O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ramos zawsze miał dużo fauli ale w tym meczu przesadził poszczęściło mu się że takie małe zawieszenie dostał. niech się nauczy zachowywać a potem na boisko wychodzić

0

Xavi i spółka byli nie do pokonanie. Xavi za rewelacyjny cały rok powinien dostać złotą piłke.

DLA WSZYSTKICH PIĄTKA

0

Ale to był mecz. To był pokaz gry Barcelony na najwyższym poziomie lepiej już grać nie można. Gdyby tylko sędzia był mniej pobłażliwy to real dostałby 3 czerwone kartki.

DLA WSZYSTKICH PIĄTECZKA

0

Xavi to potęga. Takiego drugiego zawodnika nie ma na świecie.

Ten człowiek to supermaszyna.

SZACUNEK dla XAVIEGO!!!!!!!!!!!!!1

0

To są fani! Takich fanów potrzebuje każda drużyna.

Zobacz wszystkie

0

Dobra dobra. Może Young gra w Barcelonie ale niech nie sprzedają Henrygo. Moze tego młodziaka coś nauczy.

0

To są fani! Takich fanów potrzebuje każda drużyna.

0

ramos zawsze miał dużo fauli ale w tym meczu przesadził poszczęściło mu się że takie małe zawieszenie dostał. niech się nauczy zachowywać a potem na boisko wychodzić

0

Wiadomo że Messi jest w życiowej formie i to on wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko

0

Mój typ finału: Barca Arsenal. Jak kiedyś jak Henry grał w Arsenalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?