0

Albo przeczołgamy się remisując na wyjeździe.

0

Z Gironą mogą się lekko odblokować i mam nadzieję, że tak będzie.

2

Jak się chce to da się prowadzić dyskusje na poziomie no ale dla niektórych to za trudne.

0

Gomes to taki przyczajony tygrys, ukryty smok. Nie wiadomo kiedy zaskoczy.

0

A szkoda, bo paru z piłkarzy Blaugrany na pewno ma do tego warunki. Rakietowicz, Coutinho teraz (no ale w LM dopiero w następnym sezonie), Messi z Iniestą też potrafią fajnie łupnąć technicznie.

0

Strzał Hazarda z początku, akcja Hazarda gdzie podawał i bodajże Iniesta wybijał z pola karnego, strzały Williana. To takie najgroźniejsze.

0

O, to jest faktycznie fajne.

1

Możliwe ale to wtedy styl gry na wejście do bramki jest chyba najgorszym do wybrania.

0

Dokładnie 78 tysięcy.

1

Denerwuje strasznie, ale go się nie zmieni.

9

Ciekawe czemu zawsze gdy zespół przeciwny stawia autobus zwracamy uwagę na to, że jest autobus a nie na to, że to Barcelona gra słabo i nie ma pomysłu na grę przeciw takim drużynom.

0

Ale mam Willian napsuł krwi. Dobry mecz Chelsea zagrała.

0

Chciałbym taki autobus w wykonaniu Barcelony xD.

1

Było, sekundę przed strzałem powiedziałem sobie, że teraz strzeli xD

0

Do trzech razy sztuka.

0

Przydałby się Ronaldo, żeby się gdzieś piłka od niego odbiła. Piszę to całkiem serio.

0

To faktycznie przypał. Ale po takich serwisach należy się tego spodziewać. To niestety normalka.

0

Autobus? Mieli więcej sytuacji od nas. Znaczy, częściej nam zagrozili niż my im.

0

Masz na myśli ten darmowy okres próbny?

0

Iniesta niewidoczny.

0

Ogólnie to z tym playerem było do przewidzenia. Oferują coś bez dobrego przygotowania. TVP sport on-line jak Izak komentował mecz też nie wytrzymało.

1

Konkretnego linka nie ma ale wszystkie tutaj są sprawdzone
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/7yxtom/1945_gmt_chelsea_vs_barcelona/

0

Obudź się. Tiki-taka to już przeszłość. Na pewno nie za Valverde.

0

Komentarze o nurkowaniu Messiego :v

0

Paulinho może zostać. Iniesta musi wyjść na mecz w końcu.

0

Iniesta wyszedł?

0

2-0 dla Chelsea.

0

Roberto coś wie o tym trybie ekonomicznym z Eibar.

0

Gorąco się zrobiło.

0

Spokojnie ;D kiedyś może zobaczę jak będę poza domem to zobaczę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?