0

@Filipem bo na notatniku może być maks 5 osób online
Powyżej już chomiki nie dają rady

2

Jeden środkowy obrońca
Jeden dobry środkowy obrońca do Barcelony
Czy tak dużo wymagam Lapcio?

1

Dlaczego kibice realu nie zdali matematyki?
Bo dla nich 3=8

2

Gramy do 3 bramki dla realu

0

Labamba be like:
1-1 Pedri czemu kur nie strzelałeś
2-1 Pedri piękny jesteś

1

@DragonxNF
Niewiele jest utworów DnB na NCS mogących się równać agresywnością brzmienia do dzisiejszej propozycji. I ten piękny wokal w trakcie obiecującego build-up'u, a później drop, który nie rozczarowuje.
Najdłuższy utwór z 2025 roku a i tak jest krótszy, bo oryginał trwa 5:51
Dodatkowo dwa dni później na NCS wrócił po ponad 11 latach Spektrem - autor hitu ,,Shine" ale mi osobiście nie przypadł jego nowy utwór do gustu


6

Muzyczna propozycja #417

Badlokk - Buried Alive (feat. REEBZ)
Gatunek: Neurofunk


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16416510#comment-16416510

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@macio_944 dziękuję bardzo :)

1

@michaleu ja nie widziałem (jeszcze)

0

@Soetie tak, ale to że Rapha za taki kosmiczny rok i bycie kluczowym zawodnikiem w drużynie Flicka był tylko w top 10, a taki Benzema wygrał złotą piłkę to nieśmieszny żart

0

@Soetie tymczasem Benzema, który miał tylko gole i asysty...

0

@July_6_BcN jak to co?
Żeby się wnukom chwalić ile się ich nazbierało :D

1

@NeroTFP1 dostanie nagrodę pocieszenia - najlepszy Brazylijczyk roku

1

@Kgorecki2500 uwierz, konik to najłagodniejsze wspomnienie, które zostanie po grze

1

@misterio bardzo Ci dziękuję :)

2

@DragonxNF
W ten sposób kończymy album NCS x Geometry Dash: Volume 1 (czekam na Volume 2 :D)
W top 2025 na miejscu 25
Poniżej playlista ze wszystkimi utworami z albumu
https://youtube.com/playlist?list=PLb05tB0PIzqRZpCOEc96tn8JLUC85UmyT&si=_yVjVsNeHUe4f2wL

@blakkudium fajny ten Twój nowy awatar :D

7

Muzyczna propozycja #416

Nokae - Real Good Liar
Gatunek: Speed House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16413508#comment-16413508

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Kgorecki2500 możesz mnie pytać
Całe dzieciństwo i młodość spędziłem zgłębiając to uniwersum (filmy, seriale, krótkometrażówki, gry) i mimo sporego czasu który minął pamiętam to i owo ;)
Edit: nawet ostatnio wróciłem do rysowania tych smoków

3

@4drian0 nowy Hulk Marvela

2

@partymaker no właśnie to jest ,,najlepsze" w świecie TLOU że nic nie jest zero-jedynkowe. Nie ma dobrych i złych; nie ma czynów uzasadnionych jednoznacznie pozytywnie czy negatywnie

1

@Kgorecki2500 no to teraz się zacznie...

1

@Konradowskyy a i jeszcze
,,Mężczyzna imieniem Ove" Fredrik Backman
Książki nie czytałem, ale wczoraj oglądałem film na jej podstawie z Tomem Hanksem i był genialny

1

@Kgorecki2500 a to jednak nie
Jestem o rok starszy ;)

3

@Konradowskyy czekaj czekaj już sprawdzam swoją bibliotekę :D

Edit: ,,Wielki marsz" Kinga
,,Droga" Cormac McCarthy (trochę ciężko się czyta, ale klimat do bólu przygnębiający)
,,Ocalić syna" i ,,Złe uczynki" Lucinda Berry
,,Dziewczyna z sąsiedztwa" Jack Ketchum (oparta na faktach)
,,My, dzieci z dworca ZOO" Christiane F. (też na faktach)

7

To i ja dodam kilku od siebie ;)

Złota piłka: @macio_944 za całokształt - merytoryczne komentarze, które nierzadko są z dodatkiem dobrego humoru; szacunek do użytkowników; zainteresowania (w tym do muzyki ;) )
@NeroTFP1 za to że zawsze chętnie włącza się do dyskusji o książkach i innych dziedzinach kultury :)

Somsiad roku: @FcPortoFan1999 nie wiem czy dobrze zrozumiałem tę kategorię, ale to chyba jedyny użytkownik, którego znam, który nie kibicuje Barcelonie. Zawsze miły i chętny do rozmowy :D

Cyklista roku: @blakkudium za ekspresowe wrzucanie bramek z X nawet tych z arabskiej ligi (mi by się nie chciało :p)
@BorzyKrzys za serię kryminalną i ranking filmów świątecznych dzięki któremu poznałem sporo nowych produkcji
@misterio za wpisy naukowe, które bardzo przyjemnie się czyta mimo że nie zawsze wszystko rozumiem ze względu na moją ograniczoną wiedzę w niektórych dziedzinach
@Walker za udostępnianie muzyki, która wielu osobom się podoba mimo że ja sam jestem fanem innych gatunków ;)
@Kgorecki2500 za to że jako pracujący student ma jeszcze czas na gotowanie i granie (w tym roku robisz tego robota z Cupheada :D) do tego ten sam rocznik (chyba) :p

ALMA DE LA RAMBLA: @Luciano99 chyba oczywiste - zawsze jego komentarze mnie rozbawią (nie zmieniaj się)
@Jakchcesz zawsze trafione żarty z nutą sarkazmu/ironii

2

@DragonxNF
O wiele lepszy niż oryginał IMO

7

Muzyczna propozycja #415

TWISTED - BUSSIN' (xxephyrr Remix)
Gatunek: Funk


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16410301#comment-16410301

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Faro tak, ale nie wiedziałem że jest ta wersja, w telewizji leciała amerykańska wersja, a przede wszystkim grał w nim Tom Hanks, a z nim każdy film obejrzę :)

5

Wy oglądaliście mecz, a ja w tym czasie film ,,Mężczyzna imieniem Otto" i piękny to był film
Jeśli jakaś produkcja zostawia ciebie z takimi emocjami to wiesz że to było dobre
Edit: to było na podstawie książki, więc nie pozostaje mi nic innego jak ją przeczytać

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?