0

Straszny typ. Jedyne co robi to spami jakimiś useless informacjami i dostaje polecenia za nic...

Ziomek wykonuje genialną robotę. Jestem pod wrażeniem że mu się chce to wszystko wyszukiwać i tutaj wrzucać.

0

Jesteście genialni z tymi komentarzami.

0

Świetne xd

0

Nie dokopali mu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Mecze ligi angielskiej na pewno są pod tym względem przyjemniejsze niż mecze Blaugrany.

0

Dopiero zaczynam z Twitterem. Polecacie jakieś konkretne konta do obserwowania. Klimaty Barcelony, piłki nożnej. Zagraniczne jak i polskie.

0

Alexis nie trafia karnego ale skutecznie dobił. 2:0 dla United.

0

So true :D.

2

Nic straconego. Powinno dać się odzyskać.

5

Camp Nou attendance in CDR semi-finals (last 8 years):

2011: 49,875 (vs Almeria)
2012: 69,476 (vs Valencia)
2013: 95,002 (vs Real Madrid)
2014: 38,505 (vs Real Sociedad)
2015: 57,378 (vs Villarreal)
2016: 60,635 (vs Valencia)
2017: 67,734 (vs Atletico)
2018: 50,959 (vs Valencia)
Via @BarcaUniversal na Twitterze

0

Nie musisz wszystkiego rozumieć ale jak chcesz możesz się czepiać czego popadnie.

22

Kamil Glik ma dzisiaj urodziny. :)
Wszystkiego najlepszego.

1

Możesz spaść tak samo jak możesz awansować.

0

To wiem akurat bo e-sport obcy mi nie jest ale fanem też nie jestem. :D

0

A to drużyna Lola czy CSa? Bo na szybko zobaczyłem i dałem tu linka i nie spojrzałem.

2

Niech inwestuje. Dobrze na tym wyjdzie bo e-sport świetnie się rozwija.

1

O kurde. Nie wiedziałem że coś takiego istnieje. A istnieje i na dodatek jest poziom.

2

Andre Gomes chyba interesuje się e-sportem xd

0

Brzydkie jakieś jak dla mnie. No ale każdy lubi co innego .

3

Nietypowy pomysł marketingowców Herthy. Organizują losowanie, którego zwycięzca otrzyma dożywotnią wejściówkę na mecze Herthy. Na stadion będzie wchodził na podstawie tatuażu, który będzie sobie musiał wykonać i który będzie wyrażał jego miłość do klubu.

Znalezione na Twitterze

0

Oby jutro zagrał od pierwszej minuty i niech to nie będzie skrzydło.

0

Zwłaszcza ten tekst o przyjaźni z Cristiano. Po raz pierwszy usłyszałem go jakieś 2 miesiące temu

21

"a Realu nigdy nie można spisywać na straty, bo może znienacka wygrać kilka spotkań."
Kilka spotkań znienacka xd

0

Jak tam kupony?

1

Dobrze gada w prawie każdym filmie.

5

No to pozdrawiam cię bardzo serdecznie :D bo nie wiem jak można mieć takie podejście xd

1

Pewnie dlatego że Messi będzie miał więcej sił xD

0

No napisałem że już działa normalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?