Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ja wiem? Zdarzyło się coś takiego?
2
Nie chcą nam udostępnić to nie. Po co co rok próbują żeby mecz odbył się na Bernabeu. Nie chcą to nie, nie muszą. Zachowują się tam jak dzieci. Barcelona z tym naleganiem także. Byle tylko utrzeć nosa.
0
Dziękuję.
1
Atletico nie gra meczu przypadkiem w dniu finału?
0
Przed Chelsea gramy z Eibar 17 lutego.
0
Jak nazywa się ten starszy pan który komentuje mecz Wisła Płock-Gornik Zabrze? Strasznie niefajnie się go słucha.
0
Mundial ;).
0
Same here.
0
Zawsze coś. Często angielski komentarz jest lepszy od polskiego. No chyba że się go kompletnie nie umie.
0
Są takie kanały jak Eurosport 3, 4 i 5? No proszę.
0
21 kwietnia.
2
Zaczyna się. Dam znać jak mi poszło
0
Spoko ale nie do gier. To znaczy takie typowe proste gry działają raczej normalnie ale takie gdzie jest dużo elementów na raz mogą lagować, mi np. Monster Legends laguje. Przeszkadza wystający aparat (btw. jeśli lubisz robić zdjęcia to nie bardzo się nadaje, tzn. ogólnie jest przeciętny ale jak robisz zoom to zdjęcie będzie pikselowate bardzo).
0
Tak wiem. Ale mam ochotę na jakiś meczyk dzisiaj a nic innego nie gra dzisiaj poza Ekstraklasą. Cóż, może chociaż kimnę albo przełączę na coś innego.
0
Może poszukaj na szukajka.tv
10
Nie wiem o co w tym filmiku chodzi ale obejrzałem go z 15 razy.
7
Dzisiaj chyba po raz pierwszy od 6 lat spróbuję obejrzeć cały mecz naszej polskiej Ekstraklasy. Życzcie szczęścia :D
0
https://www.epicgames.com/fortnite/pl/buy-now/battle-royale
8
Za głupotę się płaci. Nie wiem jak można zaprzepaścić sobie możliwość oglądania swojego klubu bo się przez chwilę było zdenerwowanym...
1
Może się spotkamy ;D
0
Ok czyli można rezerwować lot. ;) Dzięki za info.
0
Dokładnie. Raz na wozie, raz pod wozem. Pozdro ;)
0
A wiadomo kiedy finał? 21 kwietnia? Czy po*ebały mi się daty?
0
Czy jeśli awansowaliśmy to mecz z Valencia jest bezpieczny? W sensie czy nie zostanie przełożony bo wybierałem się na ten mecz akurat i nie wiem jak to wygląda.
5
"Kolumbia atakiem stoi, ale Kolumbia to także destrukcja"
~Piotr Laboga 2018
1
103 × 67 metrów
0
Dzięki. Zagapiłem się i nie zwróciłem uwagi.
0
O czym Laboga mówi? Jakieś grafiki nowe?
20
Piłka nożna polega na tym że 22 facetów biega za piłką a na koniec i tak najgorszy jest Gomes.
1
Idealny moment na pierwszego gola.