0

fajny szalik Laporta trzyma z tym gosciem:D

0

wielofish , nie przedłuza,

0

Messi zarabia tyle poniewaz jest najlepszym piłkarzem na swiecie,

ciekawe co by było gdyby był pazerny na kase i chciałby isc Man City

albo innego klubu, tam 13 baniek dostałby spokojnie wiec nie widze sensu sie denerwowac, dobrze jest jak jest,

0

fhero -->po co wydawac kase na cos co moze byc za darmo?:>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?