasde czyli nie polecasz zaczynać oglądać tego serialu?

5

@daniel32778
Słowo trzeźwy i @Luciano99 to oksymoron

2

@Konradowskyy rzuć w niego śnieżką

3

@Arden dlatego ja przed przejściem zachowuję się tak jakby tego przepisu z uprzywilejowanym pieszym nie było. Dopóki samochód się praktycznie nie zatrzyma to nie wchodzę na przejście. No niestety nie dla wszystkich jest to takie proste jak widać...

0

@directedbyfcb a to nawet zapomniałem o tym :D
@NeroTFP1 tak i to była duża różnica. U Xaviego był przyspawany do skrzydła i nie miał w tamtym stylu możliwości wykorzystania wolnych przestrzeni. Swoją drogą wiele razy, i to nie tylko ja, zauważyłem, że Rapha wybiegał na wolną pozycję i wykorzystywał wolne przestrzenie ale nikt mu nie podawał

0

@NeroTFP1 trafiłeś obie literki :D
Iselin Solheim

0

@NeroTFP1 ja chciałbym jeszcze zwrócić uwagę że Rapha gra na innej, teoretycznie nie swojej, pozycji a wygląda znakomicie
To też wina Xaviego bo chciał na siłę zrobić z niego skrzydłowego typu Neymar - szybki i dobry drybling na skrzydle - którym nie jest
Rapha ma inne zalety które Flick zauważył

25

@Aragorn33 wyobraźcie sobie że takie coś robi u nas Rapha czy Pedri
Przecież Flick by ich chyba pobił za taką reakcję
To nie jest normalne to co mapet robi i jaki wpływ ma

1

@MateS dostał frisbee

6

@Arden ale jakby wygrali to przez pół roku by się tym chwalili

0

Przez 70% czasu okopani byli na własnej połowie, a Barcelona nie grała na 100% a i tak była wyraźnie lepsza, a on mówi że mogli wygrać?
Odklejka porządna

1

@tbas szczerze? Chyba bardziej byłbym za kolejnym wypożyczeniem niż kupnem (zwłaszcza z taką pensją)
Nie wiem jakie są tańsze i lepsze alternatywy na rynku bo tego nie śledzę, ale tak jak wspomniałem - liczby ma, ale na pierwszy skład się nie nadaje

13

@tbas najbardziej widoczny był jego brak pressingu. Wszedł na koniec meczu a praktycznie chodził w obronie
Liczby robi to fakt, ale u nas może być najwyżej rezerwowym głównie za brak intensywności

6

@Esteban_ tymczasem żółw który zabrania kolegom robienia szpaleru dla Barcelony

1

@Kgorecki2500 nie tylko by uratował, ale też do dzisiaj by istniało dzięki niemu

2

Ten hit ma już 10 lat. Prawie 4 miliardy wyświetleń na YT



I pomyśleć że to wszystko zaczęło się na NCS od tego ,,oryginału"


2

@Eto'o9 R10 @NeroTFP1 robota jest :D

2

@DragonxNF
W top 2025 na miejscu 16
Jak tam po meczu? :D

7

Muzyczna propozycja #418

Tobu - Live Your Life
Gatunek: Dancepop


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16419094#comment-16419094

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

56

Klasy ani szacunku się nie kupi
Real nie ma ani jednego ani drugiego

3

@urbipl toż to @Kessie

4

Z okazji urodzin życzę Carvajalowi i jego drużynie aby przegrywali jak najczęściej i nie zdobyli żadnych trofeów :)


5

@blakkudium jego najlepsze zagranie w tym spotkaniu

4

Z jednej strony fajnie że real przegrał, a z drugiej zajebiście

2

@Luciano99 panie tak chłop ze chłopem?

4

@Luciano99 że też im matki pozwalają tak długo siedzieć w internecie jak jutro trzeba do szkoły wstać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?