3

Ale że @jowita nie wygrała w kategorii ,,Najcięższy użytkownik" to trochę skandal

5

@Luciano99 to wystarczy ławeczka przed Żabką

4

Brawo @Luciano99
Stawiasz piwo całej Larambli

3

3

@Eoren porobiła XDD

0

@Frimpong też się dziwię że mnie nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

0

@Torras w sumie to sama nie chciała tego wygrać więc...

3

No to @Kessie kradnie balona

1

@FcPortoFan1999 i 1 z 10 jeszcze spoko

2

@Konradowskyy najlepiej to jak się zmienia na lepsze. Cieszę się że się podoba
@Batys ja zacząłem od tego. Pierwszy jaki usłyszałem (a przynajmniej najstarszy jaki pamiętam, bo być może na YT się usłyszało jakiś utwór z NCS tylko się nie zdawało sprawy)


1

@Konradowskyy wiesz, sama muzyka się zmieniła, artyści też w wielu przypadkach zmienili swoje style, albo w ogóle gatunki w jakich tworzą muzykę, niektóre gatunki nie są już tak popularne jak kiedyś (drumstep) i również NCS zmienił swoją politykę (zwłaszcza w ubiegłym roku co chyba w moich propozycjach widać). To normalne
Mam jednak nadzieję że moje propozycje są jeszcze w miarę (tym bardziej że udostępniam tylko te które sam polubiłem i dodałem do swojej playlisty)

1

@Konradowskyy to dogadałbyś się z @Batys
Ja też lubię te utwory choć ja chyba jestem trochę bardziej ,,nowoczesny". Tym bardziej jeśli chodzi o dubstep to ten najnowszy jest o wiele lepszy niż z 2013/14 roku. No ale NCS poznałem dopiero w 2021 roku więc trochę inaczej ten gust się wyrobił :D

1

@Luciano99 wybrał przemoc XD

1

@Safrani hehe wiedziałem :D
Mam wiele bardziej przystępnych takie jak ta ale wiadomo każdy ma swój gust, a moja playlista jest ogromnie różnorodna



@Konradowskyy która? Blank czy Pushing on?

3

@Safrani no dobra a to :D


3

@Safrani spoko


0

@YGREEK nie (znaki)

4

Wam też Twitter/X nie działa?

1

@MesQueUnClub_87 zdecydowanie warto
Gruba ale to tylko zaleta, bo możesz się wczuć w klimat, bohaterów
Bardzo socjologiczna
Co najlepsze mimo że ma ponad 1000 stron to człowiek czuje że mogłaby być dłuższa
Tylko styl Kinga może być problemem bo nie wszystkie jego książki mogą podejść

6

Muzyczna propozycja #422

Lost Sky x Anna Yvette - Carry On
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16438946#comment-16438946

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

42

W związku ze znakomitą formą Joana Garci koledzy chcieli jakoś pocieszyć Ter Stegena opowiadając mu żart.

Okazało się że tego nie łapie

20

Życzę Racingowi żeby niedługo grali w Lalidze kosztem Espanyolu czy Getafe

0

Nie podał jak Lewy do Raphy kiedyś

1

Mamy bramkarza
Stegen by zrobił pajacyka i wpuścił

3

Komentatorzy w dzisiejszym meczu


@July_6_BcN

0

Spalone jak za poprzedniego sezonu

1

Jak dobrze że dzisiaj Negreira nam spalone gwiżdże

0

Gej obsłużył podaniem kolegę z drużyny

8

Leje ze śmiechu XDDD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?