9

Jak nie. W debiucie w Argentynie dostał czerwoną xd

0

Czemu nie? Może lubi śledzić piłkarzy Barcy poza klubem. :D

1

Pique powinien odpocząć, Rakietowicz także...
I masz.

0

Na 100% tak zrobią.

1

Jak zwykle w Barcelonie największe talenty się marnują. Wszędzie indziej Gomes byłby gwiazdą.

0

Odpoczną z Las Palmas.

0

Kolega ostatnio się chwalił, taki zawsze podjarany był tym Bitcoinem-jaki on drogi i w ogóle. I zarobił aż... 28 zł xd.

1

Dla wszystkich szukających linków do meczu najpierw sprawdźcie Reddita. Mi pierwszy lepszy link zawsze tam działa.

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/7zy5aa/1945_gmt_barcelona_vs_girona/

1

Bo widzą jak Ronaldo gra. Strzela bramki, i to trzeba mu przyznać ale nie jest to zawodnik, który całokształtem może równać się z Leo.

0

Jaka spina tutaj poleciała :v

3

Zamiast taktycznych komentarzy lepiej zrobić zakładkę chyba ;)

0

Też bym wolał ale na pewno wolą żeby to Barcelona zdobyła mistrza niż Atletico :p
Najlepiej niech zagrają tak, żeby wygrać.

2

W sumie to się przyda.

0

Mogą też wyjść a'la Getafe na Real i po przyjacielsku oddadzą nam punkty.

1

Przecież on też często dostaje polecenia ale akurat pen Post jest nieciekawy.

0

Ta bańka to ogólnie jakiś nieśmieszny żart xd

0

Słyszałem kiedyś właśnie że polski Netflix a amerykański (czy tam brytyjski, nie pamiętam dokładnie) to niebo a ziemia.
Faktycznie zapomniałem, że to nie ich produkcje. Mimo to Black Sails już jakiś czas temu się skończyło. Wikingowie rozumiem, no bo sezon 5 dalej jest emitowany.
Ale jedno i tak muszę przyznać. zaraz kończę drugi sezon Black Sails a ani razu mi się odcinek nie zaciął, a oglądam na apce na Smart TV, w dodatku sprzed paru lat już. Ładuje się może z 5 sekund odcinek i tak leci.

0

A kiedy udostępnią Black Sails? Wziąłem darmowy miesiąc sobie ale nie rozumiem czemu ludzie tak to chwalą skoro nawet seriali nie ma w całości :v tak samo z Wikingami chociaż tutaj jeszcze sezon trwa to jeszcze jakoś zrozumię.

0

Jak szukałeś? Skoro w Google wklepujesz "sitek wielkie sny premiera" i ci od razu wyskakuje data premiery xD.

5

Multi? O kurde xD.

0

Czasami naciągają na telefoniczne "tak" i robi się nieciekawie.

14

Ostatnio się napracował, więc zrozumiała decyzja.

6

Nie wchodź. Zablokuj numer. Pewnie jakiś wirus czy coś, w każdym razie - nigdy nie wchodź w linki z nieznanych numerów.

1

No wiem wiem ;D

3

Lepiej wrzucić po angielsku niż nieudolnie przetłumaczyć i potem się domyślać o co autorowi chodziło.

0

Przecież to było o Zahavim, a to czysta prawda.

Edit: dobra w 2012 to jednak nieprawda.

0

Czyli stadion będzie wybierany dopiero po półfinałach?

2

Copa America z zespołami z Europy? Aha?

0

Polecasz jakieś niemęczące seriale?

0

Ja przez parę minut po meczu Chelsea nie mogłem wejść w powiadomienie ale reszta działała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?