0

Priv.

3

Dobrze grał dzisiaj :) no ale popełnił parę błędów.

0

Nagle Barcelona jest niepokonana :v

0

Co wy ludzie piszecie. Te wasze teksty o Neymarze to poziom przedszkola. Real dobrze zagrał, wiadomo, że nie obyło się bez kontrowersji ale PSG też nie miało zakazu na strzelanie goli a tak się chwilami wydawało, jakby ktoś im bramki strzelać zakazał.

0

Poziom na La Rambli wcale nie jest lepszy, nawet nie trzeba dużo szukać.

0

O, faktycznie. Sorrki.

1

Nie zagrali dzisiaj piachu, no ale przecież dupa boli.

0

Btw mój znajomy twierdzi że Roberto gra na PO dopiero od maja. XD

0

Btw mój znajomy twierdzi że Roberto gra na PO dopiero od maja.

0

Nie było, nawet teraz powtórka była.

0

Na Canal Plus jest opcja ustawienia komentarza "DES" i zupełnie kto inny komentuje mecz chyba :D

0

Poszło.

1

Będzie ciężko.

0

Użyj jakiejś wtyczki do przeglądarki po prostu lub znajdź torrenta.

0

2:1 dla Realu. Ronaldo i Casemiro a dla PSG Neymar.

0

Znacie apkę na Androida gdzie do filmiku dodam zdjęcie które będzie podążało za jakimś obiektem z filmiku?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurde, nie jest to trudne ale na telefonie niewygodnie mi będzie strasznie.

0

Na kiedy to potrzebujesz?

0

Ale w tym zadaniu nie ma nic do pisania. Chyba że mimo to dalej chcesz żeby ci to napisać.

0

Nie widziałem bo mam ograniczenie wiekowe na YT :D

0

Polakowi nie dogodzisz xd.

5

Kierowca autobusu wstał i wyszedł.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Dzień jak co dzień tylko ręka troszkę bardziej boli :v

0

Nie kibicuję nikomu ale meczyk obejrzę.

0

Dzięki :D

0

Też tak słyszałem. Dla mnie lepiej bo miałem do wyboru, że albo mi rodzice dołożą do prawka albo ja dokładam dla mamy i lecimy do Barcelony. Wybór był oczywisty. A skoro odłożyli to sobie dorobię w wakacje i się zrobi prawko.

7

I dobrze. Ty masz się w nich dobrze czuć a nie La Rambla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?