Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Straszny typ. Jedyne co robi to spami jakimiś useless informacjami i dostaje polecenia za nic...
Ziomek wykonuje genialną robotę. Jestem pod wrażeniem że mu się chce to wszystko wyszukiwać i tutaj wrzucać.
0
Jesteście genialni z tymi komentarzami.
0
Świetne xd
0
Nie dokopali mu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Mecze ligi angielskiej na pewno są pod tym względem przyjemniejsze niż mecze Blaugrany.
0
Dopiero zaczynam z Twitterem. Polecacie jakieś konkretne konta do obserwowania. Klimaty Barcelony, piłki nożnej. Zagraniczne jak i polskie.
0
Alexis nie trafia karnego ale skutecznie dobił. 2:0 dla United.
0
So true :D.
2
Nic straconego. Powinno dać się odzyskać.
5
Camp Nou attendance in CDR semi-finals (last 8 years):
2011: 49,875 (vs Almeria)
2012: 69,476 (vs Valencia)
2013: 95,002 (vs Real Madrid)
2014: 38,505 (vs Real Sociedad)
2015: 57,378 (vs Villarreal)
2016: 60,635 (vs Valencia)
2017: 67,734 (vs Atletico)
2018: 50,959 (vs Valencia)
Via @BarcaUniversal na Twitterze
0
Nie musisz wszystkiego rozumieć ale jak chcesz możesz się czepiać czego popadnie.
22
Kamil Glik ma dzisiaj urodziny. :)
Wszystkiego najlepszego.
1
Możesz spaść tak samo jak możesz awansować.
0
To wiem akurat bo e-sport obcy mi nie jest ale fanem też nie jestem. :D
0
A to drużyna Lola czy CSa? Bo na szybko zobaczyłem i dałem tu linka i nie spojrzałem.
10
https://www.facebook.com/Real-Sociedad-Polska-181346895932492/
2
Niech inwestuje. Dobrze na tym wyjdzie bo e-sport świetnie się rozwija.
1
O kurde. Nie wiedziałem że coś takiego istnieje. A istnieje i na dodatek jest poziom.
2
Andre Gomes chyba interesuje się e-sportem xd
0
Brzydkie jakieś jak dla mnie. No ale każdy lubi co innego .
3
Nietypowy pomysł marketingowców Herthy. Organizują losowanie, którego zwycięzca otrzyma dożywotnią wejściówkę na mecze Herthy. Na stadion będzie wchodził na podstawie tatuażu, który będzie sobie musiał wykonać i który będzie wyrażał jego miłość do klubu.
Znalezione na Twitterze
0
Oby jutro zagrał od pierwszej minuty i niech to nie będzie skrzydło.
0
Zwłaszcza ten tekst o przyjaźni z Cristiano. Po raz pierwszy usłyszałem go jakieś 2 miesiące temu
21
"a Realu nigdy nie można spisywać na straty, bo może znienacka wygrać kilka spotkań."
Kilka spotkań znienacka xd
0
Jak tam kupony?
1
Dobrze gada w prawie każdym filmie.
5
No to pozdrawiam cię bardzo serdecznie :D bo nie wiem jak można mieć takie podejście xd
1
Pewnie dlatego że Messi będzie miał więcej sił xD
0
No napisałem że już działa normalnie.