0

VV
Adriano Pique Puyol Alba
Xavi Busquets Iniesta
Pedro Messi Villa
Po zwycięstwo !!

0

drugi mecz przegrany na własne życzenie ;/ szkoda ;/
teraz Malaga w CdR obyśmy wygrali VeB

0

ten sędzia mnie dobija -,-

0

Szpaku komentuje Barca strzela bramki :D

0

powiem Wam, że David ma chętke na pobicie rekordu Messiego :D

0

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to jest David Villa !! ;d

0

teraz by sie przydał komentarz Szpaka po bramce Villi z Superpucharu Hiszpani przeciwko Realowi.
aaaaaaa to jest David Villa ! :D

0

maravillaaa !

0

jest Szpaku ! :D

0

powiem tyle: miazga :D

0

Johan ma zacną kamizelkę :D

0

Busquets za Alonso !

0

Busi- najlepszy DM na świecie !
VeB :D

0

spoko skład :D po zwycięstwo ;) VeB !

0

Bardzo mądre i przemyślane wypowiedzi Tito. VeB :D

0

Na ZP zasługuje Leo, ale w tym roku dałbym ja Inieście, ponieważ miał znakomity sezon i nie wiadomo czy jeszcze go powtórzy :D

0

Ważne żeby ZP została w Barcelonie :D
VeB !!

0

Ja bym dał szanse dziś Oierowi. Pinto i tak będzie grał w pozostałych meczach CdR.

0

Miodzia :d VeB !

0

RedBeats czytaj ze zrozumieniem a nie siejesz popłoch na stronie. VeB !

0

Dla mnie jest ważne aby ZP została w Barcelonie :D VeB !

0

bez komentarza z tymi kontuzjami ;/ VeB !

0

13:05 - Song: "Visca el Barça y visca Catalunya".

0

Szacun dla tego pana :) VeB !

0

Wole od niego Alexa Songa :D

0

0

Teraz narzekacie, że po co nam Neymar. Tylko ja wam powiem tak jeśli on przejdzie do FCB to pod okiem Leo zacznie grac lepiej i znając życie potem wszyscy niedowiarkowie będą się podniecać "Neyamr jest boski i wgl" VeB !

0

Jakby miał przyjśc to ewentualnie za rok :D VeB !

0

D.Villa podobno ma zagrać z MU :D VeB

0

Może jakby do nas przyszedł nie dostawałby by dużo szans na gre. Ale na takiego "zapchaj dziure" się nadaje :D VeB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?