DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon to już nie do mnie pytanie :p
38
@Arkon jakby to powiedzieć...w Krakowie jak otwierają okna to nie wietrzą mieszkania tylko Kraków
2
@blakkudium 600 tyś euro?
Będzie na Haalanda
0
@Karol145 TOP zielona cebulka i paprykowe (topy są z biedronki)
4
@Kgorecki2500 a gdzie nominacja do najgorzej aktorki?
7
Muzyczna propozycja #428
Chime & Nytrix - Runaway
Gatunek: Melodic Dubstep/Colour Bass/Brostep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16463426#comment-16463426
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
9
Lewy więcej tak nie rób
3
@July_6_BcN @Katalończyk 99 @Aragorn33
Nie Wesół, panie magistrze. Absolutnie nie Wesół. Wezół
3
@Aragorn33 mądrego to miło posłuchać
1
@Pawlak1992 o nie
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRYx6h6QkZ7_4bmqi5uI1Dj1CDOB5PnnJXDMkqQn282Mw&s=10
1
@MirusAmisz starałem się być jak najdokładniejszy :D
2
@MichalZZZ
@Luciano99 - No i nie podobasz mi się
2
@Konradowskyy od dnia do 6 miesięcy tak sądzę
0
@Sulimo proszę
1
Po tym jak Pedri zszedł zaczęliśmy wygrywać
Sami wyciągnijcie wnioski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Rzucę cytatem przy okazji kontuzji Pedriego: ,,Piękny gol na otarcie łez można powiedzieć"
1
@Konradowskyy
Będzie dobrze...
https://i.pinimg.com/474x/bc/9f/07/bc9f07d3ffefe57bda1cd8653b70b18f.jpg
5
Tęsknię...
3
Lewy, cholera jasna
0
Laporta sprzedawaj swoją nerkę na czarnym rynku i sprowadzaj potwora do obrony bo tak dalej być nie może jak mamy ambicję na coś więcej w LM
1
@Comentateiro rzucił klątwę
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16463161#comment-16463161
3
Fermin dzisiaj jak stary Suarez - setkę spierdzieli za to strzeli cudo :D
1
No i git, lecimy dalej
1
Szybko i nie za dobrze się zestarzało :/
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16463161#comment-16463161
0
No tym strzałem postraszył gołębie na stadionie
2
Jeszcze Cham na ławce :D
2
Nie dość że chory to jeszcze grać musi
I to w taką pogodę :/
13
Zdjęcie dobraliście idealnie XD
2
@KamQiX słabo określają priorytety bo jakby przeprowadzili ważniejsze zmiany to byłaby większa szansa na to że zrobią coś źle i przez to ludzie ich nie wybiorą na kolejną kadencję. I tak jest z każdym sektorem w naszym kraju. Nikt nie zrobi nic ważnego i co należałoby zrobić bo straciliby władze. Taka to smutna prawda
1
@Czyhrynski to prawda. Akurat sobie wybrali najmniejszy problem w edukacji, a jest przecież tyle innych ważniejszych spraw...