0

Pepe ma racje ale tylko z tym "Kompletny". Jest kompletnym idiotą .

W madrycie jest tak jak mówił Orłowski , ze Mourinho wie ze nie bedzie miał Messiego to muszą dbac o dobre samopoczucie Krysiana. Niech sie pocieszają:)

VeB

0

jak dla mnie pieniądze Arabów są lepsze niż korporacji z Usa, :] i wole terrorystów z Hamasu niż zołnierzy z Usa,....

0

Lol a jeśli to prawda to co teraz? zeby czasem bomby w Kataloni nie zaczęły wybuchac......

0

dla mnie Pedro zawsze dobrze gra i nie wyobrazam sobie Barcy bez niego, a jesli zdarzają mu sie słabe mecze to nie wiem czemu ale tego nie zauwazam, 300 razy lepszy zawodnik niz Navas:)

0

To co Barca teraz gra to nie da sie opisac słowami, nie wiem jak wy ale ja jak ogladam Barce nałogowo kazdy mecz to inne mecze wydają mi sie takie proste nudne itp. Niema jak BARCA ! ! ! VeB

0

nie oglądam Bayernu ale skoro nie oglądam to napewno tak nie grają.

0

i tak trzymaj po co grac dla innego klubu:) bezsensu:D

VeB

0

W lutym przywozimy Ceska z Londynu . Wraca z nami:D

0

nie ma co sie załawywac Arsenal gra otwartą piłke my tez, jedynie co moze złego nas spotkac to zamkniecie sie Arsenalu ale w to wątpie, wiec jestesmy z naszym Atakiem z przodu:):):) napewno lepszy Arsenal niz Chealsea:D

0

Dobrze jest:) Wygrywamy i Cesc do nas:P

0

zamiast dać jakiś napis promujący Katalonię lub La Masie ...to mamy UNICEF na który płacimy 2mln a 1,4 mln idzie na biurokracje:( żal [*]

0

za duzo........tego;/

0

no i bardzo dobrze nalezy mu sie , Iniesta bedzię miał jeszcze szanse, a Messi to szkoda mowic:P

0

ale spina... sam sobie zasłużył z Kryśką ze ich kazdy tak traktuje ,nie tylko sędziowie, powinni się nauczyc pokory:]:) co za obłudny klub [*]

0

Nie moge tego przeblolec również.........:( Wolałbym nawet zeby Barca grała samą szkółką i nie kupowała żadnych piłkarzy , nie rozumiem jeszcze tego jak za marne 30 mln mozna umiescic reklame po tylu latach grania bez niej, marne pocieszanie ze Barca dostanie wiecej o 3 czy 4 mln, nawet drugie tyle bylo by mało.

0

morief , nie bende ci nic odpisywał bo mi sie nie chce z tobą kłócic, myslalem ze mi uswiadomisz cos czego nie wiem, Audi, Esstrella, Nike, Tv

0

morief , nie szpanuj, albo wypowiedz sie szerzej, ja nie pamiętam kiedy ostatnio Barcelona miała ostatnio jakis logo z byle czym bynajmniej z przodu koszulki, bo te znaczki telewizji i innego scierwa mi nie przeszkadzają tak jak jakis napis sponsora przy logo Barcy, Unicef tez bym usunął,.....

0

Żałosne jest to co zrobi/zrobił Sandro, jak mozna 110 letnią tradycje sprzedac za pare groszy, jeśli tak chciał wycisnąc wiecej kasy to jest idiotą bo w ten sposób każdy mógłby zrobic , mam nadzieje ze bedzie jakies referendum i socios zagłósują na NIE !!!!:(

0

Piepszyc globalizm , żadnych reklam , ! ! ! Stanowcze nie! Unicef tez bym zlikwidowal z chocby tych przyczyn ktore podał pokemon227

0

Niepotrzebnie beczycie nad realem niech wygrają niech zremisują, i tak Barca bedzie mistrzem:)

0

Ci z Rm.pl są załośni, komentują droge Barcy do Osasuny moze to juz nie jest strona o realu tylko pudelek sportowy ? jak mozna byc takim idiotom zeby wklejac zdjęcia Małysza , Jedzie Pociąg z daleka Rynkowskiego;p (żenada:D:)

0

Ramos kłamie, faul na Messim był zamierzony , zobaczcie w zwolnionym tempie jak perfidnie kopnął prosto w nogi , bo piłka go na 100% nie interesowała. Rzeźnik i tyle:]

0

bardziej mi pasuje "oprawienia" niż "oprawienie":P albo juz sam nie wiem;p

0

Hiszpanska federacja to Dno tak samo jak sędziowie w Hiszpanii... moze głos zabierze Cule a Muerte w tej sprawie ....

0

Generał Franco żyje;]

0

ja tez bardzo prosze o mecz z C+PL albo skrót obszerny:P

Wiecie moze kiedy będzie?

0

Ice-X , jak sie Xavi zachował? Zdobyli razem mistrzostwo świata, przezyli razem wiele radosnych chwil, dziwisz sie? może jeszcze miał patrzec jak Ramos Puyolowi pluje na twarz?

0

Ice-X , ja w zachowaniu Guardioli nie widze nic złego, gdyby Ronaldo nie robił cyrków to tą sytuacją nawet by sobie nikt czasu nie zajmował,

nie jestem slepo zapatrzony, a skoro Ronaldo taki jest to to chyba nie jest problem Barcelony? on sobie często z tym nie radzi nie tylko w meczach z Barcą, jak strzela bramke to robi cwaniackie miny i wszystko jest ok, "ciekawe czy Barca nam strzeli 8 bramek'" "jestem najlepszy " itp. za duzo sobie wmawia komplementów , przegra i nie mysli ze cały swiat jest przeciwko niemu ..........zresztą ..

0

Ice-X ,jesli to była dla Ronaldo prowokacja ,to on ze swoją psychiką powinnien cofnąc sie do przedszkola, pozatym to Ronaldo prowokował przez cały mecz.

0

moze mi ktos powiedziec kiedy mozna się spodziewac skrótów z wczoraj w języku PL?:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?