DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Taki lód i trudne warunki w Polsce że aż real się wyebał
1
Ale jak Xabi odejdzie to dopiero zaczną grać...oh wait
6
Dobra musi być klasyk:
Z jednej strony fajnie że real przegrał a z drugiej zajebiście
0
Moja reakcja na wynik realu XD:
https://media.tenor.com/8cKxmkT_qqwAAAAM/tadc-the-amazing-digital-circus.gif
9
Tak słabego realu nie widziałem od niedzieli
1
@Kgorecki2500 heh pamiętam jak specjalnie patrzyłem w dół >:)
5
@Popitek12 5000 tys czyli 5000000 (słownie pięć milionów)
I cyk chleb po 100 złotych :D
1
@Hawajczyk wypełnione, student studentowi zawsze pomoże ;)
Niedługo sam będę tu wrzucał swoją i moich znajomych ankietę więc liczę na odwdzięczenie się :D
8
Muzyczna propozycja #420
NIVIRO - Dancefloor Dreamer
Gatunek: Trance
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16432235#comment-16432235
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
3
@Szklaner mnie też możesz oznaczać. Nie oglądałem za bardzo tego serialu, ale tak pasują do różnych wydarzeń że szkoda przegapić :D
1
real kiedyś - Galacticos
real dzisiaj - galaktyczne jaja
Parafrazując oczywiście nazwę filmu:
https://www.filmweb.pl/film/Kosmiczne+jaja-1987-6853
1
@norbi77 ej ale w sumie pasuje do aktualnej drużyny
Od dzisiaj ich możemy nazywać Galactocos XD
4
@blakkudium głuchoniemy zastanawiający się dlaczego Guardiola chce zrobić kanapkę z prochem strzelniczym
1
@norbi77 ,,Galactocos?"
W sumie pasuje :D
12
@Kozinho. Cóż
1
@Kgorecki2500 z ciekawości - na jakim poziomie trudności grasz?
7
@Szklaner a trzeba było zamrozić ten wrzątek. Teraz byś sobie tylko rozmroził i byś miał herbatkę
5
@esem91 tymczasem Mbappe:
https://tenor.com/pl/view/homer-brain-monkey-gif-11098413
13
Mbappe na pierwszej rozmowie z Arbeloą
https://zapodaj.net/images/777147c8f0f9f.jpg
1
@blakkudium a nawet nie wiem
Nie śledzę Marvela tak jak kiedyś, a ponadto nie mam na niego teraz czasu :p
5
Wakanda x F4 stało się faktem
@Kgorecki2500 @blakkudium miałeś rację
2
@DragonxNF
W top 2025 na miejscu 22
7
Muzyczna propozycja #419
JJD & Azertion - Lighthouse (ft. PhiloSofie)
Gatunek: Melodic Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16427663#comment-16427663
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@Kgorecki2500 na samym początku Abby zabija główną postać z jedynki (Joela) co już wystarczająco wstrząsa fanami serii i po tamtej scenie wielu sobie odpuściło. Później wiadomo - Ellie chce się zemścić, ale wiadome wydarzenia powodują że gracz stwierdza - dobra wystarczy to zaszło za daleko i czas z tym skończyć. I w tym momencie wjeżdża Abby i strzela do brata Joela i celuje do Ellie chcąc ją zabić. I gracze wtedy myślą - dobra przesadziłaś, miałem/-am ci odpuścić ale tego już za wiele, teraz cię dojadę. A tu twórcy gry mówią - a takiego wała teraz grasz zabójczynią Joela
No to sam widzisz jak można się poczuć...
PS. Jak skończysz fabułę i znajdę filmik na YT to Ci wyśle i zobaczysz reakcję graczy
1
@Kgorecki2500 no a ile osób po tym wydarzeniu przestało w to grać
3
Gesty mapeta by nie robić szpaleru przelały czarę goryczy i Xabi stwierdził że odchodzi z tego cyrku XD
2
@macio_944 spokojnie ja wyczuwam wygraną Barcelony 3-2
0
@Tasde czyli nie polecasz zaczynać oglądać tego serialu?
5
@daniel32778
Słowo trzeźwy i @Luciano99 to oksymoron
2
@Konradowskyy rzuć w niego śnieżką