Dudek14fcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ubocze
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ramos zawsze miał dużo fauli ale w tym meczu przesadził poszczęściło mu się że takie małe zawieszenie dostał. niech się nauczy zachowywać a potem na boisko wychodzić
0
Xavi i spółka byli nie do pokonanie. Xavi za rewelacyjny cały rok powinien dostać złotą piłke.
DLA WSZYSTKICH PIĄTKA
0
Ale to był mecz. To był pokaz gry Barcelony na najwyższym poziomie lepiej już grać nie można. Gdyby tylko sędzia był mniej pobłażliwy to real dostałby 3 czerwone kartki.
DLA WSZYSTKICH PIĄTECZKA
0
Xavi to potęga. Takiego drugiego zawodnika nie ma na świecie.
Ten człowiek to supermaszyna.
SZACUNEK dla XAVIEGO!!!!!!!!!!!!!1
0
To są fani! Takich fanów potrzebuje każda drużyna.
0
Dobra dobra. Może Young gra w Barcelonie ale niech nie sprzedają Henrygo. Moze tego młodziaka coś nauczy.
0
Mecz z Arsenalem na pewno nie będzie łatwy ale barca wygra tak ok.
2:0 lub 3:1
0
Mój typ finału: Barca Arsenal. Jak kiedyś jak Henry grał w Arsenalu
0
Wiadomo że Messi jest w życiowej formie i to on wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko
0
Oraz u mnie.
0
Według mnie gola może strzelić każdy ale to będzie Henry.