Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie wchodź na Fangola :D
0
Ale spokojnie. "Mam i polecam" to żaden argument tak szczerze.
Słuchawki Razera też ludzie polecają.
0
Musisz też zastanowić się czy system ci odpowiada, czy odpowiada ci polityka Apple'a co do baterii. Wydajnościowo jest na 100% dobry.
Jeśli aż tyle kasy nie chcesz wydawać to może luknij na Xiaomi Mi6? Bardzo ładny telefon i także wydajny. W tej cenie ok. 3500 to zostają chyba jeszcze flagowce od Samsunga i Huawei bez dopisku Lite.
2
Zależy czy w ogóle go chcesz bo ten IPhone X to straszny niewypał.
0
Dzięki.
0
Gdyby po tak długim czasie zapodali jeszcze lootboxy to strzelilby sobie strzałę w kolano.
0
Dzisiaj przeglądałem sobie La Ramblę na telefonie i trafiłem na użytkownika z taką ikonką? Co ona oznacza?
https://zapodaj.net/69f63228e5f97.png.html
0
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6020030.html#comment-6020030
Nie Jest to idealny sposób ale zawsze jakiś, dzisiaj poszukam czy gdzieś jeszcze nie ma.
20
Ja już bym przestał się tym przejmować, czasu nie cofniesz.
1
Podobno na pierwsze mecze najlepiej te najtańsze, najwyższe miejsca.
0
Na pewno sporo osób jeszcze.
5
Teraz rak jak grypa...
Zdrowia dla taty!
0
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6020030.html#comment-6020030
0
Niezły żarcik.
1
Jak krótki to Dom z Papieru będzie ok, łącznie jakieś 19 odcinków.
0
No proszę. Ładnie :D
0
Człowiek by zainwestował w którąś jakieś 30 zł i by poczekał. Zaraz podskoczy jeszcze wyżej, żeby spaść jeszcze niżej. Typowe dla kryptowalut.
0
Może to ta aktualizacja najnowsza?
0
Puste na pewno nie bo słychać przyśpiewki.
0
Nie na tym zdjęciu.
1
Może coś głupawego do posmiania się?
"Alibi.com"
0
Tak btw. Zieliński w wyjściowym składzie.
0
Raczej tak.
0
Na szczęście Barcelona chętnie zawodników nie oddaje.
0
Jak na na razie obejrzałem w życiu tylko 2 seriale i Dom z papieru jest jednym z nich.
Na początku myślałem że będziesz pytał o linka.
2
Sezon jest dobry i tak, musicie być ostrożni. Dobrze, że mają tego świadomość.
0
Michy Batshuayi i 3-2.
0
Z City często gramy, wolałbym kogoś innego ;D
0
Chodziło mi o autora pierwszego komentarza ;)
0
Głupie, ale prawdziwe ;D