Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba u ciebie. Już działa normalnie :D
0
Ło panie gdzie ty to wykopaleś. Przecież to ma spokojnie kilkanaście miesięcy
0
Wszystko ciężko dostać.
0
Parę razy na Lechię poszedłem jak byłem na ferie czy wakacje więc zdarzyło się. Też chyba obejrzałem Cracovia Wisła i wtedy chyba wygrała Cracovia po golu van Bizena czy kogoś takiego.
3
U mnie to nie jest bezpieczne bo potem rano zawsze muszę chwilę posiedzieć w łazience. :D
0
Jest teraz jakiś wyjazd na mecz organizowany? Bo gdzieś na dole zobaczyłem że coś na Chelsea jest organizowane a w marcu się akurat wybierałem z mamą.
0
Niestety... Będzie go brakować.
15
Alexis nie przeszedł badań medycznych w Manchesterze United. Ma problem z kręgosłupem.
Podobno jest to spowodowane dźwiganiem Arsenalu przez ostatnie sezony.
Nie moje ale fajne :D
3
Gdzieś zobaczyłem obrazek gdzie był tekst (mniej więcej):
"Skończony" Ronaldo ma tylko 5 bramek mniej niż Messi "w formie". Dodatkowo ma 4 mecze mniej niż Argentyńczyk.
... Szkoda szczępić ryja.
1
Same here, reklama taka wyskakuje ale rzadko.
0
Tego się obawiałem jak zobaczyłem że parę razy stoczył mocniejszą walkę wczoraj. Zdrowia Thomas!
1
ja także mam 1687 :D chyba coś się wyglebało.
0
Nie powiedziałbym, dawno nie oglądałem nic z Izakiem ale on raczej opanowuje swoje słownictwo. Rzadko rzucał bluzgami, chyba że specjalnie. :D No ale nie będę go bronił.
0
Spróbuj zmienić hasło, chociaż powiem ci że jak raz czyściłem liste obserwowanych to też zauważyłem że jest mnóstwo kont, których ja nie obserwowałem.
0
Filmy.to.
0
Nie. To nie może być prawda. xD
1
Naprawdę fajna książka. Również polecam :D
1
Suareza nie trzeba. Ma 30 lat, nikt nie da tyle już.
8
No sam wiem że ta passa nie ma znaczenia. Ale szkoda jej :D ale też wolę dalszą grę we wszystkich pucharach niż jakaś statystyczną ciekawostkę.
1
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155006601036237&id=195470936236
Masz w postaci grafiki od FC Barcelony.
0
No tak, nikomu nie dogodzisz a Ernesto na pewno stara się dogodzić ludziom z La Rambli i czyta proponowane składy tutaj. Nie ma co na nich patrzeć, będzie dobrze. Niedługo będzie dostępny Coutinho i wróci Umtiti. Kiedyś musieliśmy przegrać. Co prawda szkoda że akurat w PK i w derbach ale w rewanżu odrabiamy.
0
Tak naprawdę sama porażka nie boli bo na rewanż wyjdzie pierwszy skład i wygramy. Ale szkoda tej passy bez przegranej.
0
No przypał trochę.
0
Ernesto jest bardzo przewidywalny. Co mecz to jakaś niespodzianka w składzie :)
1
Wszystkiego najlepszego :D
Mi browarki nie grożą bo nie smakuje mi jakikolwiek alkohol + mam chorą wątrobę xD
0
Ronaldinho zakończył karierę.
0
Hm, sprawdziłem u siebie i mam rozwiązanie.
jak wchodzisz na FCBarca.com bez "mobile" to strona główna odpali ci się w wersji mobilnej, potem nie.
Spróbuj wejść na fcbarca.com/mobile i wtedy wszystko powinno śmigać.
0
Ta klauzula to "tylko" 100 mln, a skądś trzeba pieniądze wziąć.
0
Znaczy że artykuły i La Ramblę otwiera ci w wersji komputerowej? Jakiej przeglądarki używasz? Sprawdź czy jak na dole klikniesz "wersja mobilna" to będzie lepiej
7
Nic nie znacząca statystyka tak naprawdę. Ale dzisiaj ma szansę ją poprawić.