Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Fajne ćwierćfinały. Oby półfinały były równie emocjonujące.
Dobranoc! :)
0
Bo to zwyczajnie do Buffona nie pasuje.
1
Wyłączyłem to zaraz po tym jak skończyłem szykować się do spania :P
1
Chodzi ci o Ocalonych?
4
Wyglądali przez cały mecz lepiej niż my, i walczyli do końca. A, że kontrowersyjny karny to inna sprawa.
Przypominam ci, że nasi ulubieńcy wczoraj na mecz wcale nie wyszli i nie mieli jak liczyć chociażby na sędziego.
1
Liverpool to czarny koń tej edycji. Mogą zaskoczyć. Moim zdaniem po Realu największe szanse na LM mają właśnie oni.
0
A ja nie wiem. Zależy jaką powtórkę zobaczę. Ale ogólnie jestem zdania, że chyba jednak był.
0
Siedziałem i oglądałem mecz śmiejąc się z kibica Realu a skończyło się na tym, że on śmieje się ze mnie :D
Oczywiście, że wolałem by Wojtek obronił karnego, ale aż tak mnie ten awans Realu nie rusza, żebym mógł powiedzieć że dostałem cios w nos.
1
Ale to wciąż nie ja dostałem.
5
Nic nie dostałem dzisiaj. Dzisiaj grał Real, a nie Barcelona.
0
Nieźle narysowane. Taki obrazek to i ja mogę zrobić.
0
A. Myślałem, że pogniótł.
0
Wysłałem na priv.
0
Nie wyjął? Co za cep xd.
0
No to go wyjął.
0
Nie awansuje.
0
Nic nie zgarniają. Zdobywamy go my i trzeba się z tym pogodzić :D
0
4:0 na przykład.
63
Romę kupmy, bo z nami wygrali.
0
Nie. Awansuje Bayern wtedy.
0
I Jesus Vallejo w obronie :P
1
No nie wiem jak ci pomóc, możesz spróbować wyczyścić pliki cookies, ale nie gwarantuję, że coś to pomoże.
1
Coś im się zepsuło po meczu. Mi wczoraj wywalało stronę i wyświetlało napis "przerwa techniczna" na zmianę, ale na telefonie.
0
Po prostu było spojrzeć realistycznie na możliwości Barcy, na to jak gra i pogodzić się z tym, że w tym roku LM nie wygra. Wiedziałem, że odpadniemy, ale po wylosowaniu Romy myślałem, że dopiero w półfinale.
0
No fajnie, że może tak wyglądać. Co z tego skoro Valverde nie rotuje? Nie czekaj, wymienia co jakiś czas dwóch zawodników, którzy grali w poprzednim meczu.
0
Ja to się zdziwiłem, bo oczekiwałem ogromnej szydery ze strony kibiców Realu z klasy. A podeszli na chwilę, pośmialiśmy się, pożartowaliśmy i to w sumie tyle. Chyba, że żartowali z innego kibica Barcelony xD
1
Ta zmiana to było podsumowanie jak żenujący był to mecz dla Barcelony :P
1
tutaj po angielsku, ale w 360p:
https://fili.cc/film/wieczor-gier-2018/9997
0
Musiałbyś poszukać jakiegoś Save Editora, ale czy coś takiego do FIFY robią? Nie wiem.
1
Tu nie można mówić o Ronaldo w pozytywach, to zabronione. :)
Oczywiście się z tobą zgadzam.