2

@Kgorecki2500 straszny film, ciężko po nim zasnąć w nocy bez światła
A silent hill i 28 lat później w miarę spoko (nie oglądałem)

2

@MirusAmisz no trochę go Pedri poduczył podań :D

1

@Kapitan hawk mówiłem że to łzy kibiców realu madryt, bo stracili pierwsze miejsce w lidze ;)

15

Nacieszmy nasze oczy jeszcze raz tym pięknym golem :)


3

@kamyk_23 to norma na labambie od wielu lat
Ja jednak też się czasem odpalam :p

2

@MichalZZZ nawet trzeba

3

@MichalZZZ ja narzekałem, ale na sędziów. Nie wiem czy się liczy :D

1

To już prysznica nie potrzebują :D

2

To nie deszcz
To łzy kibiców realu że ich drużyna nie będzie na pierwszym miejscu w tabeli

1

@Kapitan hawk i jeszcze espanyol spadek

0

@takisobiektos jedna z ładniejszych jeśli nie najładniejsza bramka Yamal :)

0

Lepiej tego zrobić nie mógł
Piękna bramka

2

Chłopie coś ty zrobił

0

Brawo
To za ten antyfutbol z pierwszej połowy

0

@takisobiektos no ale atakowali, nie murowali bramki i nie faulowali po chamsku
A oviedo też przegrywa ;)
Edit: ty może lubisz i podzielasz taki styl grania. Ja nie

0

@takisobiektos o matko to teraz poleciałeś
Jakoś Racing Santander nie miał pieniędzy i dobrych zawodników a potrafili grać ładną piłkę i przy tym nie faulować co chwila

3

Mam nadzieję że sędzia zabrał na drugą połowę żółte kartki, bo w pierwszej mu ich ewidentnie zabrakło dla piłkarzy oviedo

0

@takisobiektos co? XDDD
No tak to jak są słabszą drużyną to powinni co chwila faulować rywala i liczyć na to (jak dzisiaj) że sedzia będzie łaskawy i nie karał za taki antyfutbol XD

0

@takisobiektos widzę że z madrytu przyszedłeś :D
@mkord tych kartek powinno być chyba z 5 dla oviedo za tak częste faule. A Martin dostał za faul widmo żółtą bez namysłu XD

1

@mordini123 8 za styl
2 za lądowanie

0

Powinien być jakiś przepis, który nakazuje sędziemu dawanie kartek za taką grę i takim drużynom jak getafe czy dzisiejsze oviedo
Ewidentnie widać że ich taktyka polega na faulowaniu, prowokowaniu i przerywaniu gry za wszelką cenę i nie mają ochoty grać w piłkę
W takich sytuacjach sędzia powinien od razu za najmniejsze faule dawać żółte kartki żeby takie praktyki ukrócić
Z drugiej strony sędziowie sami powinni wpaść na coś takiego, ale z jakiegoś powodu ci kretyni z Hiszpanii pozwalają na takie granie za każdym razem. Nie wiem czy oni naprawdę potrzebują wytycznych że za taką ,,grę" powinni karać jak najszybciej bo są za głupi żeby samemu na to wpaść?

0

Penalti para el real madrit

1

@Kgorecki2500 spokojnie nie jesteś sam
Ja też nie czuję jakiejś dużej różnicy między colą a pepsi

1

@DragonxNF
Może trudno w to uwierzyć ale jest to drugi najpopularniejszy utwór z 2025 roku na NCS. Ponad 3 miliony wyświetleń na YT. W sumie zasłużenie, bo poza remixami to chyba najlepszy funk jaki został wydany na NCS

6

Muzyczna propozycja #431

MXZI, sk3tch01, X972 - Montagem Toma
Gatunek: Funk


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16474281#comment-16474281

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@xvcWinterSoldier ja zacząłem w 2021 roku. Słucham go do teraz i nie sądzę żeby się to zmieniło. Z każdym dniem mam wrażenie że coraz bardziej kocham tę muzykę i wytwórnie :)

2

@xvcWinterSoldier e, ja tam jestem wierny temu kolorowemu okręgowi :D


1

@xvcWinterSoldier no to prawda


1

@dmcteam dobra to Asfalt bo zaczyna się z dużej litery :D
Druga opcja dlaczego asfalt - wszystkie literki na dole są w jednej linii (w sensie nie ma j czy y które ,,wychodzą" za linię na dole. Nie wiem czy dobrze to wyjaśniam XD)
Edit: asfalt bo nie ma litery ,,e"

1

@dmcteam słodycze bo mają 3 sylaby a reszta 2?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?