Dyzio09
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ice-X , chyba zartujesz, moze jeszcze Guardiola miał mu buzi dac? zrobil to co robi każdy piłkarz i trener przeciwnego zespołu przeważnie,
pozatym Ronaldo nawet nie zasłużył żeby sie na niego patrzec a co dopiero piłke mu podac, a To ze jest primitywny i pozwala sobie żeby w taki sposob na oczach całego swiata tak robic, tylko potwierdza to co piszę, Ale nie ma sie czemu dziwić ,człowiek którego najlepszym przyjacielem jest lustro które nie mówi, nie czuje, nie moze sie duzo różnic od pustego przedmiotu.
0
Można wiedziec kiedy bendą skróty w PL języku?:P
0
KingLeonidas , bez komentarza, Ronaldo jest lepszy:D ze ty masz jeszcze wątpliwości.......ja juz ich nie mam od paru lat...
0
Moge wiedziec kiedy będą skróty z C+ PL ?:P
0
Kocham Guardiole za to ze nie przestraszył sie tego meczu ze zagral Barcy stylem, teraz jestes pewnien ze jesli Barca Bedzie sobą to czeka nas wiele pieknych meczy i bramek BAARCAAA!:)Madrid to dno:) Vamoossss:) From Poland:):P
0
przegraliscie ze stylem Barcy to upokorzenie ,deklasacja nie tłumacz sie boski żose hahaha , nawet raz do piłki nie doszli......... Barca !!!
0
dobra chłopaki, koszulka ,szalik przygotowany , po piwko do sklepu tylko i Vamos BARCA!!!
0
Bartko
http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=34456
0
mam wrażenie jakby wszyscy Ci co kibicują białemu prześcieradłu, zachowywali sie tak jakby kiedyś byli złapani w biały kaftan..........
0
kamil9040 - mówiłem ci kiedys ze to nie realu strona?
0
"Pamiętamy idioci ? A jak dostanę bana to będe zakładał inne konta bo mam mnóstwo emailów i będę was męczył SPAWIEDLIWOŚCIĄ i PRAWDĄ. "
jamjestjam, chętnie zobaczymy jak marnujesz swoje zycie, :)
0
jamjestjam to idź do Uefa jak masz jakis problem, bo nikt z Barcy o to sędziów nie prosił. Pozatym Abidal dostał czerwoną kartke (niesłusznie) Barca grała w 10 i sama szczeliła bramke a nie sędzia.
Pozdrawiam ,Bez odbioru.
0
Krystian musi wypić dużo wody przed meczem bo i dużo łez poleci,
a nie chciałbym żeby się odwodnił, (albo w sumie)?...
0
Powiem tylko tyle ze Mourinho jest gorzej niż dziecko razem z Ronaldo.
Gdy sędzia uznał prawidłową bramke Bojana to mysle ze z Bayernem poszło by gładko ale było minęło. Mourinho i Ronaldo mają racje ze Barca możn nie wbije tych 8 bramek Realowi tak samo jak nie wygrała Ligi mistrzów na SB, ale to takie gadanie jak dzieci z przedszkola i asekuracja całkiem bez sensu, skoro tak mówią to w przypadku ewentualnej porażki będą się cieszyć z tego ze obaj mieli racje.Nie wiem kogo to rusza ale dla mnie to jest załosne i wolałbym widzieć normalne komentarze z obozu rywala niż przechwalanki nie mające sensu typu: A ja jestem lepszy od ciebie bo mam więcej kredek!!! Jeszcze Krystian Ronaldo nie dostanie karnego w meczu z Barcą , pójdzie łezka i do sylwestra Jose nie zejdzie z naszego klubu.
Żenada.
0
kiedy Villa dostał czerwoną kartkę?
0
wszystkie mi sie tna macie cos jeszcze?;/
0
szkodnikuss , mylisz się , bierzesz narkotyki i to twarde,
a co do Gran Derbi w poniedziałek, to moze wiecej ludzi bedzie na swiecie oglądało ?!
0
kakamata - tak bo będziemy miec wtedy 22 punkty a real 21 bo zremisowal;p
0
Keicie bym juz podziekował,..........to co zwalnia...... a potem nic nie umie z piłką zrobic...
0
baddorf jak ktos jest dorosły to go o tej porze w domu nie ma:P
0
Culé a muerte - tak spytam z ciekawosci, co robisz w Hiszpani? Miales tam wczesniej jakąs rodzine czy sam wyjechales?Wpadasz czasem do Polski czy nie ma po co:?
0
thuglife , ja wiem wiec lepiej podac termin wtedy kiedy sie wie dokładnie, niz wprowadzac w błąd świadomie innych, chyba
0
chodzi o to ze w zakładce następny mecz ...często jest wpisana inna data i godzina meczu, a skoro data meczu ma byc dopiero ustalona to po co podawac jakąkolwiek ?lepiej było by wpisywac pytajniki, tu nie chodzi o pomyłke kogos....
0
Następny mecz:
Barcelona vs Hercules
Camp Nou
2010-09-12, godz. 19:00
ale mnie to wkurza , wszystko miałem zaplanowane, skoro nie wiecie kiedy jest mecz to dlaczego podajecie złe info??? juz ktorys raz pokrzyżowaliscie mi plany;[:[
0
Seluk 6 mln pobrał?
0
i teraz chyba rozumieją wszyscy czemu Pep nie chciał zeby został.......wiecej gada niz robi. VAMOS VILLA!!!
0
Fajnie ze odszedł.........w koncu ,zaczynając od tego ze wogole nie powinien przychodzic......
0
aktywowac ją w zakładce moje konto
0
ale słabo........
0
ten Ibra leci tylko na kase , nie wiem jak za taką grę mozna ządac takich pieniędzy, jak sobie mysli ze jest taki dobry zeby tyle zarabiał to niech spojrzy na Messiego Pedro albo Bojana........:[