DriftKing10
Dołączył/a: marzec 2012
Pruszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem za, nie oglądam meczów Liverpoolu ale na Euro dobrze się spisał :D
0
Hummels podpisał kontrakt z BVB do 2017 roku !!!
0
obejrzyjcie ten filmik :D w 10 sekundzie Leo drapie sie po jajkach :P
0
Wg mnie do ZP będzie branych pod uwage 5 graczy: Messi, Xavi, Iniesta, Casillas i Ronaldo :D
0
Nie wiem jak wam ale mi Muniesa przypomina Puyola :D
0
Villa musi zostać i koniec !!!!!
A co do Neymara bardzo chetnie bym go widział w szeregach Barcy, ponieważ nasz klub stracił magie.. Dawniej taka magią był Ronaldnho. Myśle, że Neymar to dobre rozwiaznie. Pisząc, że stracił magie nie zrozumcie mnie źle :D nasza Barca wciąż jest na fali i pokarzemy na co nas stać w nowym sezonie. VeB :)
0
Musi zostać. Za pare lat to bedzie maszynka do zdobywania bramek :D
0
Obrońcy rywali Barcy bójcie się :D
0
chciałbym mu wjebać :D ale tak porządnie ;P
0
Hummels podpisał nowy kontrakt z BVB do 2017 roku bodajże.
Osobiscie nie chciałbym go w Barcie, przecież jest Mascherano i Pique :D
0
Mój skład na kolejny sezon VV- Alves, Pique, Thiago Silva, Alba- Busquets, Xavi, Iniesta- Messi, Alexis, Robin van Persie :D
0
Afellay !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
wg mnie dobry skład i dobrze by było jakby cos strzelil jeszcze w pierwszej polowie to wtedy chelsea by sie otworzyła i bysmy ich dobili :P
0
jak Barca jutro wygra i awansuje do finału to zabieram ich na piwko :D
0
Brawo Bayern :D
0
Atletico do boju w jutrzejszym meczu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3mam za Was kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
jesli Valencia dziś wyrwie punkty realowi zabieram całą drużynę na piwko :D
0
brawo dla Pedro :D
0
FCB-kat zgodzam sie z Toba w 100%
0
Nie wiem jak Wy ale ja juz mam kisiel w gaciach jak pomysle o meczu :D
0
Musimy wygrać !!!! VeB
0
Oby był gotowy na rewanż z Milanem :D
0
Wg mnie kupic tylko Albe :D
0
Liczę na występ Tello i Alexisa w 2 połowie :D
0
Osobiście, chciałbym żeby Blaugrana trafiła na Real lub właśnie Bayern :D
0
Liczę na występ Tello :p
0
Żal mu dupe ściska, że nie ma takiego zawodnika.
PS: kacperowski20 zgodzę się z Tobą :D
0
Chciałbym zobaczyć mine Ronaldo :D