0

hahahah real

0

JimMorrisonFCB Moderacja chyba zartujesz, przyjdzie jakis lewo skrzydłowy, pozatym mamy Pedro, wg mnie Jeffren powinnien sie ogrywac, i mamy skrzydło jak tralala. Hlebowi zaczyna odbijac, widac nie rozumie ze w Barcy juz nie pogra.........

0

dlaczego tak nie mowil przed tym sezonem ehh( ja uwazam ze Ibra sie u nas nie sprawdza, chociaz co mecz zycze mu jak najlepiej, zawsze uwazalem ze Eto jest Idealny dla BARCY, zreszta u nas kazdy ruchliwy napastnik by sie sprawdzil, niestety Ibra taki nie jest, chcialbym zeby to sie zmienilo ale jesli sie to nie zmieni chetnie widzialbym Ville albo Torresa , sorry ale ktos musi pakowac te bramki , poki co to Messi musi charowac za dwóch..... nie chce obwiniac Ibry, ale naprawde moglby biegac i wychodzic na pozycje , jak Eto i wszystko bylo by ok, czesto zauwazam ze Szwed przy wolnych i nie tylko ,stoi na spalonych i wie o tym doskonale, potem nie ma sie co dziwic ze tak Barca musi sie meczyc przenosic pilke na skrzydlo, cofac akcje zamiast poprostu zagrac mu na czysto ,

IBRA POPRAW SIE:!!!

0

Szkoda tylko ze tak wypadlismy jak wypadlismy :( w tym meczu

0

małe boisko +dobra taktyka VFB (autobus pod bramką)+ brak szybkiej kontry ze strony Barcy. Zobaczycie na Lotnisku CN pojedziemy ich;] tyle

0

justFCB nie szpanuj ;]

skąd*

0

aha haha :PP nie doczytalem, jechalbym ale sie nie wyrobie bo mieszkam kolo zakopanego;/

0

z kąd wyjazd?

0

jedziemy na dopingu?:P

0

barcamika, nie ciesz sie :P i tak masz raka.

0

Gala FIFA w Zurychu

NA ŻYWO poniedziałek 21 grudnia, godz. 19.30

TVP sport

0

spodziewalem sie lepszej gry , jak narazie kiepsko ;p

0

jak bedziecie cos mieli to dajcie linki, jak znajde wczesniej to tez dam

0

szumi ale zle oceny dales:P

0

Wszyscy razem , Kibice, sezonowcy, dzieci neo,

BARCA!!!!!!:)

0

Wyjasnijcie mi jedno:P ale chyba dobrze czaje. Barca Avans ma juz pewny? (nawet jesli przegra z dynamem np 0-1? a inter lub rubin wygra?

0

a co mial zrobic? powiedziec sedziemu ze była reka? on jest tylko pilkarzem , gdyby tak zrobil mial by po meczku przekichane u kibicow we Francji, gdyby nie pojechali , i tak zle i tak nie dobrze wiec niech zostanie tak jak jest,

0

nie mow tak Tito bo Cie Guardiola zwolni;p

0

dos Santos lubie go:D

jak to?:( Enke? dawaj strone

0

to co robimy bojkot tych firm? :D tak dzieje sie w wiekszosci duzych firm, Nestle sieje globalizm kazdy o tym wie i nic nie robi chociaz to szkodzi wszystkim, .......

0

ja bym chcial zeby ronni do nas wrocil , moglby kiedys przyjsc na stare lata jak Albertini czy Larsson:D

0

jak tam inter?

0

ale niektorzy niekumaci haha:)az miło

0

Ciesze sie ze w Barcy jest dobra atmosfera bo czasami wchodze na strone realu co tam u nich to mozna sie pomiasc i troche wspolczuc tej druzynie

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=26632 haha

0

dajcie jakis

dobry linke pleeasee!!!!!!!!!

0

bo nie ma meczu;p

0

to co ten sedzia wczoraj robil to zal , ;/ a piłkarze Malagi to rzeźniki nie piłkarze chcieli sie pokazac jacy to nie sa ambitni i z meczu zrobili ubojnie;/

0

czarna wołga, za realem jestes?

0

hubymess10 skopiowałes?:P

0

Marco87 ,dobrze mowisz Gudi tu nic nie da, wiec lepiej postawic na ambitnego Pedro i Jeffrena:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?