Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Priv.
3
Dobrze grał dzisiaj :) no ale popełnił parę błędów.
0
Nagle Barcelona jest niepokonana :v
0
Co wy ludzie piszecie. Te wasze teksty o Neymarze to poziom przedszkola. Real dobrze zagrał, wiadomo, że nie obyło się bez kontrowersji ale PSG też nie miało zakazu na strzelanie goli a tak się chwilami wydawało, jakby ktoś im bramki strzelać zakazał.
0
Poziom na La Rambli wcale nie jest lepszy, nawet nie trzeba dużo szukać.
0
O, faktycznie. Sorrki.
1
Nie zagrali dzisiaj piachu, no ale przecież dupa boli.
0
Btw mój znajomy twierdzi że Roberto gra na PO dopiero od maja. XD
0
Btw mój znajomy twierdzi że Roberto gra na PO dopiero od maja.
0
Nie było, nawet teraz powtórka była.
0
Na Canal Plus jest opcja ustawienia komentarza "DES" i zupełnie kto inny komentuje mecz chyba :D
0
Poszło.
1
Będzie ciężko.
0
Użyj jakiejś wtyczki do przeglądarki po prostu lub znajdź torrenta.
0
2:1 dla Realu. Ronaldo i Casemiro a dla PSG Neymar.
0
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6020030.html#comment-6020030
0
Znacie apkę na Androida gdzie do filmiku dodam zdjęcie które będzie podążało za jakimś obiektem z filmiku?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurde, nie jest to trudne ale na telefonie niewygodnie mi będzie strasznie.
0
Na kiedy to potrzebujesz?
0
Ale w tym zadaniu nie ma nic do pisania. Chyba że mimo to dalej chcesz żeby ci to napisać.
0
Nie widziałem bo mam ograniczenie wiekowe na YT :D
0
Polakowi nie dogodzisz xd.
5
Kierowca autobusu wstał i wyszedł.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Dzień jak co dzień tylko ręka troszkę bardziej boli :v
0
Nie kibicuję nikomu ale meczyk obejrzę.
0
Dzięki :D
0
Też tak słyszałem. Dla mnie lepiej bo miałem do wyboru, że albo mi rodzice dołożą do prawka albo ja dokładam dla mamy i lecimy do Barcelony. Wybór był oczywisty. A skoro odłożyli to sobie dorobię w wakacje i się zrobi prawko.
7
I dobrze. Ty masz się w nich dobrze czuć a nie La Rambla.