0

Gry możesz kupować bez strachu, gorzej z podzespołami komputerowymi. Najpopularniejszy sklep z elektroniką.

0

Włączyłem mecz Borussi i komentator mówi coś o zatruciu kebabem. Wytłumaczy ktoś kto i kiedy? :D

0

O aż zobaczę co tu Ludzie napiszą. Może coś dla siebie znajdę

5

Taka sytuacja pokazuje, jak dobrym piłkarzem jest, skoro nikt go nie chce.

0

No to ładny mecz na Anfield.

2

Dzisiaj wygrywamy, pewnie lekko mocniejszy skład wyjdzie.

0

Mi przypisał antybiotyki ale też pomogły tylko do pewnego stopnia a trądzik jak miałem tak mam...

0

Sorry. Nie wiedziałem czy się ze mnie naśmiewasz czy myślisz tak samo. :D

0

Twoim zdaniem coś takiego zasługuje na finał? Co ona pokaże w finale? To samo, tylko z inną muzyką w tle.

10

Wow, przepchali dziewczynkę od kubeczków bo jest młoda. Co za bezsens...
#mamtalent

1

Dziewczynka z kubeczkami też nie powinna dzisiaj występować.

0

Nie podoba mi się ogólnie polska muzyka, ta co jest teraz. Jak widzę to polską muzykę ludzie słuchają bo mają bekowe, wpadające teksty przy których można się pośmiać. Są jeszcze perełki ale nie wymienię ci bo ogólnie mało zespołów słucham, więc i polskich piosenek które jeszcze są czymś więcej niż rymowanką nie wymienię.

0

No tak, ale nie zarabiam jeszcze i nie mam tyle pieniędzy. Pomyślę, dzięki. Może ktoś coś jeszcze zna.

0

Zamawiałeś tam? Jak wygląda to jakościowo?

0

Cześć, chciałbym kupić mamie koszulkę FC Barcelony z jej imieniem. Szukam sklepu gdzie zamówię taką koszulkę klubową z własnym numerem i nazwiskiem. Patrzyłem na sklepie Nike ale bardzo drogo. Najlepiej gdyby dało radę zamknąć się w granicy do 200 zł, koszulka nie musi być z tego sezonu. Istnieją takie sklepy?

1

W sumie niegłupie podejście.

0

Były. Tylko nikt nie robił z tego wpisów na stronę.

0

A no faktycznie, przecież celebruje z byłym zespołem. Zapomniałem

0

Wolałbym Paulinho zamiast Gomesa, no ale rywal raczej niegroźny i szkoda ryzykować kontuzji.

0

Fajnie, że mobilna wersja strony działa już na 100%, przynajmniej na Windows Phonie teraz działa w pełni.

0

Za takie śmieszne pieniądze to brać i się nie zastanawiać, jak nie wypali to trudno.

1

0

Sorry Panowie, tak mi się jakoś wpisało :D

1

Jak myślicie, który mecz dzisiaj obejrzeć? Borussia - Real czy Porto-Monaco?

0

Właśnie widzę... Chociaż to obejrzę.

0

Z tego co pamiętam musisz mieć przeglądarkę obsługującą Flash Playera.

0

Sądzę. Jednak tak jak napisałem wyżej - z tym już się nic nie zrobi. To dopiero początek. Niedawno za Suareza - napastnika klasy światowej zapłaciliśmy 81 mln euro, a teraz kluby płacą za młodych piłkarzy większe pieniądze. Też jest to dla mnie ciężkie, no ale niestety.

0

Faktycznie ładnie.

1

Czegoś tu nie rozumiem. Są transfery -źle. Nie ma - też źle. Wiem, że chcecie wychowanków w zespole, ale to ryzyko i może wiązać się z brakiem trofeów, czego większa część (zgaduję) by nie przełknęła.
Wiem także, że ceny które Barca płaci za sprowadzenie dwóch (?) zawodników są wysokie, ale taki już rynek - nie zmienicie tego. Nie zapomnijcie, że w ostatnim czasie Barcelona również przyczyniła się do tego co aktualnie panuje na rynku transferowym.

0

czyli brać i grać w Destiny 2?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?