Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
To prawda. Cieszy że odzyskał jeszcze formę.
0
To przypał lekki bo zostało mi 7% baterii a nie mam co robić po za telefonem aktualnie.
0
Ten super bowl to zaczyna się za chwilę czy jeszcze jakieś studio przed tym wydarzeniem. Bo tak długo to ja nie wysiedze.
9
Ronaldo miał grać do czterdziestki a już lekko nie daje rady... Szkoda bo po za tymi jego zachowaniami to jest/był świetny piłkarz.
0
Chwilę posiedzę. Zobaczę czym się tak dużo osób jara.
0
"All I want is to return to football. I still have talent. In Baghdad or in Pakistan, I don't care. I would even go over there just to play football. I live with my luggage because as I have a chance to be kicked out of my home."
- Emmanuel Eboué.
0
Z resztą nie znam nawet zasad ale co tam.
0
Nie lubię tego sportu ale może obejrzę bo pewnie mnie zmuli zaraz. Bardziej mi chodziło że nie mam ochoty iść spać bo jeszcze bym coś porobił.
0
Michał Pol polubił mój komentarz który nie zgadza się z jego opinią. Niesamowite. XD
0
Tak bardzo nie chce mi się iść spać a jutro do szkoły xD. Ferie się skończyły ale przynajmniej sobie zarobiłem prawie 700 zł. Nie ma co narzekać.
10
Ja się z tobą nie zgodzę. Jasne, Ronaldo był bardziej decydujący. Zwłaszcza w ostatnich latach. Ale nawet kiedy decydował o wynikach meczów to przez większość z nich był niewidoczny, potem jedna akcja i nagle CR7 strzela.
Ronaldo od jakichś 2 lat nie jest najlepszy nawet w Realu a co dopiero na świecie.
1
Ja już dawno nie liczę straty Realu w kwestii mistrzostwa ale pośmiać się zawsze fajnie. Zwłaszcza jak kibice Realu z mojej klasy byli tacy pyszni a teraz jak im się pokaże tabelę to ich jedyny argument to "Tak? A pokazać ci kto zdobył najwięcej LM I kto jako jedyny ją obronił?"
Nigdy nie zapomnę jak ten jeden z kibiców podczas kłótni na WF nagle krzyknął Puta Madrid" xD coś mu się chyba walnęło.
0
Jak chcesz z pewnego źródła to pewnie tak. Zobacz czy na sportsdirect nie ma.
2
Ja myślę że wielkich ruchów nawet nam nie trzeba. Atak jest, do pomocy przyszedł Coutinho. Przydałby się następny środkowy obrońca.
0
Luz. Błędy się zdarzają.
0
I tak nic nie przebije sędziego z Warszawy sedziującego mecz Legii Warszawa.
Chociaż zachowanie nie do wytłumaczenia. Może nawet nie chodziło mu o to na co to wygląda, a wygląda nieciekawie.
0
Wow. Jeśli te słowa są prawdziwe no to niefajnie.
1
Padł ale podobno już się zdarzało więc powinien prędzej czy później wrócić.
1
Coś tam znalazłem na allegro.
1
Mam Mate 10 lite. Do tego co wymieniłeś jak najbardziej może być. Co do baterii to przy ciągłym używaniu trzyma z 6-8 godzin a z mieszanym wytrzyma pewnie z 2-3 dni. Tylko dla mnie lekko za duży.
0
Co racja to racja
0
No to zobaczę w najbliższym czasie i dam znać jak mi się podobało.
2
Tak w ogóle to zauważyłem że fcbarca ma forum. Ktoś z tego korzysta? Warto zajrzeć czasem?
0
Bardziej murawa niż pogoda bo w meczu Girony również padało a jednak boisko wyglądało normalnie.
0
O czym ten serial bo ja tylko Vikings oglądam ale nie pogardzę jakimś dobrymi serialem.
1
XD trochę nie wyszło
0
Nie... Rzetelność leży i kwiczy xd
0
Powinni. Aż mi się przypomniał "Dudek dance" jak Jerzy Dudek bodajże z Piotrem Labogą komentował jedno z Elektroniką Clasico...
0
Dobrze że my Messiego obwinialiśmy jak nam nie szło.
0
Wolę żeby się męczyli i na koniec zdobywali 3 punkty niż żeby pokazywali jak to oni ładnie potrafią grać i kończyli remisami.