0

No nie wiem czy jest się czym cieszyć.

0

Słabo Mina teraz

0

Co to za reklamy :o

0

Mina no look pass xd

0

Normalnie jak mrówki.

5

Spalony widmo?

0

Dlatego ubieram się tak jak mi się podoba a nie to co modne :D oczywiście na to co ma Sergio na tym zdjęciu mnie nie stać ale wiecie o co chodzi.

0

1-0.

2

Jest w sieci. Wpisz w szukajka.tv to znajdziesz 1,3.4,5 odcinek z napisami na CDA a 2 i 3 musiałem pobrać po hiszpańsku i dodać napisy z pliku.txt. ale warto się przemęczyć.

0

Wiem, dzisiaj właśnie skończyłem ;)

0

Gdzieś podczas szukania napisów do "La Casa De Papel" zobaczyłem takie fajne zdanie:
"Zaje*isty serial powinien się skończyć jako zaje*isty serial, a nie ciągnąć go na siłę".

1

Oni nie byli zagrożeni także w PK? :D

1

Ależ ciekawy skład, Coutinho na lewej. Oby się sprawdziło ;)
Nie mogę się doczekać.

0

Chyba żartujesz. Przecież Peszko to już może szukać jakiegoś fajnego telewizora żeby dokładnie każdy szczegół na mundialu zobaczyć.

0

Francuzy podobno drogie części mają.

1

Co się stało?

0

Ładnie widzę Real poleciał.

0

Jakieś krótkie fajne seriale tak żeby oglądnąć w 6-7 godzin?

0

No na razie kiepsko :D

0

Chętnie ale dla pojedynczych perełek się nie opłaca ;)

0

Dobra poradziłem sobie.

0

Eh. Na telefonie nie mogę pobrać. Coś mi się przeglądarką która pobierałem zepsuła.

0

Gdzie znajdę 2 odcinek 2 sezonu Domu z Papieru? Może być bez napisów.

0

Dokument? Podobno na Netflixie jest parę wartych uwagi dokumentów.

0

Normalny też jest ohydny.

0

Skończyłem właśnie 1. sezon Domu z Papieru. Świetny. Dzięki @Wawrzyszewski za polecenie.

0

Normalnie można w samochodzie puścić czy tylko w internecie?

2

W sensie że to już nie jest kanał o historii... Całymi dniami jedyne co leci to Gwiazdy Lombardu i Wojny Magazynowe.

0

Ale boli lekko sposób w jaki skończył kanał History...

1

Szukaj innego. Ten dysk SSD, dodatkowo energooszczędny, niskonapięciowy procesor.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?