La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1097 Culés

18

Dzisiaj obchodzimy światowy dzień introwertyka, więc z tej okazji wszystkiego najlepszego w naszym dniu :D
https://zapodaj.net/images/df33a1ef7d45b.jpg

4

@DragonxNF
Skorzystam z okazji, by obalić pewien mit, który dość często panuje w społeczeństwie, a mianowicie, że introwertyk musi być nieśmiały czy też ma problemy z nawiązywaniem relacji społecznych. No nie. Introwertyk może mieć świetny kontakt z ludźmi, może być pierwszym, który będzie przełamywał innych ani nie musi być zawstydzony. Po prostu, gdy ma do wyboru spędzić czas w małym gronie (lub samotnie) a w dużej grupie osób, to wybiera to pierwsze.

Też jestem introwertykiem, a nie przeszkadza mi to w tym, by pracować z młodzieżą, świetnie czuć się na scenie czy na spotkaniach autorskich, gdzie jest dużo ludzi i bez problemu występować przed taką grupą osób. Po prostu ludzie trochę mnie męczą :D

3

@NeroTFP1 dokładnie
Sam potrafię jako introwertyk być najbardziej ,,energiczny" wśród mojej paczki ale nadal potrzebuje chwili dla siebie po dłuższym przebywaniu wśród ludzi
Dlatego też wstawiłem to zdjęcie żeby niektórych uświadomić
Bardzo fajna książka jest też o introwertyzmie, którą miałem przyjemność przeczytać - ,,Sekretne życie introwertyków" Jennifer Granneman
Polecam

1

@DragonxNF
Ja mam tak, że jak gdzieś się wybieram do dużego towarzystwa, to muszę mieć następny dzień na odpoczynek :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?