Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety Suarez i Alba to zawodnicy, którzy łatwo tracą głowę. Nie zdziwię się, jak zagramy finał bez ich udziału.
0
To piłkarze mają zasłużyć na finał, a nie kibice.
0
Który mecz wtedy przekładają?
0
Xiaomi oszczędza na aparatach ale za to dostajesz fajne podzespoły i świetne działanie telefonu.
0
Ktoś wcześniej, bodajże BarcaInfo, pisał że żadna skarga do Ligi nie doszła.
Chyba że mi się przewidziało.
0
Ja się na Valencie wybieram.
0
Dziękuję.
0
Może ktoś zapodać link do profilu LuisaSalvano? Na telefonie chyba się nie da.
5
Wiedziałem że kupując go w Fifie dobrze robię :v
0
Zawsze są wyjątki. :)
29
Takie wypowiedzi nie robią na mnie wrażenia no bo co miał powiedzieć. Powiedział to co każdy gdy tu przychodzi :D
0
Jak wygląda sytuacja z apką na Androida? Kiedyś miałem ale teraz chyba już nie działa.
0
Bardzo fajny film. Oglądaj jak masz okazję. ;)
0
Cześć. Dobrze pamiętam że ktoś z La Rambli miał znajomych w Barcelonie wynajmujących pokoje? Bo wybieram się i trzeba się zorientować w tym wszystkim.
0
Z aktualnymi przepisami z tymi transferami w Chinach nikogo takiego jak Leo nie sprowadzą.
0
Zobaczymy jak skończę pierwszy sezon. Było parę scen które były fajne ale moim zdaniem nic szczególnego. Ale dam szansę.
6
Właśnie skończyłem czwarty odcinek Domu z Papieru. Jeszcze mnie nie zachwycił ale Jest naprawdę niezły.
2
Jest taki piłkarz, gra w Realu Madryt. Swojego czasu praktycznie każdą ważną bramkę celebrował uspokajając, uciszając kibiców zespołu przeciwnego w dodatku pokazując "kto tu rządzi". Może przyjrzyjcie się mu?
0
Nigdy nie rozumiem. Dlaczego facet oglądający lesbijskie porno miałby nagle zmienić orientację?
0
W wikingach jest na odwrót. Najpierw były realistyczne bitwy w ścianach a teraz biegają po całym polu bitwy xd
0
To ładnie sobie w kulki leci. Parodii ciąg dalszy by Javier Tebas.
0
Fajne zachowanie. Coraz bardziej zaczynam Sergiego lubić.
0
To żeś polecił xd
0
11, 7 albo 17.
0
Ja myślę że on nie miał z tym problemu że go wyzywają ale kiedy zaczęli jechać po jego rodzinie no to miarka się przebrała.
0
Ja się dopiero dowiedziałem bo nie miałem zamiaru oglądać i tak jakoś mi się to spodobało ;)
0
No właśnie mi się to podoba.
0
O co chodzi z tymi reklamami? ;D
0
Nie no. Jest jeszcze golf.
0
Lol ale beka. Te całe super bowl na eleven sports 1 z komentarzem polskim a na eleven sports 2 z angielskim.
Rozpoczęliśmy transmisję Super Bowl. W Eleven Sports 1 komentarz polski, w Eleven Sports 2 komentarz angielski #NFLpl