0

Jestem za, nie oglądam meczów Liverpoolu ale na Euro dobrze się spisał :D

0

Hummels podpisał kontrakt z BVB do 2017 roku !!!

0

obejrzyjcie ten filmik :D w 10 sekundzie Leo drapie sie po jajkach :P

0

Wg mnie do ZP będzie branych pod uwage 5 graczy: Messi, Xavi, Iniesta, Casillas i Ronaldo :D

0

Nie wiem jak wam ale mi Muniesa przypomina Puyola :D

0

Villa musi zostać i koniec !!!!!
A co do Neymara bardzo chetnie bym go widział w szeregach Barcy, ponieważ nasz klub stracił magie.. Dawniej taka magią był Ronaldnho. Myśle, że Neymar to dobre rozwiaznie. Pisząc, że stracił magie nie zrozumcie mnie źle :D nasza Barca wciąż jest na fali i pokarzemy na co nas stać w nowym sezonie. VeB :)

0

Musi zostać. Za pare lat to bedzie maszynka do zdobywania bramek :D

0

Obrońcy rywali Barcy bójcie się :D

0

chciałbym mu wjebać :D ale tak porządnie ;P

0

Hummels podpisał nowy kontrakt z BVB do 2017 roku bodajże.
Osobiscie nie chciałbym go w Barcie, przecież jest Mascherano i Pique :D

0

Mój skład na kolejny sezon VV- Alves, Pique, Thiago Silva, Alba- Busquets, Xavi, Iniesta- Messi, Alexis, Robin van Persie :D

0

Afellay !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

wg mnie dobry skład i dobrze by było jakby cos strzelil jeszcze w pierwszej polowie to wtedy chelsea by sie otworzyła i bysmy ich dobili :P

0

jak Barca jutro wygra i awansuje do finału to zabieram ich na piwko :D

0

Brawo Bayern :D

0

Atletico do boju w jutrzejszym meczu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3mam za Was kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

jesli Valencia dziś wyrwie punkty realowi zabieram całą drużynę na piwko :D

0

brawo dla Pedro :D

0

FCB-kat zgodzam sie z Toba w 100%

0

Nie wiem jak Wy ale ja juz mam kisiel w gaciach jak pomysle o meczu :D

0

Musimy wygrać !!!! VeB

0

Oby był gotowy na rewanż z Milanem :D

0

Wg mnie kupic tylko Albe :D

0

Liczę na występ Tello i Alexisa w 2 połowie :D

0

Osobiście, chciałbym żeby Blaugrana trafiła na Real lub właśnie Bayern :D

0

Liczę na występ Tello :p

0

Żal mu dupe ściska, że nie ma takiego zawodnika.
PS: kacperowski20 zgodzę się z Tobą :D

0

Chciałbym zobaczyć mine Ronaldo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?