0

Ja przede wszystkim jako bohatera wychwalałbym Puyola. Pique już taki boski nie był (sytuacja gdy Kaka go objechał jak dziecko i podał do Ronaldo, a ten spierdzielił), grał mniej pewnie od Tarzana.

0

Nie ma co się martwić. W koło straszą tą nową grypą, a nikt nie chce przyznać, że na zwykłą grypę na świecie umiera o wiele więcej osób. Poczytajcie trochę, a nie słuchajcie wszystkiego co piszą i mówią w TV. Firmy farmaceutyczne nabijają sobie kasę i tyle.

0

Wiem na 99% bo wyczytałem na Mundodeportivo ;p

0

A jakby ktoś pytał to Gran Derbi odbędzie się 29 listopada w niedzielę o godzinie 19. To info na 99% jest prawdziwe.

0

oj wielu z was musi się jeszcze nauczyć szacunku dla rywala. Nie uznaję słowa nienawiść do drużyny przeciwnej. Pamiętajcie. bez Realu nie byłoby całej historii Barcelony, nie byłoby GD etc. Cieszcie się, że mamy takiego rywala, że możemy być świadkami tych spotkań. A co mi się osobiście marzy? GD w najsilniejszych składach i wygrana w takim meczu. Visca el Barca!

0

sciach zacytuję Ciebie:

"Wydaje mi sie ze strzal byl na tyle mocny, precyzyjny i niespodziewany, ze nie malo ktory bramkarz by to obronil"

I w tym momencie dochodzimy do sedna sprawy. My potrzebujemy właśnie tego określanego przez Ciebie "mało który bramkarz". Zespół jest wyjątkowy, zawodnicy też, więc dlaczego nie mogę oczekiwać, że nasz bramkarz będzie wyjątkowy i będzie bronił niesamowite strzały :) proste

0

nie no tragedia. przy 3-1 zawalił. chłopie patrz na całokształt. zacznij oglądać mimo swojego szowinizmu również mecze Realu. Zobaczysz trochę.

Ja tam VV życzę zdrowia i powodzenia, ale nikt mnie tu nie przekona, że jest on lepszy od bramkarza Realu.

Jeśli uważasz, że we wtorek VV nie mógł zachować się lepiej to trudno. Włącz sobie gola i zobacz, że nasz bramkarz doleciał niewiele ponad połowę wysokości słupka. Wypominamy gola Casillasa jakiego wpakował mu z daleka Pirlo, to w takim razie można tego gola z dystansu wypominać VV

0

Błagam, nie porównujcie tych dwóch bramkarzy. Niestety nasz bramkarz jest słabszy i tyle (chodzi o Valdesa oczywiście). On już pewnego poziomu nie przeskoczy. VV ma teraz o wiele łatwiej, bo piłka leci w jego kierunku o wiele rzadziej niż kiedyś, a i tak są błędy. Nie oszukujmy się, jak dla mnie gol zawodnika z Kazania był piękny, ale gdzie był bramkarz. Trzeba być skoncentrowanym przez cały mecz, obserwować piłkę, a nie zastanawiać się jaki smak ma dzisiejsza guma do żucia. Ktoś kiedyś powiedział, że są bramkarze, którzy bronią to co do nich należy i nic ponad to i takim bramkarzem jest nasz bramkarz. Są jednak też tacy, którzy potrafią obronić coś więcej niż muszą, niż wypada i bez wątpienia takim graczem jest Casillas.

0

Gratulacje dla szefostwa. Świetna robota. To news nie tylko na pierwszą stronę tej witryny, ale powinien się znaleźc w czołówkach serwisów! Grtulacje

0

Widzę, że zaczyna się gra przedwyborcza :)

0

Boże Evans......... Już Vidic z finale pokazał jaki jest "świetny", a moim zdaniem jest sporo lepszy od Evansa

0

Mam nadzieję, że większość rozumie, że te 405 milionów euro idzie na wszystkie sekcje, na ich wszelakie wydatki, płace etc. Nie jest to kwota do wydania na zakupy.

0

Do czego nam się przyda gość, który gra głównie do tyłu, w sezonie wygrał góra jeden pojedynek główkowy? Tylko, że jego nikt nie chce!

0

Boże dlaczego?! Czy nikt go na serio nie chciał? Przecież liga Australijska jest ostatnio fajnym kierunkiem. Ciepło, słonecznie. Guddy błagam odejdź

0

Jednak Włosi mają fantazję. Barca szczypała się by dać 45 milionów euro za Ville, a tu nagle weźmie i sypnie 75 za Zlatana. Dajcie spokój. Widać, że to sezon ogórkowy, bo czasem jak się czyta rewelacje transferowe, to ma się wrażenie, że mamy 1 kwietnia :)

0

Dla mnie gość nie jest jakimś super zawodnikiem. Może w obronie będzie z niego pożytek, ale jak się ogląda go w akcji, to widać, że wachlarz jego zagrań w ataku jest bardzo ubogi. Myślę, że jednak będzie ciut lepszy od Santiago.

0

Za wszystko co Eto'o zrobił dla Barcy to powinno się z nim grać w otarte karty. A teraz to wygląda tak, że chcą zrobić z niego zachłannego gościa, który działa na szkodę klubu. Oj Panie Laporta trochę szacunku dla tego zawodnika...

0

Jak oddamy Eto'o to będzie frajerstwo jakich mało. Ale trudno. Przed poprzednim sezonem zarząd traktował go jak śmiecia. Obecnie jest podobnie, choć łagodniej. Jak można oddawać gościa, który zdobywa tyle goli i ma przede wszystkim charakter wojownika. Największą nauczką byłoby to gdyby zarząd sprzedał Samu i nikogo nie kupił. Oj dostałoby im się.

0

Moim zdaniem nareszcie jakiś sensowny transfer Realu. Wiadomo, że Kaka i Krystyna to wielcy gracze, ale Albiol to dobre posunięcie z ich strony. Ale to wciąż za mało. Mają po stracie Cannavaro bilans na 0, więc jeśli chodzi o obronę to wciąż u nich krucho

0

A może pomyślicie o tym, że Real może mieć ogromne kłopoty w niedalekiej przyszłości. Niby transfery się zwrócą z nawiązką, ale to nie jest tak do końca. Duże kluby piłkarskie to po prostu firmy. Jak dla mnie Real jest pod kreską i to dość sporo. W najbliższej przyszłości beknie im się to jeszcze bardziej. No chyba, że wygrają ligę i CL. A pomyślcie co będzie jak zaliczą znów nieudany sezon? Dopiero się zacznie.

Komentarz wcześniej pisałem, że nie mają obrony. A zapomniałem, że nie mają również środka pola. Ja już nie mogę się doczekać początku sezonu.

A i coś do tych dzieci płaczących nad kolejnymi transferami Realu. Możecie szybko przestać płakać. Odpalcie inną stronkę, pokibicujcie Realowi, a będziecie szczęśliwi. Dzięki temu ludzie tacy jak ja nie będą musieli czytać waszych wypocin, płaczów i narzekań.

0

Jak dla mnie jest ok. Nie potrzebujemy jakichś wielkich wzmocnień. Na upartego nikt może nie przychodzić. Pozbyć się islandzkiego gwiazdora, za tą kasę sprowadzić jakiegoś pomocnika i będzie cacy. A Real niech kupuje dalej atakujących. Wyskoczą chyba ustawieniem 1-3-2-5 :) bo nie mogę zrozumieć jak ustawią skład mając tych wszystkich ludzi w składzie. Co z tego, że będą silni w przodu jak w obronie nic nie zyskali, a wręcz stracili. Sam Ramos nie wystarczy na ligę i puchary, bo jak dla mnie Pepe to przeciętny obrońca, na pewno nie wart był tych 30 baniek jakie za niego dali. A kto im został w obronie? moim zdaniem nikt

0

Ibrahimovic zdobył we Włoszech 25 goli i zaliczył kilkanaście asyst, To na pewno świetny gracz, ale jak oddadzą Eto'o za niego to dla mnie to będzie wieeeelki błąd i kolejny raz pokażą, że nie mają zupełnie szacunku dla tego zawodnika. Już go gnoili przed poprzednim sezonem, kiedy to chcieli go wypchnąć z Barcelony, a Eto'o został i zdobył 30 goli w lidze i nikt mi nie powie, że nie ma znaczącego wkładu w drużynę.

0

Taki z Felipe nasz rodak jak z Ciebie Brazylijczyk

0

jejku zaczęło się. Nie grają ligi więc dziennikarze będą nas raczyć takimi rewelacjami każdego dnia. Jakby ich wszystkie przepowiednie się spełniały to w składzie Barcy byłoby z 80 graczy :D

My potrzebujemy delikatnych zmian w składzie. Przede wszystkim pozbyć się islandzkiego drewniaka, sylwek już odchodzi (choć go lubię)

A co do Vidica to pokazał w finale jak ciężko go przejść:D

0

Błagam tylko nie on. Gość nie nadaje się do naszego zespołu

0

No Lyon Gudi bierz to. Tam też jest ciepło na ławce:)

0

Ludzie Pique jest przecież zawieszony!

0

Tępić, tępić i jeszcze raz tępić wszelakimi sposobami!

0

Ktoś niżej napisał, że Toure źle grał na środku obrony. Patrzcie a cała Hiszpania się nim zachwycała. Ciekawe nie.

0

W życiu nasz klub nie zapłaci tyle za piłkarza choćby on był Bogiem piłki nożnej. Takie kwoty to bzdura. Pa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?