0

ramos zawsze miał dużo fauli ale w tym meczu przesadził poszczęściło mu się że takie małe zawieszenie dostał. niech się nauczy zachowywać a potem na boisko wychodzić

0

Xavi i spółka byli nie do pokonanie. Xavi za rewelacyjny cały rok powinien dostać złotą piłke.

DLA WSZYSTKICH PIĄTKA

0

Ale to był mecz. To był pokaz gry Barcelony na najwyższym poziomie lepiej już grać nie można. Gdyby tylko sędzia był mniej pobłażliwy to real dostałby 3 czerwone kartki.

DLA WSZYSTKICH PIĄTECZKA

0

Xavi to potęga. Takiego drugiego zawodnika nie ma na świecie.

Ten człowiek to supermaszyna.

SZACUNEK dla XAVIEGO!!!!!!!!!!!!!1

0

To są fani! Takich fanów potrzebuje każda drużyna.

0

Dobra dobra. Może Young gra w Barcelonie ale niech nie sprzedają Henrygo. Moze tego młodziaka coś nauczy.

0

Mecz z Arsenalem na pewno nie będzie łatwy ale barca wygra tak ok.

2:0 lub 3:1

0

Mój typ finału: Barca Arsenal. Jak kiedyś jak Henry grał w Arsenalu

0

Wiadomo że Messi jest w życiowej formie i to on wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko

0

Oraz u mnie.

0

Według mnie gola może strzelić każdy ale to będzie Henry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?