3

Nie wchodź na Fangola :D

0

Ale spokojnie. "Mam i polecam" to żaden argument tak szczerze.
Słuchawki Razera też ludzie polecają.

0

Musisz też zastanowić się czy system ci odpowiada, czy odpowiada ci polityka Apple'a co do baterii. Wydajnościowo jest na 100% dobry.
Jeśli aż tyle kasy nie chcesz wydawać to może luknij na Xiaomi Mi6? Bardzo ładny telefon i także wydajny. W tej cenie ok. 3500 to zostają chyba jeszcze flagowce od Samsunga i Huawei bez dopisku Lite.

2

Zależy czy w ogóle go chcesz bo ten IPhone X to straszny niewypał.

0

Dzięki.

0

Gdyby po tak długim czasie zapodali jeszcze lootboxy to strzelilby sobie strzałę w kolano.

0

Dzisiaj przeglądałem sobie La Ramblę na telefonie i trafiłem na użytkownika z taką ikonką? Co ona oznacza?
https://zapodaj.net/69f63228e5f97.png.html

0

http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6020030.html#comment-6020030

Nie Jest to idealny sposób ale zawsze jakiś, dzisiaj poszukam czy gdzieś jeszcze nie ma.

20

Ja już bym przestał się tym przejmować, czasu nie cofniesz.

1

Podobno na pierwsze mecze najlepiej te najtańsze, najwyższe miejsca.

0

Na pewno sporo osób jeszcze.

5

Teraz rak jak grypa...

Zdrowia dla taty!

0

Niezły żarcik.

1

Jak krótki to Dom z Papieru będzie ok, łącznie jakieś 19 odcinków.

0

No proszę. Ładnie :D

0

Człowiek by zainwestował w którąś jakieś 30 zł i by poczekał. Zaraz podskoczy jeszcze wyżej, żeby spaść jeszcze niżej. Typowe dla kryptowalut.

0

Może to ta aktualizacja najnowsza?

0

Puste na pewno nie bo słychać przyśpiewki.

0

Nie na tym zdjęciu.

1

Może coś głupawego do posmiania się?
"Alibi.com"

0

Tak btw. Zieliński w wyjściowym składzie.

0

Raczej tak.

0

Na szczęście Barcelona chętnie zawodników nie oddaje.

0

Jak na na razie obejrzałem w życiu tylko 2 seriale i Dom z papieru jest jednym z nich.

Na początku myślałem że będziesz pytał o linka.

2

Sezon jest dobry i tak, musicie być ostrożni. Dobrze, że mają tego świadomość.

0

Michy Batshuayi i 3-2.

0

Z City często gramy, wolałbym kogoś innego ;D

0

Chodziło mi o autora pierwszego komentarza ;)

0

Głupie, ale prawdziwe ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?