Dyzio09
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dla mnie piłkarze typu Zlatan, Ronaldo, są nie do strawienia , niema jak Ronaldinho, Messi, :D
0
ja postawiłem wygraną na tych co grają u siebie:D:P
0
moze cule a muerte nam wyjasni skąd Rosell ma takie poparcie....
0
o co wam chodzi z tym Messim? wam tez zawsze wszystko wychodzi? wazne ze probuje, nie zawsze finisz musi byc taki sam :) VeB
0
a wczesniej nie przeczytalem twojego komenta:P soory ale spiący troche jestem:P
0
lukininho ,sorry myslalem ze jestes madridistą:P zastanawialem sie dlugo przez tą koncowke nicku -inho az w koncu napisalem sorry:P
0
lukininho
1. nie wiem
2.wsadzam sobie
3.to byla wasza porażka i pozbycie sie tytułu
4.To byl mecz Barcy i Realu
5. Tak wykorzystała
6. Za mało
7.Możliwe
8.Była sytuacja Benzemy
9.Była bramka Raula , ale wczesniej była ręka
10.Barca grała mądrzej , Barca nie grała z kontry , miala 6 sytuacji z czego 4 setki, widac brakowalo ci Orłowskiego i wszystko sobie pomyliles i sobie wmawiasz .
0
nie piszcie ze Barcelona gra zaleznie od Messiego, Messi jest najlepszy jak byl kiedys Ronni ,ale zobaczcie ze obecnie cala ekipa trzyma wysoki poziom, mamy 70 % posiadania pilki praktycznie w co 2 meczu meczu, to co gra Barca to inna bajka, mamy wszystko a jedynie na co pozwalamy przeciwnikom to te wlasnie 3 systuacje 100% moze az 3 ., ale Barca wie co gra i praktycznie w kazdym mamy przewage, był Rivaldo byl Romario Kluivert Ronaldinho teraz jest tylko Messi , trzeba sie cieszyc Messi od nas nie odejdzie ,
0
To na melanżu to bylo na melanżu :) haha Messi :* Messsi:* Messssi:* Messsssi:* Barcusia:* Barcusia:* Barcusia:* Barcusia:* i reszta jak najbardziej na :*:*:* teraz z $realem:) bedzie jak bedzie jutro Manu odleci i liga mistrzow na SB nasza:D to było na melanżu:)
0
Dobry skład ,Jeffren jest bardzo szybki i waleczny,
0
nie czepiajcie sie Bykuna;p ja sie z nim zgadzam ,choc z calego serca zycze Ibrze jak najlepiej , ale ciezko mi sobie wyobrazic ze to on zapewnia nam dwa tytuly albo chociaz jeden, rok temu to sie jakos rozladalo na wszystkich , a teraz Messi i prawie ze cala reszta, gra tak jak powinna , tyle ze boli jak te 40 ,70 mln jest tak pewny siebie ze stojac w miesjcu bedzie zdobywal bramki , popatrzcie na Alvesa, zostal kupiony za grubą kase , gra dla calej Barcy daje z siebie wszystko , az miło patrzec, Ibra nie stara sie tak jak powinnien a wszyscy wiemy ze umijetnosci ma,.....
0
Kamilblaugrana wlasnie chodzi o to ze on powinnien strzelac wazna bramke w waznych meczach, a w mniej waznych 2X wiecej, nie chodzi mi tu o to zeby jechal przez pol boiska i ladowal, poprostu ma byc tam gdzie byc powinnien,i robic to co ma robic, a on hamuje gre Barcy i mysle ze Barca by w lidze miala 10 bramek wiecej gdyby gral kto inny, i nie chodzi mi tu o asysty i bramki tego napastnika...
0
prawda jest taka ze caly zespol jest bardzo dobry, ale nie po to kupowalismy Ibre zeby gral tak jak teraz, sam Messi nie bedzie wiecznie dawal z siebie 200%, Ibra zostal sciągniety po to zeby ladowac bramki ale widac nie spieszy mu się do tego, jesli wygramy PD i LM to nikt nie bedzie mowil ze nie wypal, ale jak dla mnie w Barcy sprawdzi sie tylko napastnik typu Torres Aguero, Villa, szybki wychodzacy na pozycje umiący cos szybko zrobic strzelic odegrac, itp , wole Bojana od Ibry , zycze Ibrze zeby sie zmienil ale czekam od poczatku sezonu juz , bo nie oklamujmy sie strzelil troche bramek, ale kazdy inny dobry napastnik strzelil by kilka wiecej. Barca wiele traci gdy Ibra jest na boisku, chodzi mi o szybkosc akcji, plynnosc i zgranie,
0
faktycznie ale dobrze to napisali wiec nie ma sie czego czepiac;p na dwoje babka wrozyla, seria meczow wiec wraca;p
0
bravo ETO !!!
0
real niech sobie wygrywa, i tak Barca jesli bedzie grala swoje to real nie ma na co liczyc , ...
0
Boga nie ma - jestem Ateistą, ale jest MEESSI!! 22 lata:) Czy Messi zrobi jeszcze jakies postępy? na Messiego niedlugo obroncow w LaLiga beda szkolic od małego!!!! VeB
0
fcfan30 swieta racja!!:)
0
i po co Ibra? co? ktos mi powie ? wreszcie Barca grala szybko w ataku nikt nie patrzyl na stojącego Zlatana, !!!
0
Bojan na srodek!!
0
Piszecie ze musi sie nauczyc grac w systemie Barcy nie nauczy sie wiecie czemu? on musi sam cos zrobic, a u nas trzeba pokazywac sie ,wychodzic na pozycje czasami nawet 20 razy w meczu nawet jak by mial pilki nie dostac , ale on woli stac na spalonym albo podac do kogos bo nawet nie drybluje tak jak robil to w interze, mysle ze i inter i Barca stracila na tej wymianie,.....
0
resos wiesz czemu np ja sie ciesze? bo mam gdzies caly ten madryt, niszczą piękny sport , są pewni swego , nie liczą sie z zadnym przeciwnikiem, to nie jest klub , to jest firma, ktora próbuje dyktowac warunki ,a w sporcie liczy sie kazdy i Rm zapomina o tym, nie wiadomo kto wygra lm , obstawiam Barce albo Manu, ale nawet jesli to Manu zdobedzie niech taki zelus widzi ze jest nikim bez druzyny , prawdziwej druzyny, :D VIVA CATALUNYA!!!
0
Barca gra gorzej bo Ibra niewypal, dla mnie jest to obojetne jakiego napastnika by miala Barca byle byl ruchliwy , tak jak Samu:( Ibra naprawde nie pasuje do Barcy on stoi w miejsu jak posąg, u nas potrzeba napastnika typu Torres Villa, takiego lisa pola karnego , ktory umie wyjsc na pozycje, uderzy ze szpica ,Ibra naprawde slabo gra i ma malo bramek, to Messi bierze całą odpowiedzialnosc za Ofens u nas,a Ibra jest na wakacjach w Hollywodzie , nie oszukujmy sie ,Juz wole Bojana, Moglismy Keirrsona zostawic chociaz:( Ibra sie nie zmieni, Eto :(:(ehhh
0
wg mnie real moglby otworzyc Cyrk, Wiecej by zarobili, Circus From Madrid, powaznie, Cristiano by robił sztuczki, Ramos zapewnial ze Cristiano je zrobi , a Pele by to potwierdzal, ogolnie to czekalem, czekalem na ten moment, kiedy te 250 baniek sie utopii, Pereziu niedlugo bedzię dzwonil do brata Rydzyka o pozyczke w PLN-ach:D
0
ja mysle ze Barca sobie poradzi, dawno nie oglądałem meczu w ktorym Barca na swoim Lotnisku nie gniecie, ale mniejsza z tym, mecz dopiero za tydzien , ciesze sie ze Real przegral, mowicie co chcecie ale po co robic cyrk w okienku transferowym, wygrali z Sevilla i jakas remontada im sie wymyslila, nie mają za grosza szacunku , mogli by kazdego lac gdyby tylko grali swoimi, sprzedają zawodnikow kupuja nowych za gruba kase by miec zysk, czysty marketingu, milony zarobione na koszulkach, slawie klubu, oglądałem kiedys program jak futbol staje sie biznesem , niemal kazdy klub jest teraz zadluzony, bo kazdy chce zbic na tym fortune, naprawde Cieszcie sie ze mamy takiego czlowieka jak Laporta, jak dla mnie on jest Bogiem i wzorem , nie było i nie bedzie takiego prezesa, my mamy pare milionow zysków kilka Trofeów i dume jakiej zaden kibic innego klubu nie ma przez okres jego kadencji, a Real no cóz, pewnie mają jakies zabezpieczenia , ale w tym sezonie oprocze tego kredytu w banku, na plus raczej nie wyjdą, teraz przyjdzie kolejny Calderon potem znowu jakis perez i itp itd., tak apropo real marnuje pilkarzy niesamowicie, zobaczcie co Robben robi w Bayernie, jak gra Snejder w Interze, naprawde zal mi piłkarzy ktorzy przechodza do realu robia caly cyrk chce wygrac wszystko mowia Hałwa madryd ,To sie nie sprawdza ale dla nie ktorych kasa=sukces a jest inaczej !!!
Visca el BARCUSIA:*:*:*
0
strona Rm.pl sie az wiesza od bluzgów, dzis pewnie juz sie na nią nie wejdzie, za to jutro bedzie mozna sie posmiac, juz to widze BAN BAN BAN BAN BAN....
0
bruno no wlasnie , powinno sie skonczyc 3;1 dla Lyonu, jak mozna nie trafiac sam na sam z bramkarzem i miec tyle czasu, na szczęscie 1:1 ,Globalizm przegral, polubiłem ten Lyon:D
0
ale ten Lyon urwał , ale to było dobre..... :P
Hałwa Madryd
0
wiem bruno ze sie jaram ale lubie jak ktos dobija najwiekszego wroga:D
0
Widzieliscie co Lisandro zrobil? ;/