0

Chyba u ciebie. Już działa normalnie :D

0

Ło panie gdzie ty to wykopaleś. Przecież to ma spokojnie kilkanaście miesięcy

0

Wszystko ciężko dostać.

0

Parę razy na Lechię poszedłem jak byłem na ferie czy wakacje więc zdarzyło się. Też chyba obejrzałem Cracovia Wisła i wtedy chyba wygrała Cracovia po golu van Bizena czy kogoś takiego.

3

U mnie to nie jest bezpieczne bo potem rano zawsze muszę chwilę posiedzieć w łazience. :D

0

Jest teraz jakiś wyjazd na mecz organizowany? Bo gdzieś na dole zobaczyłem że coś na Chelsea jest organizowane a w marcu się akurat wybierałem z mamą.

0

Niestety... Będzie go brakować.

15

Alexis nie przeszedł badań medycznych w Manchesterze United. Ma problem z kręgosłupem.

Podobno jest to spowodowane dźwiganiem Arsenalu przez ostatnie sezony.

Nie moje ale fajne :D

3

Gdzieś zobaczyłem obrazek gdzie był tekst (mniej więcej):
"Skończony" Ronaldo ma tylko 5 bramek mniej niż Messi "w formie". Dodatkowo ma 4 mecze mniej niż Argentyńczyk.

... Szkoda szczępić ryja.

1

Same here, reklama taka wyskakuje ale rzadko.

0

Tego się obawiałem jak zobaczyłem że parę razy stoczył mocniejszą walkę wczoraj. Zdrowia Thomas!

1

ja także mam 1687 :D chyba coś się wyglebało.

0

Nie powiedziałbym, dawno nie oglądałem nic z Izakiem ale on raczej opanowuje swoje słownictwo. Rzadko rzucał bluzgami, chyba że specjalnie. :D No ale nie będę go bronił.

0

Spróbuj zmienić hasło, chociaż powiem ci że jak raz czyściłem liste obserwowanych to też zauważyłem że jest mnóstwo kont, których ja nie obserwowałem.

0

Filmy.to.

0

Nie. To nie może być prawda. xD

1

Naprawdę fajna książka. Również polecam :D

1

Suareza nie trzeba. Ma 30 lat, nikt nie da tyle już.

8

No sam wiem że ta passa nie ma znaczenia. Ale szkoda jej :D ale też wolę dalszą grę we wszystkich pucharach niż jakaś statystyczną ciekawostkę.

1

0

No tak, nikomu nie dogodzisz a Ernesto na pewno stara się dogodzić ludziom z La Rambli i czyta proponowane składy tutaj. Nie ma co na nich patrzeć, będzie dobrze. Niedługo będzie dostępny Coutinho i wróci Umtiti. Kiedyś musieliśmy przegrać. Co prawda szkoda że akurat w PK i w derbach ale w rewanżu odrabiamy.

0

Tak naprawdę sama porażka nie boli bo na rewanż wyjdzie pierwszy skład i wygramy. Ale szkoda tej passy bez przegranej.

0

No przypał trochę.

0

Ernesto jest bardzo przewidywalny. Co mecz to jakaś niespodzianka w składzie :)

1

Wszystkiego najlepszego :D
Mi browarki nie grożą bo nie smakuje mi jakikolwiek alkohol + mam chorą wątrobę xD

0

Ronaldinho zakończył karierę.

0

Hm, sprawdziłem u siebie i mam rozwiązanie.
jak wchodzisz na FCBarca.com bez "mobile" to strona główna odpali ci się w wersji mobilnej, potem nie.
Spróbuj wejść na fcbarca.com/mobile i wtedy wszystko powinno śmigać.

0

Ta klauzula to "tylko" 100 mln, a skądś trzeba pieniądze wziąć.

0

Znaczy że artykuły i La Ramblę otwiera ci w wersji komputerowej? Jakiej przeglądarki używasz? Sprawdź czy jak na dole klikniesz "wersja mobilna" to będzie lepiej

7

Nic nie znacząca statystyka tak naprawdę. Ale dzisiaj ma szansę ją poprawić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?