7

Muzyczna propozycja #404

LXNGVX, Warriyo - Mortals Funk Remix
Gatunek: Funk


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16377183#comment-16377183

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@macio_944 czekam na nagrodę dla najlepszego piłkarza z Afryki, który zrobił ruletę w ćwierćfinale pucharu fińskiej ligi będąc na boisku mniej niż przez 30 minut i wchodząc z ławki

0

@Filipem no tylko tutaj dzieciak puszcza muzykę, a tam facet tańczy praktycznie bez przerwy przez ponad 3 godziny (i zna się na muzyce :D)

1

Gość jest niemożliwy XDD


2

@DragonxNF
W top 2025 na miejscu 11
@Kessie zapomniałem wysłać ,,prezent" dla nowych osób :D
Oto lista wszystkich dotychczasowych muzycznych propozycji jakbyś był zainteresowany:
https://ntpd.eu/jW85Q/

8

2

@DragonxNF
W top 2025 na miejscu 14

6

Muzyczna propozycja #402

Seanyy - Ocean
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16372797#comment-16372797

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

2

@DragonxNF
To największy jak dotąd utwór pod względem liczby osób, które przy nim pracowały, bo aż 37

6

Muzyczna propozycja #401

Cartoon, Kristjan Järvi, Kitty Florentine & Nordic Pulse - On The Break Of Dawn
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16370883#comment-16370883

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

Jakby ktoś nie miał dość to Kevin znów jest na Polsacie ;)

2

@Bolton i wzajemnie

2

@Kessie i okej :D

2

@Kessie lepszego prezentu na święta nie mogłem sobie wymarzyć XD
Chcesz być oznaczany?

3

@DragonxNF
Ho Ho Ho Mikołaj z prezentem przyszedł :D
Pierwszy utwór z 2025 roku i od razu w top 2025. Zaczynamy tym samym rok, w którym spodobało mi się najwięcej utworów więc będzie tego jeszcze sporo. Ponadto zaczynam udostępniać utwory z bardzo specyficznego roku dla NCS. Jeśli miałbym określić ten rok jednym słowem byłby to ,,kontrowersyjny". Dlaczego? Sami w przyszłości zobaczycie, pozwolę sobie zachować troszkę tajemniczości :p W tym roku będę też zdradzał miejsca na jakich wylądowały te topki, żeby się trochę pobawić w rankingi (nie bez powodu, ale teraz tego też nie zdradzę dlaczego to robię). Ten ląduje na miejscu 6
Lista top 2025, która będzie na bieżąco aktualizowana:
https://ntpd.eu/JblbR

7

Muzyczna propozycja #400

Skan - Muscle Up (feat. Drama B & Ryo)
Gatunek: Orchestral Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16369365#comment-16369365

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

Kevin coś ty zrobił z jego pokojem!?

3

@Kozinho. Jeszcze nie dzwoni ;)

7

Makaron z serem z mikrofalówki i mleko w kieliszku
Idealna kolacja XD

3

,,W zeszłym roku dostałem siostrę, w tym roku proszę o plastelinę"
Tyle lat a ja dalej nie kumam tego żartu XD

2

,,My jesteśmy mokrymi bandytami"

0

@BorzyKrzys dzięki za listę
Wesołych Świąt :)

0

Jedz to bo się zmarnuje

1

@Unbe pomimo tej hipokryzji związanej ze środowiskiem to tutaj należy jej się pochwała jeśli to prawda

3

@draxidox przecież to @jowita

7

Moi drodzy, Wesołych Świąt, spokojnych, żebyście ten czas spędzili przy sympatycznej, rodzinnej atmosferze, trafionych prezentów, zdrówka, spełnienia marzeń i naładowania baterii w te dni.
Zapomnijcie o tym co dzieli i spędźcie te Święta w miłym cieple rodzinnym.
I żeby Barcelona dawała nam dalej radość i wygrała wszystko co możliwe.
Wesołych Świąt ;)

6

@DragonxNF
Ostatni utwór z mojej playlisty z 2024 roku
Nie wiem jak, ale jakoś tak się to wszystko złożyło że w Wigilię mogę udostępnić świąteczny utwór z mojej playlisty nie zmieniając jej kolejności.
Dlatego korzystając z okazji: darujcie sobie dzisiaj i w Święta te muzyczne propozycje. Ja będę je udostępniał żeby nie tracić ciągłości, ale Wy spędźcie ten czas z rodziną co sam też zamierzam zrobić. Muzyka poczeka, można ją sobie nadrobić później.
Także każdemu z osobna życzę wesołych, rodzinnych, spokojnych i zdrowych, bo zdrowie oczywiście najważniejsze, Świąt Bożego Narodzenia. Smacznych potraw, trafionych prezentów (również dla dzieciaków jeśli macie), za oknem padającego śniegu, a w domu ciepełka rodzinnego. Często pędzimy i zapominamy o tym co najważniejsze. Dlatego zwolnijcie i spędźcie rodzinnie ten czas i zapomnijcie o wszystkich nieistotnych, różniących Was rzeczach. Rodzina jest najważniejsza, a chwil z nią spędzonych nikt Wam nie odbierze. Wszystko inne może poczekać. I na koniec wszystkiego nawzajem :D
Wesołych Świąt :)

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

6

Muzyczna propozycja #399

Everen Maxwell - Noel Electra
Gatunek: Complextro/Brostep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16366876#comment-16366876

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

14

Już są pierwsze ogłoszenia XD
https://zapodaj.net/images/6674b42fbb699.jpg

0

Zostaw to na święta!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?