2

Zawsze tak jest. Ludzie chco oglądać xD.

0

Teraz nie masz ścinek ciekawe co będzie jak się mecz zacznie. Ale napisz to może kiedyś rozważę ;D

0

Komentarz niżej xD.

0

Konkretnego linka nie ma ale wszystkie tutaj są sprawdzone
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/7yxtom/1945_gmt_chelsea_vs_barcelona/

0

Nie ale miło, że się dzielisz :D

15

Niech zgadnę? Ty?

0

Serduszko.

0

Oglądam oglądam. Dzięki i nawzajem.

0

Nie wiem jak to wygląda z tym limitem. Powinieneś móc jakoś to sprawdzić, ale niestety nie wiem jak.

0

Może limit się skończył?

Chodzi ci o kartę SIM? SD to taka na której zapisujesz różne rzeczy ;D

0

Na 72 MB/s powinno śmigać mimo to.

0

Internet mobilny?

2

Mamy się cieszyć, że słaby piłkarz wychodzi na ważny mecz w pierwszym składzie?

0

W takim meczu może zadecydować gol farfocel. Paulinho jest w tym mistrzem.

1

Pewnie w tym meczu by odpalił.

XD

1

Ja oglądałem. Zależy od streama. Mi potrafiło się zaciac.

0

W dwumeczu?

0

Fajne wspomnienie ;D

0

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/7yxtom/1945_gmt_chelsea_vs_barcelona/

Śledź linka powyżej. Sprawdzone linki i napisane czy działają na telefonie.

0

Powodzenia kolego ;D

1

Serialowa to Ragnar Lothbrok. A filmowa nie wiem. Za dzieciaka lubiłem Indiana Jonesa.

0

W sumie myślałem tak samo. Do pamiętnego meczu z Valencią.

0

Dobra sorry Seba. Nie bij tylko. Już nie będziemy.

0

Zawsze tak jest. Jak nie anulujesz subskrypcji zabierze ci ileś tam zł zależnie od pakietu.

0

Ja nie wiedziałem. XD

0

Spróbuj na innej przeglądarce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?