9

Taki lód i trudne warunki w Polsce że aż real się wyebał

1

Ale jak Xabi odejdzie to dopiero zaczną grać...oh wait

6

Dobra musi być klasyk:

Z jednej strony fajnie że real przegrał a z drugiej zajebiście

0

9

Tak słabego realu nie widziałem od niedzieli

1

@Kgorecki2500 heh pamiętam jak specjalnie patrzyłem w dół >:)

5

@Popitek12 5000 tys czyli 5000000 (słownie pięć milionów)
I cyk chleb po 100 złotych :D

1

@Hawajczyk wypełnione, student studentowi zawsze pomoże ;)
Niedługo sam będę tu wrzucał swoją i moich znajomych ankietę więc liczę na odwdzięczenie się :D

8

Muzyczna propozycja #420

NIVIRO - Dancefloor Dreamer
Gatunek: Trance


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16432235#comment-16432235

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

3

@Szklaner mnie też możesz oznaczać. Nie oglądałem za bardzo tego serialu, ale tak pasują do różnych wydarzeń że szkoda przegapić :D

1

real kiedyś - Galacticos
real dzisiaj - galaktyczne jaja

Parafrazując oczywiście nazwę filmu:
https://www.filmweb.pl/film/Kosmiczne+jaja-1987-6853

1

@norbi77 ej ale w sumie pasuje do aktualnej drużyny
Od dzisiaj ich możemy nazywać Galactocos XD

4

@blakkudium głuchoniemy zastanawiający się dlaczego Guardiola chce zrobić kanapkę z prochem strzelniczym

1

@norbi77 ,,Galactocos?"
W sumie pasuje :D

12

@Kozinho. Cóż


1

@Kgorecki2500 z ciekawości - na jakim poziomie trudności grasz?

7

@Szklaner a trzeba było zamrozić ten wrzątek. Teraz byś sobie tylko rozmroził i byś miał herbatkę

5

13

Mbappe na pierwszej rozmowie z Arbeloą
https://zapodaj.net/images/777147c8f0f9f.jpg

1

@blakkudium a nawet nie wiem
Nie śledzę Marvela tak jak kiedyś, a ponadto nie mam na niego teraz czasu :p

5

Wakanda x F4 stało się faktem



@Kgorecki2500 @blakkudium miałeś rację

2

@DragonxNF
W top 2025 na miejscu 22

7

Muzyczna propozycja #419

JJD & Azertion - Lighthouse (ft. PhiloSofie)
Gatunek: Melodic Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16427663#comment-16427663

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Kgorecki2500 na samym początku Abby zabija główną postać z jedynki (Joela) co już wystarczająco wstrząsa fanami serii i po tamtej scenie wielu sobie odpuściło. Później wiadomo - Ellie chce się zemścić, ale wiadome wydarzenia powodują że gracz stwierdza - dobra wystarczy to zaszło za daleko i czas z tym skończyć. I w tym momencie wjeżdża Abby i strzela do brata Joela i celuje do Ellie chcąc ją zabić. I gracze wtedy myślą - dobra przesadziłaś, miałem/-am ci odpuścić ale tego już za wiele, teraz cię dojadę. A tu twórcy gry mówią - a takiego wała teraz grasz zabójczynią Joela
No to sam widzisz jak można się poczuć...
PS. Jak skończysz fabułę i znajdę filmik na YT to Ci wyśle i zobaczysz reakcję graczy

1

@Kgorecki2500 no a ile osób po tym wydarzeniu przestało w to grać

3

Gesty mapeta by nie robić szpaleru przelały czarę goryczy i Xabi stwierdził że odchodzi z tego cyrku XD

2

@macio_944 spokojnie ja wyczuwam wygraną Barcelony 3-2

0

@Tasde czyli nie polecasz zaczynać oglądać tego serialu?

5

@daniel32778
Słowo trzeźwy i @Luciano99 to oksymoron

2

@Konradowskyy rzuć w niego śnieżką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?