Dyzio09
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahah real
0
JimMorrisonFCB Moderacja chyba zartujesz, przyjdzie jakis lewo skrzydłowy, pozatym mamy Pedro, wg mnie Jeffren powinnien sie ogrywac, i mamy skrzydło jak tralala. Hlebowi zaczyna odbijac, widac nie rozumie ze w Barcy juz nie pogra.........
0
dlaczego tak nie mowil przed tym sezonem ehh( ja uwazam ze Ibra sie u nas nie sprawdza, chociaz co mecz zycze mu jak najlepiej, zawsze uwazalem ze Eto jest Idealny dla BARCY, zreszta u nas kazdy ruchliwy napastnik by sie sprawdzil, niestety Ibra taki nie jest, chcialbym zeby to sie zmienilo ale jesli sie to nie zmieni chetnie widzialbym Ville albo Torresa , sorry ale ktos musi pakowac te bramki , poki co to Messi musi charowac za dwóch..... nie chce obwiniac Ibry, ale naprawde moglby biegac i wychodzic na pozycje , jak Eto i wszystko bylo by ok, czesto zauwazam ze Szwed przy wolnych i nie tylko ,stoi na spalonych i wie o tym doskonale, potem nie ma sie co dziwic ze tak Barca musi sie meczyc przenosic pilke na skrzydlo, cofac akcje zamiast poprostu zagrac mu na czysto ,
IBRA POPRAW SIE:!!!
0
Szkoda tylko ze tak wypadlismy jak wypadlismy :( w tym meczu
0
małe boisko +dobra taktyka VFB (autobus pod bramką)+ brak szybkiej kontry ze strony Barcy. Zobaczycie na Lotnisku CN pojedziemy ich;] tyle
0
justFCB nie szpanuj ;]
skąd*
0
aha haha :PP nie doczytalem, jechalbym ale sie nie wyrobie bo mieszkam kolo zakopanego;/
0
z kąd wyjazd?
0
jedziemy na dopingu?:P
0
barcamika, nie ciesz sie :P i tak masz raka.
0
Gala FIFA w Zurychu
NA ŻYWO poniedziałek 21 grudnia, godz. 19.30
TVP sport
0
spodziewalem sie lepszej gry , jak narazie kiepsko ;p
0
jak bedziecie cos mieli to dajcie linki, jak znajde wczesniej to tez dam
0
szumi ale zle oceny dales:P
0
Wszyscy razem , Kibice, sezonowcy, dzieci neo,
BARCA!!!!!!:)
0
Wyjasnijcie mi jedno:P ale chyba dobrze czaje. Barca Avans ma juz pewny? (nawet jesli przegra z dynamem np 0-1? a inter lub rubin wygra?
0
a co mial zrobic? powiedziec sedziemu ze była reka? on jest tylko pilkarzem , gdyby tak zrobil mial by po meczku przekichane u kibicow we Francji, gdyby nie pojechali , i tak zle i tak nie dobrze wiec niech zostanie tak jak jest,
0
nie mow tak Tito bo Cie Guardiola zwolni;p
0
dos Santos lubie go:D
jak to?:( Enke? dawaj strone
0
to co robimy bojkot tych firm? :D tak dzieje sie w wiekszosci duzych firm, Nestle sieje globalizm kazdy o tym wie i nic nie robi chociaz to szkodzi wszystkim, .......
0
ja bym chcial zeby ronni do nas wrocil , moglby kiedys przyjsc na stare lata jak Albertini czy Larsson:D
0
jak tam inter?
0
ale niektorzy niekumaci haha:)az miło
0
Ciesze sie ze w Barcy jest dobra atmosfera bo czasami wchodze na strone realu co tam u nich to mozna sie pomiasc i troche wspolczuc tej druzynie
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=26632 haha
0
dajcie jakis
dobry linke pleeasee!!!!!!!!!
0
bo nie ma meczu;p
0
to co ten sedzia wczoraj robil to zal , ;/ a piłkarze Malagi to rzeźniki nie piłkarze chcieli sie pokazac jacy to nie sa ambitni i z meczu zrobili ubojnie;/
0
czarna wołga, za realem jestes?
0
hubymess10 skopiowałes?:P
0
Marco87 ,dobrze mowisz Gudi tu nic nie da, wiec lepiej postawic na ambitnego Pedro i Jeffrena:D