3

Fajne ćwierćfinały. Oby półfinały były równie emocjonujące.
Dobranoc! :)

0

Bo to zwyczajnie do Buffona nie pasuje.

1

Wyłączyłem to zaraz po tym jak skończyłem szykować się do spania :P

1

Chodzi ci o Ocalonych?

4

Wyglądali przez cały mecz lepiej niż my, i walczyli do końca. A, że kontrowersyjny karny to inna sprawa.
Przypominam ci, że nasi ulubieńcy wczoraj na mecz wcale nie wyszli i nie mieli jak liczyć chociażby na sędziego.

1

Liverpool to czarny koń tej edycji. Mogą zaskoczyć. Moim zdaniem po Realu największe szanse na LM mają właśnie oni.

0

A ja nie wiem. Zależy jaką powtórkę zobaczę. Ale ogólnie jestem zdania, że chyba jednak był.

0

Siedziałem i oglądałem mecz śmiejąc się z kibica Realu a skończyło się na tym, że on śmieje się ze mnie :D
Oczywiście, że wolałem by Wojtek obronił karnego, ale aż tak mnie ten awans Realu nie rusza, żebym mógł powiedzieć że dostałem cios w nos.

1

Ale to wciąż nie ja dostałem.

5

Nic nie dostałem dzisiaj. Dzisiaj grał Real, a nie Barcelona.

0

Nieźle narysowane. Taki obrazek to i ja mogę zrobić.

0

A. Myślałem, że pogniótł.

0

Wysłałem na priv.

0

Nie wyjął? Co za cep xd.

0

No to go wyjął.

0

Nie awansuje.

0

Nic nie zgarniają. Zdobywamy go my i trzeba się z tym pogodzić :D

0

4:0 na przykład.

63

Romę kupmy, bo z nami wygrali.

0

Nie. Awansuje Bayern wtedy.

0

I Jesus Vallejo w obronie :P

1

No nie wiem jak ci pomóc, możesz spróbować wyczyścić pliki cookies, ale nie gwarantuję, że coś to pomoże.

1

Coś im się zepsuło po meczu. Mi wczoraj wywalało stronę i wyświetlało napis "przerwa techniczna" na zmianę, ale na telefonie.

0

Po prostu było spojrzeć realistycznie na możliwości Barcy, na to jak gra i pogodzić się z tym, że w tym roku LM nie wygra. Wiedziałem, że odpadniemy, ale po wylosowaniu Romy myślałem, że dopiero w półfinale.

0

No fajnie, że może tak wyglądać. Co z tego skoro Valverde nie rotuje? Nie czekaj, wymienia co jakiś czas dwóch zawodników, którzy grali w poprzednim meczu.

0

Ja to się zdziwiłem, bo oczekiwałem ogromnej szydery ze strony kibiców Realu z klasy. A podeszli na chwilę, pośmialiśmy się, pożartowaliśmy i to w sumie tyle. Chyba, że żartowali z innego kibica Barcelony xD

1

Ta zmiana to było podsumowanie jak żenujący był to mecz dla Barcelony :P

1

tutaj po angielsku, ale w 360p:
https://fili.cc/film/wieczor-gier-2018/9997

0

Musiałbyś poszukać jakiegoś Save Editora, ale czy coś takiego do FIFY robią? Nie wiem.

1

Tu nie można mówić o Ronaldo w pozytywach, to zabronione. :)

Oczywiście się z tobą zgadzam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?