Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Albo przeczołgamy się remisując na wyjeździe.
0
Z Gironą mogą się lekko odblokować i mam nadzieję, że tak będzie.
2
Jak się chce to da się prowadzić dyskusje na poziomie no ale dla niektórych to za trudne.
0
Gomes to taki przyczajony tygrys, ukryty smok. Nie wiadomo kiedy zaskoczy.
0
A szkoda, bo paru z piłkarzy Blaugrany na pewno ma do tego warunki. Rakietowicz, Coutinho teraz (no ale w LM dopiero w następnym sezonie), Messi z Iniestą też potrafią fajnie łupnąć technicznie.
0
Strzał Hazarda z początku, akcja Hazarda gdzie podawał i bodajże Iniesta wybijał z pola karnego, strzały Williana. To takie najgroźniejsze.
0
O, to jest faktycznie fajne.
1
Możliwe ale to wtedy styl gry na wejście do bramki jest chyba najgorszym do wybrania.
0
Dokładnie 78 tysięcy.
1
Denerwuje strasznie, ale go się nie zmieni.
9
Ciekawe czemu zawsze gdy zespół przeciwny stawia autobus zwracamy uwagę na to, że jest autobus a nie na to, że to Barcelona gra słabo i nie ma pomysłu na grę przeciw takim drużynom.
0
Ale mam Willian napsuł krwi. Dobry mecz Chelsea zagrała.
0
Chciałbym taki autobus w wykonaniu Barcelony xD.
1
Było, sekundę przed strzałem powiedziałem sobie, że teraz strzeli xD
0
Do trzech razy sztuka.
0
Przydałby się Ronaldo, żeby się gdzieś piłka od niego odbiła. Piszę to całkiem serio.
0
To faktycznie przypał. Ale po takich serwisach należy się tego spodziewać. To niestety normalka.
0
Autobus? Mieli więcej sytuacji od nas. Znaczy, częściej nam zagrozili niż my im.
0
Masz na myśli ten darmowy okres próbny?
0
Iniesta niewidoczny.
0
Ogólnie to z tym playerem było do przewidzenia. Oferują coś bez dobrego przygotowania. TVP sport on-line jak Izak komentował mecz też nie wytrzymało.
1
Konkretnego linka nie ma ale wszystkie tutaj są sprawdzone
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/7yxtom/1945_gmt_chelsea_vs_barcelona/
0
Obudź się. Tiki-taka to już przeszłość. Na pewno nie za Valverde.
0
Komentarze o nurkowaniu Messiego :v
0
Paulinho może zostać. Iniesta musi wyjść na mecz w końcu.
0
Iniesta wyszedł?
0
2-0 dla Chelsea.
0
Roberto coś wie o tym trybie ekonomicznym z Eibar.
0
Gorąco się zrobiło.
0
Spokojnie ;D kiedyś może zobaczę jak będę poza domem to zobaczę.