Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grał ktoś w Destiny 1? Bo dostanę do karty drugą część i nie wiem czy ją zostawić i grać czy sprzedać. W pierwszą część w życiu nie grałem, nie wiem o co tam chodzi ale czytam, że twórcy chcą zrobić drugą część przystępną dla nowych graczy. Fabuła w jedynce podobno mocno rozwinięta itp, ale też niby nie ma większego znaczenia.
0
oby się udało.
0
zaraz, dobrze rozumiem? Zyskał, więc zbombardował autobus klubu?
1
Naruto to jedyne anime, które obejrzałem i jest to dla mnie bardzo ważny serial :D
Ja cieplutko polecam Shingeki No Kyojin coś wspaniałego.
10
Wyjdzie, o to się nie martw.
0
No i super ;)
10
Grupa A:
Benfica
Manchester United
FC Basel
CSKA Moskwa
Grupa B:
Bayern
PSG
Anderlecht
Celtic
Grupa C:
Atletico
Chelsea
AS Roma
Qarabag
Grupa D:
Juventus
FC BARCELONA
Olympiacos
Sporting
Grupa E:
Spartak Moskwa
Sevilla
Liverpool
Maribor
Grupa F:
Shakhtar
Manchester City
Napoli
Feyenoord
Grupa G:
AS Monaco
Porto
Besiktas
RB Lipsk
Grupa H:
Real Madryt
Borussia Dortmund
Tottenham
APOEL
0
Nawet Totti się z Barcelony śmieje :D
0
Czym zajmuje się taki ambasador? Czy po prostu taka "twarz" finału?
1
Nikogo genialnego jeszcze nie ściągnęliśmy.
0
Wyjaśni mi ktoś dlaczego te wszystkie filmy są tak słabej jakości?
0
Nie ma co się dziwić. Takie sprawy można załatwić inaczej, nie trzeba strzelać focha. Wystarczy podejść, pogadać. Myślę, że coś w stylu: "Szefie, słyszałem o zainteresowaniu Barcelony moją osobą. Chciałbym tam grać". Takie odstawianie szopek pokazuje, że jeszcze niekoniecznie myśli tak jak powinien w tym wieku.
0
https://www.facebook.com/FangolPl/videos/622285954561692/
5
No nic. Nie jego wina, nie powinniśmy go skreślać. Powodzenia.
0
https://www.facebook.com/fcbarcelona/photos/a.10155522376744305.1073742587.197394889304/10155886142574305/?type=3&theater
Chyba, że chodzi o fcbarca.com.
1
Seri naprawdę ma klauzulę 40 mln a biorą za tę samą cenę Paulinho? Oby nie było Paulinho Gate :D
0
Bioshock Infinity?
1
"Pragniemy ostrzec wszystkich Użytkowników FCBarca.com przed bezprawnymi działaniami pewnej grupy osób, mającymi na celu dyskredytowanie naszego serwisu. Wspomniana grupa różnymi kanałami, także w wiadomościach prywatnych na portalu FCBarca.com, rozsyłała nieprawdziwe informacje, oczerniające serwis, redakcję FCBarca.com oraz dopuszczała się gróźb karalnych wobec redaktorów. Powyższe działania nie tylko przynosiły szkodę całej społeczności FCBarca.com, ale także osobom podejmującym taką aktywność, ponieważ są to czyny łamiące zarówno przepisy kodeksu cywilnego, jak i karnego, zagrożone grzywną lub karą ograniczenia wolności. Przypominamy, że pozorna anonimowość w Internecie nie oznacza braku odpowiedzialności za swoje czyny.
Naszym zadaniem jest ochrona Użytkowników FCBarca.com, dlatego prosimy zwracać szczególną uwagę na wszelkie przejawy takich zachowań i uważać na próby manipulacji. W przypadku otrzymywania oczerniających serwis informacji prosimy Użytkowników FCBarca.com o zgłaszanie takich sytuacji na mailową skrzynkę redakcyjną [redakcja[at]fcbarca.com], ponieważ wszelkie szkodliwe działania wobec serwisu są przez nas dokumentowane. Podczas zgłoszeń prosimy postępować w sposób rozważny i przemyślany, i opierać się jedynie na faktach. Każdy przypadek naruszenia dóbr serwisu FCBarca.com oraz jego redaktorów i Użytkowników będzie potraktowany bardzo poważnie."
O to.
0
Neymar is considering filing a formal complaint to UEFA against Barcelona over an unpaid loyalty bonus. [Sky Sports Football]
0
zapomniało mi się :v
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
na paznokieć chyba.
1
Straszne, ludzie boją się wszystkiego... Aż przypomniało mi się, gdy po zamachach w Paryżu w 2015 roku ludzie uciekali od petardy.
0
W sensie osoba mieszkająca tam.
0
Nie to jakaś osoba z Londynu.
4
Pani na TVNie mówi, że w szkołach mają już pobudowane tunele, szyby kuloodporne na wypadek ataków terrorystycznych. Co to się dzieje...
0
Pozostaje liczyć powodzenia. Nie mogę doczekać się nowego sezonu, oby wniósł jakąś świeżość.
0
A to nie było tak, że Rakitić narzekał że nie gra u Enrique?
1
W końcu ładna pogoda, oby tak zostało :)
0
4-1 :D.