0

Spodobało mi zdjęcie z lampkami.

0

Ale następny mecz z Realem gramy na Camp Nou xD

0

Tak jak niżej ktoś napisał pod tym tweetem. Czegoś z czasów Di Stefano nie ma?

0

DOM Z PAPIERU SEZON 2

Poniżej sposób z pobraniem odcinka ze strony i dodanie napisu z pliku ;)
https://www.writeurl.com/publish/hvnsfve34ovn7bwz0m8c

1

Wszedł z ławki i w 20 minut zrobił więcej niż reszta pomocy przez cały mecz.

0

Acestream i jedziesz

0

1-0 dla The Blues lub remis 1:1.

0

TVP i dobra jakość? Przecież oni dalej mają obraz jakości 360p

0

"Kamil jest najmocniejszy pshychocznie"

0

O kogo chodziło z tymi filmikami?

0

Ale sztuczne emocje komentatorów po tym jak poznali miejsce Kamila.

0

Na samej górze? Na pewno będzie widać dobrze.

0

Albo gol z Manchesterem City z ostatniego meczu

0

Nie ma takiej opcji.

0

Ogólnie to każdemu coś innego się podoba. Nie każdemu musi pasować. :D

0

Na którym odcinku jesteś?

0

http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6020030.html#comment-6020030



Pierwszy sezon powinien być normalnie :D tak czy siak szukam lepszej jakości żeby się z wami podzielić. Drugi sezon już znalazłem, teraz pierwszy znaleźć i zapodam na La Ramblę.

Edit: teraz luknąłem i paru nie ma. Ale wpisz dom z papieru na szukajka.tv to na pewno znajdziesz.

0

Kolega dopiero w grudniu założył konto :D więc wielce prawdopodobne.

0

Fajny serial, w dodatku krótki ;) Jeśli lubisz takie klimaty to warto.
Z resztą wystarczy spojrzeć ile jest pytań o ten serial :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeśli nie przeszkadza ci lekki wątek romantyczny to powinno być ok :P Miłego seansu, cokolwiek wybierzesz.

0

mi się podobało Alibi.com. Oglądałem to z rodzicami :D Taki humor absurdu, było gdzieś na ekino.tv :P

1

Alibi.com







0

Komentarz usunięty

7

Ale każdy NORMALNY kibic to wie. Te teksty o tym jaki to Ronaldo jest skuteczny są od osób, które jedyne co oglądają to statystyki po meczu.
Od paru lat nie potrafię zrozumieć jak można porównywać Leo do Cristiano. Oglądasz mecz Barcelony, nieważne jaki - praktycznie w każdym wykona jakiś świetny drybling, magiczne podanie. Człowiek patrzy i nie wierzy, że tak się da. Tymczasem kiedy Ronaldo tak zagrywa?

Te statystyki zdobytych bramek Ronaldo to jakaś niesprawiedliwość. Ziomek tyle ich nastukał akurat wtedy gdy jego zespół 2 razy pod rząd wygrał LM. Ale on niczym się nie wyróżniał.
Z resztą. Ronaldo od paru lat nie jest najlepszy w Realu, a co dopiero na świecie.

1

Alibi.com
Tylko lekko wątku romantycznego ale to właśnie taka glupowata komedia :D

1

A piłkarze nie mają na każdy mecz nowej sztuki?

1

Tutaj też się zgadzam akurat. iOS nie potrzebuje takich podzespołów bo jest genialnie zoptymalizowany.

0

Nie będzie innych sezonów.

0

Przeczytałem S6, a to wtedy telefon Samsunga :D
Cena jak za tego iPhone'a fajna i skoro korzystasz z iOS to chyba bierz. Ogólnie to ciężko pytać ludzi o Apple'a bo to temat, który prawie zawsze wywołuje atak zazwyczaj od posiadaczy właśnie IPhone'ów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?