DriftKing10
Dołączył/a: marzec 2012
Pruszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VV
Adriano Pique Puyol Alba
Xavi Busquets Iniesta
Pedro Messi Villa
Po zwycięstwo !!
0
drugi mecz przegrany na własne życzenie ;/ szkoda ;/
teraz Malaga w CdR obyśmy wygrali VeB
0
ten sędzia mnie dobija -,-
0
Szpaku komentuje Barca strzela bramki :D
0
powiem Wam, że David ma chętke na pobicie rekordu Messiego :D
0
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to jest David Villa !! ;d
0
teraz by sie przydał komentarz Szpaka po bramce Villi z Superpucharu Hiszpani przeciwko Realowi.
aaaaaaa to jest David Villa ! :D
0
maravillaaa !
0
jest Szpaku ! :D
0
powiem tyle: miazga :D
0
Johan ma zacną kamizelkę :D
0
Busquets za Alonso !
0
Busi- najlepszy DM na świecie !
VeB :D
0
spoko skład :D po zwycięstwo ;) VeB !
0
Bardzo mądre i przemyślane wypowiedzi Tito. VeB :D
0
Na ZP zasługuje Leo, ale w tym roku dałbym ja Inieście, ponieważ miał znakomity sezon i nie wiadomo czy jeszcze go powtórzy :D
0
Ważne żeby ZP została w Barcelonie :D
VeB !!
0
Ja bym dał szanse dziś Oierowi. Pinto i tak będzie grał w pozostałych meczach CdR.
0
Miodzia :d VeB !
0
RedBeats czytaj ze zrozumieniem a nie siejesz popłoch na stronie. VeB !
0
Dla mnie jest ważne aby ZP została w Barcelonie :D VeB !
0
bez komentarza z tymi kontuzjami ;/ VeB !
0
13:05 - Song: "Visca el Barça y visca Catalunya".
0
Szacun dla tego pana :) VeB !
0
Wole od niego Alexa Songa :D
0
0
Teraz narzekacie, że po co nam Neymar. Tylko ja wam powiem tak jeśli on przejdzie do FCB to pod okiem Leo zacznie grac lepiej i znając życie potem wszyscy niedowiarkowie będą się podniecać "Neyamr jest boski i wgl" VeB !
0
Jakby miał przyjśc to ewentualnie za rok :D VeB !
0
D.Villa podobno ma zagrać z MU :D VeB
0
Może jakby do nas przyszedł nie dostawałby by dużo szans na gre. Ale na takiego "zapchaj dziure" się nadaje :D VeB !