8

To prawda. Cieszy że odzyskał jeszcze formę.

0

To przypał lekki bo zostało mi 7% baterii a nie mam co robić po za telefonem aktualnie.

0

Ten super bowl to zaczyna się za chwilę czy jeszcze jakieś studio przed tym wydarzeniem. Bo tak długo to ja nie wysiedze.

9

Ronaldo miał grać do czterdziestki a już lekko nie daje rady... Szkoda bo po za tymi jego zachowaniami to jest/był świetny piłkarz.

0

Chwilę posiedzę. Zobaczę czym się tak dużo osób jara.

0

"All I want is to return to football. I still have talent. In Baghdad or in Pakistan, I don't care. I would even go over there just to play football. I live with my luggage because as I have a chance to be kicked out of my home."

- Emmanuel Eboué.

0

Z resztą nie znam nawet zasad ale co tam.

0

Nie lubię tego sportu ale może obejrzę bo pewnie mnie zmuli zaraz. Bardziej mi chodziło że nie mam ochoty iść spać bo jeszcze bym coś porobił.

0

Michał Pol polubił mój komentarz który nie zgadza się z jego opinią. Niesamowite. XD

0

Tak bardzo nie chce mi się iść spać a jutro do szkoły xD. Ferie się skończyły ale przynajmniej sobie zarobiłem prawie 700 zł. Nie ma co narzekać.

10

Ja się z tobą nie zgodzę. Jasne, Ronaldo był bardziej decydujący. Zwłaszcza w ostatnich latach. Ale nawet kiedy decydował o wynikach meczów to przez większość z nich był niewidoczny, potem jedna akcja i nagle CR7 strzela.
Ronaldo od jakichś 2 lat nie jest najlepszy nawet w Realu a co dopiero na świecie.

1

Ja już dawno nie liczę straty Realu w kwestii mistrzostwa ale pośmiać się zawsze fajnie. Zwłaszcza jak kibice Realu z mojej klasy byli tacy pyszni a teraz jak im się pokaże tabelę to ich jedyny argument to "Tak? A pokazać ci kto zdobył najwięcej LM I kto jako jedyny ją obronił?"
Nigdy nie zapomnę jak ten jeden z kibiców podczas kłótni na WF nagle krzyknął Puta Madrid" xD coś mu się chyba walnęło.

0

Jak chcesz z pewnego źródła to pewnie tak. Zobacz czy na sportsdirect nie ma.

2

Ja myślę że wielkich ruchów nawet nam nie trzeba. Atak jest, do pomocy przyszedł Coutinho. Przydałby się następny środkowy obrońca.

0

Luz. Błędy się zdarzają.

0

I tak nic nie przebije sędziego z Warszawy sedziującego mecz Legii Warszawa.

Chociaż zachowanie nie do wytłumaczenia. Może nawet nie chodziło mu o to na co to wygląda, a wygląda nieciekawie.

0

Wow. Jeśli te słowa są prawdziwe no to niefajnie.

1

Padł ale podobno już się zdarzało więc powinien prędzej czy później wrócić.

1

Coś tam znalazłem na allegro.

1

Mam Mate 10 lite. Do tego co wymieniłeś jak najbardziej może być. Co do baterii to przy ciągłym używaniu trzyma z 6-8 godzin a z mieszanym wytrzyma pewnie z 2-3 dni. Tylko dla mnie lekko za duży.

0

Co racja to racja

0

No to zobaczę w najbliższym czasie i dam znać jak mi się podobało.

2

Tak w ogóle to zauważyłem że fcbarca ma forum. Ktoś z tego korzysta? Warto zajrzeć czasem?

0

Bardziej murawa niż pogoda bo w meczu Girony również padało a jednak boisko wyglądało normalnie.

0

O czym ten serial bo ja tylko Vikings oglądam ale nie pogardzę jakimś dobrymi serialem.

1

XD trochę nie wyszło

0

Nie... Rzetelność leży i kwiczy xd

0

Powinni. Aż mi się przypomniał "Dudek dance" jak Jerzy Dudek bodajże z Piotrem Labogą komentował jedno z Elektroniką Clasico...

0

Dobrze że my Messiego obwinialiśmy jak nam nie szło.

0

Wolę żeby się męczyli i na koniec zdobywali 3 punkty niż żeby pokazywali jak to oni ładnie potrafią grać i kończyli remisami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?