Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zawsze tak jest. Ludzie chco oglądać xD.
0
Teraz nie masz ścinek ciekawe co będzie jak się mecz zacznie. Ale napisz to może kiedyś rozważę ;D
0
Komentarz niżej xD.
0
Konkretnego linka nie ma ale wszystkie tutaj są sprawdzone
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/7yxtom/1945_gmt_chelsea_vs_barcelona/
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/7yxtom/1945_gmt_chelsea_vs_barcelona/
0
Nie ale miło, że się dzielisz :D
15
Niech zgadnę? Ty?
0
Serduszko.
0
Oglądam oglądam. Dzięki i nawzajem.
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/7yxtom/1945_gmt_chelsea_vs_barcelona/
0
Nie wiem jak to wygląda z tym limitem. Powinieneś móc jakoś to sprawdzić, ale niestety nie wiem jak.
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/7yxtom/1945_gmt_chelsea_vs_barcelona/
0
Może limit się skończył?
Chodzi ci o kartę SIM? SD to taka na której zapisujesz różne rzeczy ;D
0
Na 72 MB/s powinno śmigać mimo to.
0
Internet mobilny?
2
Mamy się cieszyć, że słaby piłkarz wychodzi na ważny mecz w pierwszym składzie?
0
W takim meczu może zadecydować gol farfocel. Paulinho jest w tym mistrzem.
1
Pewnie w tym meczu by odpalił.
XD
1
Ja oglądałem. Zależy od streama. Mi potrafiło się zaciac.
0
W dwumeczu?
0
Fajne wspomnienie ;D
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/7yxtom/1945_gmt_chelsea_vs_barcelona/
Śledź linka powyżej. Sprawdzone linki i napisane czy działają na telefonie.
0
Powodzenia kolego ;D
1
Serialowa to Ragnar Lothbrok. A filmowa nie wiem. Za dzieciaka lubiłem Indiana Jonesa.
0
W sumie myślałem tak samo. Do pamiętnego meczu z Valencią.
0
Dobra sorry Seba. Nie bij tylko. Już nie będziemy.
0
Zawsze tak jest. Jak nie anulujesz subskrypcji zabierze ci ileś tam zł zależnie od pakietu.
0
Ja nie wiedziałem. XD
0
Spróbuj na innej przeglądarce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika