Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jak nie. W debiucie w Argentynie dostał czerwoną xd
0
Czemu nie? Może lubi śledzić piłkarzy Barcy poza klubem. :D
1
Pique powinien odpocząć, Rakietowicz także...
I masz.
0
Na 100% tak zrobią.
1
Jak zwykle w Barcelonie największe talenty się marnują. Wszędzie indziej Gomes byłby gwiazdą.
0
Odpoczną z Las Palmas.
0
Kolega ostatnio się chwalił, taki zawsze podjarany był tym Bitcoinem-jaki on drogi i w ogóle. I zarobił aż... 28 zł xd.
1
Dla wszystkich szukających linków do meczu najpierw sprawdźcie Reddita. Mi pierwszy lepszy link zawsze tam działa.
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/7zy5aa/1945_gmt_barcelona_vs_girona/
1
Bo widzą jak Ronaldo gra. Strzela bramki, i to trzeba mu przyznać ale nie jest to zawodnik, który całokształtem może równać się z Leo.
0
Jaka spina tutaj poleciała :v
3
Zamiast taktycznych komentarzy lepiej zrobić zakładkę chyba ;)
0
Też bym wolał ale na pewno wolą żeby to Barcelona zdobyła mistrza niż Atletico :p
Najlepiej niech zagrają tak, żeby wygrać.
2
W sumie to się przyda.
0
Mogą też wyjść a'la Getafe na Real i po przyjacielsku oddadzą nam punkty.
1
Przecież on też często dostaje polecenia ale akurat pen Post jest nieciekawy.
0
Ta bańka to ogólnie jakiś nieśmieszny żart xd
0
Słyszałem kiedyś właśnie że polski Netflix a amerykański (czy tam brytyjski, nie pamiętam dokładnie) to niebo a ziemia.
Faktycznie zapomniałem, że to nie ich produkcje. Mimo to Black Sails już jakiś czas temu się skończyło. Wikingowie rozumiem, no bo sezon 5 dalej jest emitowany.
Ale jedno i tak muszę przyznać. zaraz kończę drugi sezon Black Sails a ani razu mi się odcinek nie zaciął, a oglądam na apce na Smart TV, w dodatku sprzed paru lat już. Ładuje się może z 5 sekund odcinek i tak leci.
0
A kiedy udostępnią Black Sails? Wziąłem darmowy miesiąc sobie ale nie rozumiem czemu ludzie tak to chwalą skoro nawet seriali nie ma w całości :v tak samo z Wikingami chociaż tutaj jeszcze sezon trwa to jeszcze jakoś zrozumię.
0
Jak szukałeś? Skoro w Google wklepujesz "sitek wielkie sny premiera" i ci od razu wyskakuje data premiery xD.
5
Multi? O kurde xD.
0
Czasami naciągają na telefoniczne "tak" i robi się nieciekawie.
14
Ostatnio się napracował, więc zrozumiała decyzja.
6
Nie wchodź. Zablokuj numer. Pewnie jakiś wirus czy coś, w każdym razie - nigdy nie wchodź w linki z nieznanych numerów.
1
No wiem wiem ;D
3
Lepiej wrzucić po angielsku niż nieudolnie przetłumaczyć i potem się domyślać o co autorowi chodziło.
0
Przecież to było o Zahavim, a to czysta prawda.
Edit: dobra w 2012 to jednak nieprawda.
0
Czyli stadion będzie wybierany dopiero po półfinałach?
2
Copa America z zespołami z Europy? Aha?
0
Polecasz jakieś niemęczące seriale?
0
Ja przez parę minut po meczu Chelsea nie mogłem wejść w powiadomienie ale reszta działała.