DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Muzyczna propozycja #404
LXNGVX, Warriyo - Mortals Funk Remix
Gatunek: Funk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16377183#comment-16377183
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@macio_944 czekam na nagrodę dla najlepszego piłkarza z Afryki, który zrobił ruletę w ćwierćfinale pucharu fińskiej ligi będąc na boisku mniej niż przez 30 minut i wchodząc z ławki
0
@Filipem no tylko tutaj dzieciak puszcza muzykę, a tam facet tańczy praktycznie bez przerwy przez ponad 3 godziny (i zna się na muzyce :D)
1
Gość jest niemożliwy XDD
2
@DragonxNF
W top 2025 na miejscu 11
@Kessie zapomniałem wysłać ,,prezent" dla nowych osób :D
Oto lista wszystkich dotychczasowych muzycznych propozycji jakbyś był zainteresowany:
https://ntpd.eu/jW85Q/
8
Muzyczna propozycja #403
Tobu - Funk It
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16374866#comment-16374866
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
@DragonxNF
W top 2025 na miejscu 14
6
Muzyczna propozycja #402
Seanyy - Ocean
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16372797#comment-16372797
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
@DragonxNF
To największy jak dotąd utwór pod względem liczby osób, które przy nim pracowały, bo aż 37
6
Muzyczna propozycja #401
Cartoon, Kristjan Järvi, Kitty Florentine & Nordic Pulse - On The Break Of Dawn
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16370883#comment-16370883
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
Jakby ktoś nie miał dość to Kevin znów jest na Polsacie ;)
2
@Bolton i wzajemnie
2
@Kessie i okej :D
2
@Kessie lepszego prezentu na święta nie mogłem sobie wymarzyć XD
Chcesz być oznaczany?
3
@DragonxNF
Ho Ho Ho Mikołaj z prezentem przyszedł :D
Pierwszy utwór z 2025 roku i od razu w top 2025. Zaczynamy tym samym rok, w którym spodobało mi się najwięcej utworów więc będzie tego jeszcze sporo. Ponadto zaczynam udostępniać utwory z bardzo specyficznego roku dla NCS. Jeśli miałbym określić ten rok jednym słowem byłby to ,,kontrowersyjny". Dlaczego? Sami w przyszłości zobaczycie, pozwolę sobie zachować troszkę tajemniczości :p W tym roku będę też zdradzał miejsca na jakich wylądowały te topki, żeby się trochę pobawić w rankingi (nie bez powodu, ale teraz tego też nie zdradzę dlaczego to robię). Ten ląduje na miejscu 6
Lista top 2025, która będzie na bieżąco aktualizowana:
https://ntpd.eu/JblbR
7
Muzyczna propozycja #400
Skan - Muscle Up (feat. Drama B & Ryo)
Gatunek: Orchestral Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16369365#comment-16369365
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
Kevin coś ty zrobił z jego pokojem!?
3
@Kozinho. Jeszcze nie dzwoni ;)
7
Makaron z serem z mikrofalówki i mleko w kieliszku
Idealna kolacja XD
3
,,W zeszłym roku dostałem siostrę, w tym roku proszę o plastelinę"
Tyle lat a ja dalej nie kumam tego żartu XD
2
,,My jesteśmy mokrymi bandytami"
0
@BorzyKrzys dzięki za listę
Wesołych Świąt :)
0
Jedz to bo się zmarnuje
1
@Unbe pomimo tej hipokryzji związanej ze środowiskiem to tutaj należy jej się pochwała jeśli to prawda
3
@draxidox przecież to @jowita
7
Moi drodzy, Wesołych Świąt, spokojnych, żebyście ten czas spędzili przy sympatycznej, rodzinnej atmosferze, trafionych prezentów, zdrówka, spełnienia marzeń i naładowania baterii w te dni.
Zapomnijcie o tym co dzieli i spędźcie te Święta w miłym cieple rodzinnym.
I żeby Barcelona dawała nam dalej radość i wygrała wszystko co możliwe.
Wesołych Świąt ;)
6
@DragonxNF
Ostatni utwór z mojej playlisty z 2024 roku
Nie wiem jak, ale jakoś tak się to wszystko złożyło że w Wigilię mogę udostępnić świąteczny utwór z mojej playlisty nie zmieniając jej kolejności.
Dlatego korzystając z okazji: darujcie sobie dzisiaj i w Święta te muzyczne propozycje. Ja będę je udostępniał żeby nie tracić ciągłości, ale Wy spędźcie ten czas z rodziną co sam też zamierzam zrobić. Muzyka poczeka, można ją sobie nadrobić później.
Także każdemu z osobna życzę wesołych, rodzinnych, spokojnych i zdrowych, bo zdrowie oczywiście najważniejsze, Świąt Bożego Narodzenia. Smacznych potraw, trafionych prezentów (również dla dzieciaków jeśli macie), za oknem padającego śniegu, a w domu ciepełka rodzinnego. Często pędzimy i zapominamy o tym co najważniejsze. Dlatego zwolnijcie i spędźcie rodzinnie ten czas i zapomnijcie o wszystkich nieistotnych, różniących Was rzeczach. Rodzina jest najważniejsza, a chwil z nią spędzonych nikt Wam nie odbierze. Wszystko inne może poczekać. I na koniec wszystkiego nawzajem :D
Wesołych Świąt :)
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
6
Muzyczna propozycja #399
Everen Maxwell - Noel Electra
Gatunek: Complextro/Brostep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16366876#comment-16366876
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
14
Już są pierwsze ogłoszenia XD
https://zapodaj.net/images/6674b42fbb699.jpg
0
Zostaw to na święta!