Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak :D Zapomniało mi się.
1
Czyli Coutinho jednak 14?
0
Tak :D po ostatnim meczu jeszcze bardziej chce się oglądać.
0
Jeśli te 40 milionów przejdzie to świetny biznes z tego będzie. Takich "melonów" (poza Neynarem) Barcelona dawno nie dostała.
0
Każdy wynik oprócz porażki na wyjeździe będzie dobry. Ja dzisiaj stawiam na remis 1:1
8
Powiem wam, że u mnie dzisiaj była wg mnie idealna zimowa pogoda. Spadło trochę śniegu, więc skrzypiało pod butami, temperatura około 0 stopni - nie za zimno, nie za ciepło. Wiatru nie było. No, śniegu trochę więcej mogłoby być, ale sam fakt że spadł to już sukces.
45
"Miał poważną kontuzję na początku sezonu, teraz ma niewielki problem, nieporównywalny do poprzedniego. Nie przesadzajmy. Jeśli ciągle będziemy mówić, że coś jest nie tak, to w końcu w to uwierzy."
Świetnie powiedziane.
0
95.
0
Napęd.
1
Tego nie napisałem, bo sportowo dał nam dużo, ale widać że prawnie ten transfer nie był do końca ok.
0
No strzelać strzela.
14
Jeden transfer a tyle smrodu...
0
No niestety, ależ ma pecha. Niech wraca do zdrowia! ;)
0
Nie ma już takich aplikacji? Wydaje mi się że coś takiego jest. Ale używałbym.
Powodzenia!
0
Przepraszam ale to jest świetne
https://www.facebook.com/TheBarcelonaBiblePage/videos/540947346277246/
2
Nie wygrali, ale sama zmiana w grze już mocno cieszy.
0
Nie słucham, nie lubię, nie gardzę. Każdy lubi to co lubi, jego sprawa. No chyba, że to Gucci gang.
3
No fajny serial.
0
Jaja po prostu :D ale już dawno we Francji sędziowie też robili sobie bekę.
0
Odwlekają to co nieuniknione.
0
Miałby ktoś z Was na sprzedaż grę Naruto: Rise of a Ninja lub Naruto: Broken Bond? Obie na Xbox 360.
0
Jak złapie formę. Potrzeba chwilę czasu.
5
Ależ mnie wzięło. Mój ulubiony zawodnik niegdyś i taka brameczka :)
0
Aktualnie może być problem bo jest problem z dostępnością kart graficznych. Ale szukaj czegoś takiego.
AMD Ryzen 5 1400 3,4 GHz
MSI B350 PC Mate
8GB ram ddr4 byle 3000 mhz
GTX 1060 6GB
Toshiba P300
SPC Fortis 3 (jak nie będziesz kręcił procesora to możesz nie kupować)
SPC Vero L2 600W
Genesis Titan 660, ew. Coś od SilentiumPC.
0
Ogólnie nie kupuj gotowców. Lepiej samemu dobrać części i ew. domówić złożenie chociaż też nie polecam. Postaram się podesłać koszyk przed meczem.
Ten jest zły bo jest 7gen Intela, już nieopłacalny.
2
Poczekajmy do meczu, Valverde wie co robi. #ValverdeUfamTobie
2
Teraz bierz Ryzena albo czekaj na tańsze płyty pod 8gen Intela. Taki tip.
1
Chociaż nie, bo nie wszystkie odcinki są.
3
http://filmy.to/serial/Glowa_rodziny-1999_s01e01,271256,shvguj
0
Alibi.com. Głupkowaty humor ale mi się bardzo podobało :D