Dyzio09
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha Pique :P 1:42
0
ja bym Ibre sprzedał z miejsca nawet nie dziękując mu za gre.....jakby chciał to by uspokoił swojego agenta, niech Ibra idzie do Madrytu i sie nie pokazuje;]
0
czuje ze Ronaldinho bedzie jutro wymiatał jak za dawnych lat:P
ja byłbym za tym zeby nawet został, ale to nie mozliwe.....
0
siwy_cwaniak Moderacja myślę ze kasa za niego sie nie zwróci nawet jakby został, a jak Barca go sprzeda to 10 mln wiecej w klubie zostanie za jego pensje,......
0
Polityka Transferowa Barcy bedzie lepsza jak go teraz sprzedadzą, za ok 30 mln, mozna kupic 2 bardzo dobrych graczy , i płacic im pensje rzędu 5 mln euro,
0
gerrard21 nas nie strasz :P bo oni my ani ty tego nie załatwiamy:P
0
Badzio69- co ty nie powiesz:].
Kluivert grał dłużej od Rivaldo w Barcy, tez troche bramek nastrzelał, ja bym go tam dołożył:P
0
a Kluivert ?
0
wejdzcie sobie na realmadrid pl haha co Ozil powiedział ;p ale im dowalił...
0
mam takie pytanie, a co by było gdyby:
Barcelona zajęła 20 msc w Primera Division
Barcelona B 1 msc w Segunda Division
? czy Barca B awansuje do Laliga a Barca spada Segunda?czy jak ?;p
0
Oczywiście ze morze....XD
0
Armandi owszem potrafi grac tyłem do bramki a potem fauluje, ja bym go sprzedał, mam dosc fauli w ataku spalonych i zwalniania akcji...
0
Sprzedac......
0
The Shox - tak samo jak mial to zrobic w poprzednim. BUhaHA.
0
własnie takie piepszenie;/ Mowia ze 50 baniek jest na transfery bo to jest przewidziane na ten sezon a jak jest taki dług to nie mozna go spłacic w częsci tymi pieniądzami? czy one są jakies inne? bierzemy kogos ze szkołki i 50mln spłacamy częsc kredytu i jest w miare ok jak na ten rok.
0
No i bardzo dobrze niech walczą z Abidalem:)
0
juz nie wiadomo komu wierzyc..............;/
0
na MD pisza ze Barca osiągneła porozumienie z Arsenalem, (tajne porozumienie) kwota transferu sie ma zamknac w 45 mln euro.
0
Przyjechał prosto z aresztu :P
0
jesli Pep go nie widzi w składzie to jak on chce zostac? !
0
no i bardzo dobrze, Juz nie moge sie doczekac, :)
0
dostanie real w tyłek znowu to pewnie za rok Perez będzie chciał grac u siebie pierwszy mecz:P
0
jak dla mnie tez wydaje sie to nieracjonalne wydawac tyle pieniędzy, z drugiej strony jesli Cesc byłby w Barcy tak długo jak Xavi Puyol i Iniesta, to jestem za , jakby nie było to do tej pory Barca zrobiła najbardziej kosztowny transfer w tym okienku , jakby nie było budujemy zespół na lata.....:)
0
ja bym go sprzedal nawet za 30 mln, i tak mu trzeba zapłacic kolo 10 mln pensji, a wątpie ze mając Pedro Ville Messiego i Bojana on wogole bedzie grał.......mniej na pensje, 30 mln na inne cele i bedzie ok:D
0
zacznie sie teraz Mata do Barcy:P! ale zwod 1 klasa
0
mam nadzieje ze potrenuje na jakichs gumowych lalach jak nie faulowac w ataku , przestanie stac na spalonym i zacznie wychodzic na pozycje i bedzie ok......
0
a Eto ?
0
kamil9040 to kibic realu nie odpisujcie mu ,
0
jakby nie było Zlatan to duża nieruchomosc..... moze ktos sypnie z 35mln.
0
a mówiłem nie kupowac......1000 razy lepiej było by oddac Eto za darmo po tych 2 latach:|