La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

0

Wydaje mi się, że powinniśmy odpuścić oglądanie Realu a skupić się na Atletico. Mają 9 pkt straty. To w sumie i tak dużo, ale Barca zremisuje jeszcze jeden mecz i może byc 7.

12

@Katalonik97 7 to też dużo.

2

@Katalonik97 Ale mecze Realu są ciekawsze. Nie chce mi się oglądać tego antyfutbolu Atletico. Po za tym przychodzi Dembele, a Barcelona za pozno sie kapnela, ze trzeba grac angielski futbol na tej murawie. Nieszczęście i tyle dzisiaj.

5

@Katalonik97 Tak piszesz jakby FCB miała tylko remisowac a AM już do ostatniej kolejki tylko zwycięstwa.

1

@Katalonik97 Ja już dawno nie liczę straty Realu w kwestii mistrzostwa ale pośmiać się zawsze fajnie. Zwłaszcza jak kibice Realu z mojej klasy byli tacy pyszni a teraz jak im się pokaże tabelę to ich jedyny argument to "Tak? A pokazać ci kto zdobył najwięcej LM I kto jako jedyny ją obronił?"
Nigdy nie zapomnę jak ten jeden z kibiców podczas kłótni na WF nagle krzyknął Puta Madrid" xD coś mu się chyba walnęło.

1

@Katalonik97 Ogladanie Realu a kwestia patrzenia na tabele to dwie rozne kwestie.

Temat mistrzostwa dla bialych definitywnie zamknely spotkania z Celta i Villareal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?