0

mała uwaga do stefan_nurek. Po czym wnioskujesz, że Hleb nie nadaje się do Barcy? Bo jak na razie to można powiedzieć jedno, że zupełnie chłopak nie dostaje szans, bo możliwości ma fantastyczne. Gwarantuje Ci, że żadna nawet największa gwiazda grając co dwa tygodnie po 10 min w meczu nie byłaby gwiazdą tylko wiecznym rezerwowym. Jeśli uważasz, że on jest słaby to co powiedzieć o Guddy'm. Gość jest tragiczny. Na jakiej pozycji gra? Nie wiadomo, bo jak gra to podaje do najbliższego i zazwyczaj do tyłu. Niby lata grał w Anglii a główki wygrać nie potrafi choć do ułomków nie należy. Za bardzo to on też nie walczy o piłkę. Za co więc Pep wystawia Islandczyka? Nie mam pojęcia. Może jest zachwycony jego blond czupryną. Nie mam pojęcie. Jak dla mnie Hleb jest doskonałym graczem, a jeśli ma być skreślony to chciałbym, żeby to się stało dlatego, że się nie sprawdził, a nie dlatego, że nic nie grał i nie miał szansy się pokazać. Pzdr

0

Nie zrozumiem jednej rzeczy. Czemu Pep wpuszcza takich gości jak Sergio B. i przede wszystkim Guddy. Pierwszy kolejny raz nic nie pokazał, a drugi to już dawno się powinien wynieść z Camp Nou bo to zdecydowanie za wysokie progi dla niego. Co jeszcze? Po kij było trzymać cholernie zmęczonego Yaya Toure, chłopak przecież strasznie się spóźniał z interwencjami. Na ławce byli Bojan, jest Hleb, który dostaje ZA MAŁO szans by się wykazać, a jak wychodzi to już nie raz pokazywał, że dysponuje wspaniałą techniką i wnosiłby o wiele więcej do zespołu niż nasze islandzkie drewno. Pep dziś sam sobie strzelił w nogę tymi zmianami, po drugie przemęcza zespół jak nie wiem co. atak i pomoc można powiedzieć śmiało, że wykazuje objawy ZAJECHANIA!!!

0

Sentana cytująca angielskie brukowce

0

Nie można równać Eto'o z Busquetsem. Czarna pełna miał przeciw sobie całą watahę graczy Chelsea, Ci odcinali go od podań etc, ale przede wszystkim się starał. A Sergio B. chyba się spalił przed meczem, bo jak dla mnie był zupełnie bezproduktywny i nic nie wnosił do gry, bo chyba podań do najbliższego partnera wnoszeniem czegoś do gry nazwać nie można. Jak dla mnie Sergio B. to zdecydowanie najgorszy gracz meczu/

0

Busquets gra by nie dostać kartki. Nie jest tragiczne, ale trzeba się sprężać. Poza tym trzeba kiedyś przegrać:)

0

Jak dla mnie Pepe nie zagra do końca sezonu. Ale trzeba przyznać, że Real ma mnóstwo farta. Jest sztuką nie grać wielkiej piłki i nie przegrać tylu spotkań z rzędu

0

jeśli nie trafisz ze składem i wynikiem dostaniesz bana ;p

0

Dla mnie komentatorzy TVP zabijają piłkę jak Fryzjer i inne ćwoki. Na tym nie trzeba się super znać, ale wypada się przygotować do meczu, poczytać, zapoznać się z newsami o grających ekipach etc. A oni wszyscy DNO!!!

0

Nakręcajmy się. JEsteśmy w formie, podstawowi gracze troszkę odpoczęli, więc ja oczekuję KONCERTU:)

Visca el Barca!!!

0

Nakręcajmy się właśnie bo czuję, że warto!!! Wszyscy razem:

Barca!!! Barca!!! Baaaarcaaaaaaa!!!!

0

Choć powiem szczerze, że im więcej tego słucham tym bardziej mi się podoba to coś jako utwór:)

0

No dobra da się zaśpiewać, choć ryczeniem, w tym przypadku śpiewu w większości damskich głosów bym nie nazwał. Fajnie to wyszło. Pojawia się kolejny problem:) Jak zmusić Camp Nou do zaśpiewania tego. Nie wiem czy zauważyliście, że hymn Barcy śpiewa może góra 10% publiczności na stadionie. Jedynie więcej osób uczestniczy z Barca, Barca, Baaaaaaaaarcaaa!!!

0

eeeeeeeee tam. Jeśli to ma być coś w stylu You will never walk alone, to to zupełnie się nie nadaje. Taki utwór musi być do "zaryczenia" przez kibiców, a nie ma być kołysanką, czy kojarzyć się z piosenką o miłości:)

0

Może po prostu nie przedłużą z nim kontraktu. jak dla mnie nie będzie problemu. Oczywiście, że szkoda chłopaka, bo wszyscy się do niego przyzwyczailiśmy, ale może warto spróbować czegoś, a raczej kogoś nowego. Jak dla mnie VV to nie klasa światowa jeśli chodzi o pozycję na jakiej gra, ale raczej czołówka krajowa. Trzeba się więc zastanowić. Moim zdaniem warto postawić na coś nowego. VV na bank nie zgodzi się być bramkarzem nr 2.

0

Bardzo nieobiektywny artykuł. Eto'o owszem najpierw mówił, że niepewna jest jego przyszłość, że nie wie gdzie będzie grał, ale decyzję o tym, że zamierza się związać z Barcą na dłużej podał przed "kryzysem" drużyny.

Moim zdaniem autor powinien zachować trochę obiektywizmu:)

A co do zachowania Eto'o. Ja cieszę się, że jest gracz, który robi trochę szumu. Nie wiem czy zauważyłeś, ale wszystkie wypowiedzi graczy w dużych klubach są praktycznie takie same, pozbawione własnej opinii i bardzo neutralne. Wszyscy wyznają zasadę Pani Dulskiej, że brudy należy prać we własnym domu. Mi odpowiada to co mówił Samu, że nie wszyscy robią to co powinni. Nie miał racji? To dlaczego on jest w Barcelonie, a niejaki Ronaldinho czy Deco już nie. Zauważmy jedno. Barca była bliska pozbycia się tego gracza. Ciekawe, że na początku nie planowano kupna żadnego zawodnika na jego miejsce, bo był niepotrzebny. To odpowiedzmy sobie na pytanie: Gdzie byłaby teraz Barca?! Na pewno nie na szczycie tabeli. Zaraz ktoś napisze o skuteczności tego zawodnika, że mnóstwo sytuacji marnuje. Znów głupie gadanie. Jak podają hiszpańskie źródła, Eto'o obok Raula to najskuteczniejszy gracz tego sezonu Primera Division (27% skuteczności) i WYPRZEDZA w tej dziedzinie swoich nie mniej słynnych kolegów z Barcy.

Co do gierek słownych gracza, gadaniu o tym, że odejdzie. A może by ktoś łaskawie zauważył, że tak jest praktycznie w przypadku każdego gracza, który liczy na przedłużenie kontraktu. W większości są to słowa AGENTÓW zawodników niż ich samych. Przykład: pan S. Busquets. Nikt jakoś nie pamięta, jak nagle zaczęło się mówić o nowej umowie dla tego gracza i nagle sypnęły się dla niego oferty z innych klubów. Przypadek? Wątpię

0

I to jest jakieś Twoje odkrycie? Przecież każdy wywiad wygląda tak samo. Zero szczerości, zero okazywania niezadowolenia etc. tak jest w każdym klubie.

a poza tym nie wiem czy czytaliście o skuteczności zawodników w Primera Division. Wiecie kto jest najskuteczniejszy (27% strzałów zamienianych na gole)? Właśnie Eto'o, zaraz za nim jest Raul. Messi, Henryk i reszta napastników jest daaaaleko w tyle. Ciekawe nie. A posłuchajcie samych siebie ilu z was narzeka na mojego Czernego kolegę;p

0

Po pierwsze. Oczywiste jest to, że jesteśmy sami sobie winni za porażkę, no bo kogo obwiniać.

Po drugie sędzia dał ciała, mówi się trudno, bywa. Będą mecze, w których nam pomogą, w innych przeszkodzą. To piłka nożna.

Po trzecie zmiany. Nigdy nie zgodzę się z Pepem, że wejście Guddy'ego to lepsze rozwiązanie niż wpuszczenie Bułeczki. Przecież jak można zauważyć Islandczyka charakteryzują głównie podania do tyłu. Jak ma coś rozegrać, to jest ciężko. Hleb jest o wiele bardziej kreatywny. Co mnie jeszcze dziwi w Guddy'm. Jak obserwuje się jego mecze w Barcelonie, to on mimo tego, że grał w Anglii, że jest słusznego wzrostu to nie potrafi o zgrozo grać głową.

Do VV nie mam pretensji. Jest jaki jest to urok Barcelony. Nie pozbędą się go i tyle. Mi on nie przeszkadza. Niech sobie gra, a drużyna niech wyznaje zasadę, że strzelmy więcej niż przeciwnik.

Krótko. Espanyol dostałby wczoraj niezłe baty, bo jest po prostu drużyną słabszą. Ale to wszystko gdybanie. Jest fajnie. Będzie o wiele ciekawiej w lidze. A co da wygrana Realowi? Nic. Zacznie się liga mistrzów i nagle okaże się, że nie dadzą rady bo nie mają ławki. Dla nas lepiej żeby jak najdłużej grali w CL, ale w to nie wierzę. The Reds powinni sobie z nimi poradzić. Myślę, że mimo ostatnio wysokiej Real nie jest dla nas zagrożeniem. Zagrożeniem mogą być kontuzje. Wyleciał Iniesta i wyobraźmy sobie, że kontuzjowany jest Xavi i mamy kłopot. Pozdro dla wszystkich

Visca el Barca!!

P.S. Jak nie zdobędziemy tytułu, to nic takiego się nie stanie:) zmniejszy się trochę tu trochę liczba ludzi ;p

0

A może rozmawiajcie o transferach jakie są możliwe do zrealizowania. Joe Cole? Niby czemu Cheslea ma nam go oddać?

Myślę, że jeżeli Barcę przyciśnie to po prostu wkurzy prezesa Sevilli i wyłoży kasę za Capela. Po co dawać jakiś kosmos za Arszawina jak za połowę tej kwoty można mieć kto wie czy nie lepszego Capela. Palacio moim zdaniem nie wchodzi w grę.

0

A może by ktoś zauważył, że grając w Barcelonie Riquelme nie potrafił bronić. Była strata a ten książę zostawał tam gdzie stał. Nie widziałem takiego drugiego gracza. To pomocnik, a nie wysunięty napastnik, ze nie musi brać udziału w akcjach obronnych zespołu.

0

Totalnie bez sensu zachowanie Barcelony ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?