Pepe ma racje ale tylko z tym "Kompletny". Jest kompletnym idiotą .
W madrycie jest tak jak mówił Orłowski , ze Mourinho wie ze nie bedzie miał Messiego to muszą dbac o dobre samopoczucie Krysiana. Niech sie pocieszają:)
dla mnie Pedro zawsze dobrze gra i nie wyobrazam sobie Barcy bez niego, a jesli zdarzają mu sie słabe mecze to nie wiem czemu ale tego nie zauwazam, 300 razy lepszy zawodnik niz Navas:)
To co Barca teraz gra to nie da sie opisac słowami, nie wiem jak wy ale ja jak ogladam Barce nałogowo kazdy mecz to inne mecze wydają mi sie takie proste nudne itp. Niema jak BARCA ! ! ! VeB
bruno no wlasnie , powinno sie skonczyc 3;1 dla Lyonu, jak mozna nie trafiac sam na sam z bramkarzem i miec tyle czasu, na szczęscie 1:1 ,Globalizm przegral, polubiłem ten Lyon:D
Komentarze
0
Pepe ma racje ale tylko z tym "Kompletny". Jest kompletnym idiotą .
W madrycie jest tak jak mówił Orłowski , ze Mourinho wie ze nie bedzie miał Messiego to muszą dbac o dobre samopoczucie Krysiana. Niech sie pocieszają:)
VeB
0
jak dla mnie pieniądze Arabów są lepsze niż korporacji z Usa, :] i wole terrorystów z Hamasu niż zołnierzy z Usa,....
0
Lol a jeśli to prawda to co teraz? zeby czasem bomby w Kataloni nie zaczęły wybuchac......
0
dla mnie Pedro zawsze dobrze gra i nie wyobrazam sobie Barcy bez niego, a jesli zdarzają mu sie słabe mecze to nie wiem czemu ale tego nie zauwazam, 300 razy lepszy zawodnik niz Navas:)
0
To co Barca teraz gra to nie da sie opisac słowami, nie wiem jak wy ale ja jak ogladam Barce nałogowo kazdy mecz to inne mecze wydają mi sie takie proste nudne itp. Niema jak BARCA ! ! ! VeB
0
nie mow tak Tito bo Cie Guardiola zwolni;p
0
szumi ale zle oceny dales:P
0
Gala FIFA w Zurychu
NA ŻYWO poniedziałek 21 grudnia, godz. 19.30
TVP sport
0
bruno no wlasnie , powinno sie skonczyc 3;1 dla Lyonu, jak mozna nie trafiac sam na sam z bramkarzem i miec tyle czasu, na szczęscie 1:1 ,Globalizm przegral, polubiłem ten Lyon:D
0
na MD pisza ze Barca osiągneła porozumienie z Arsenalem, (tajne porozumienie) kwota transferu sie ma zamknac w 45 mln euro.