0

Niestety Suarez i Alba to zawodnicy, którzy łatwo tracą głowę. Nie zdziwię się, jak zagramy finał bez ich udziału.

0

To piłkarze mają zasłużyć na finał, a nie kibice.

0

Który mecz wtedy przekładają?

0

Xiaomi oszczędza na aparatach ale za to dostajesz fajne podzespoły i świetne działanie telefonu.

0

Ktoś wcześniej, bodajże BarcaInfo, pisał że żadna skarga do Ligi nie doszła.
Chyba że mi się przewidziało.

0

Ja się na Valencie wybieram.

0

Dziękuję.

0

Może ktoś zapodać link do profilu LuisaSalvano? Na telefonie chyba się nie da.

5

Wiedziałem że kupując go w Fifie dobrze robię :v

0

Zawsze są wyjątki. :)

29

Takie wypowiedzi nie robią na mnie wrażenia no bo co miał powiedzieć. Powiedział to co każdy gdy tu przychodzi :D

0

Jak wygląda sytuacja z apką na Androida? Kiedyś miałem ale teraz chyba już nie działa.

0

Bardzo fajny film. Oglądaj jak masz okazję. ;)

0

Cześć. Dobrze pamiętam że ktoś z La Rambli miał znajomych w Barcelonie wynajmujących pokoje? Bo wybieram się i trzeba się zorientować w tym wszystkim.

0

Z aktualnymi przepisami z tymi transferami w Chinach nikogo takiego jak Leo nie sprowadzą.

0

Zobaczymy jak skończę pierwszy sezon. Było parę scen które były fajne ale moim zdaniem nic szczególnego. Ale dam szansę.

6

Właśnie skończyłem czwarty odcinek Domu z Papieru. Jeszcze mnie nie zachwycił ale Jest naprawdę niezły.

2

Jest taki piłkarz, gra w Realu Madryt. Swojego czasu praktycznie każdą ważną bramkę celebrował uspokajając, uciszając kibiców zespołu przeciwnego w dodatku pokazując "kto tu rządzi". Może przyjrzyjcie się mu?

0

Nigdy nie rozumiem. Dlaczego facet oglądający lesbijskie porno miałby nagle zmienić orientację?

0

W wikingach jest na odwrót. Najpierw były realistyczne bitwy w ścianach a teraz biegają po całym polu bitwy xd

0

To ładnie sobie w kulki leci. Parodii ciąg dalszy by Javier Tebas.

0

Fajne zachowanie. Coraz bardziej zaczynam Sergiego lubić.

0

To żeś polecił xd

0

11, 7 albo 17.

0

Ja myślę że on nie miał z tym problemu że go wyzywają ale kiedy zaczęli jechać po jego rodzinie no to miarka się przebrała.

0

Ja się dopiero dowiedziałem bo nie miałem zamiaru oglądać i tak jakoś mi się to spodobało ;)

0

No właśnie mi się to podoba.

0

O co chodzi z tymi reklamami? ;D

0

Nie no. Jest jeszcze golf.

0

Lol ale beka. Te całe super bowl na eleven sports 1 z komentarzem polskim a na eleven sports 2 z angielskim.

Rozpoczęliśmy transmisję Super Bowl. W Eleven Sports 1 komentarz polski, w Eleven Sports 2 komentarz angielski #NFLpl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?