Dyzio09
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fajny szalik Laporta trzyma z tym gosciem:D
0
wielofish , nie przedłuza,
0
Messi zarabia tyle poniewaz jest najlepszym piłkarzem na swiecie,
ciekawe co by było gdyby był pazerny na kase i chciałby isc Man City
albo innego klubu, tam 13 baniek dostałby spokojnie wiec nie widze sensu sie denerwowac, dobrze jest jak jest,
0
fhero -->po co wydawac kase na cos co moze byc za darmo?:>