DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dieselzor napiszę za niego: Negreira Negreira i jeszcze raz Negreira, a real ma 15 lig miszczuf
2
Poza top 8 LM poproszę
https://zapodaj.net/images/89131cddb2ca1.jpg
51
Tak się śmiali że możemy nie być w top 8, a nie dość że to biali będą grać w play-offach to jeszcze przegrywają po bramce bramkarza XDDDD
Karma
0
A już jutro w RMTV: Negreira, Negreira i jeszcze raz Negreira
2
Przedstawiam Wam Proroka Roku 2026:
@jacobFCB gratuluję
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16490032#comment-16490032
0
Nie no Negreira bardzo dziękuję
2
Kto stawiał na to że będzie 4:1?
@jacobFCB ?
Zresztą już nieważne, wynik będzie inny :/
Edit: jednak nie XD
1
Niemożliwe, bramka z wolnego
To tak można?
0
Wracaj Lewy do Anki, już się nacieszyła Hiszpanem
0
Życzę wam żebyście znaleźli kogoś kto będzie na was patrzeć jak Rapha na Flicka
2
Dzięki Negreira ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Pedri może być dumny z podania Olmo
4
Ania to dla ciebie
0
Flick wyglądał jakby myślał: ,,kur.. miał wejść za Martina"
1
@Batys ale takie jak na Camp Nou?
0
@tomek8756 karta uno reverse
1
@Batys no proszę jak się złożyło :D
Pamiętam jak grałem karierę Messim w tej Fifie. Jeszcze nawet ją mam tylko że na PS3 więc na PS5 sobie nie pogram :/
1
@July_6_BcN w sumie tutaj pasuje też cytat Klaudii: ,,A nawet jakbym się z nim przespała no to jakie to ma znaczenie jak ja ciebie kocham"
1
@July_6_BcN ,,Tak Robert, do poprawnego wykonania tych ćwiczeń jest niezbędne żeby się rozebrać. Tu o nic więcej nie chodzi"
6
@Kgorecki2500 nic złego nie zrobiłem dlatego uciekam i się ukrywam
No logiczne
1
@szymonekk oj tak miałem parę razy ten paraliż
Nieprzyjemne uczucie :/
1
@MesQueUnClub_87 proszę o oznaczenie :)
1
@Huck ty też masz czasem takie sny? Myślałem że tylko ja tak mam :D
2
@DragonxNF
Zawsze jak słyszę ten utwór to mam skojarzenia z Fifą 14 XD
7
Muzyczna propozycja #434
Conro - Let Go
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16484463#comment-16484463
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
4
@blakkudium użyła karty uno reverse
0
@michaleu matma? To wyślij mi może pomogę, bo ogarniam :D
18
@July_6_BcN jak tak bardzo jej Lewy przeszkadza w karierze to niech się od niego odetnie
Oczywiście bez jego pieniędzy, znajomości, wpływów itp to zobaczymy gdzie by wylądowała
W sumie znamy odpowiedź
https://zapodaj.net/images/39384857ddab1.jpg
2
@Konradowskyy ale bezalkoholowego bo dietę trzyma
6
@Popitek12 miłego posiedzenia jutro rano na tronie