Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pobiera 2 zł żeby sprawdzić że konto prawdziwe i czy coś tam jest.
0
Z polskim to nic nie znajdziesz.
0
Przecież na Netflixie bierzesz darmowy miesiąc i od razu go anulujesz. Masz nawet napisane że możesz oglądać do x dnia następnego miesiąca.
0
Bodyguard Zawodowiec?
1
Faktycznie źle to napisałem. Chodziło mi, że strzelał bramki ale po za tym co? Pomoc dalej była dziurawa, podawał do najbliższych kolegów. Ale tak jak napisałeś, nie można mu odmówić woli walki na boisku.
0
Taki tryplet to nie tryplet.
7
Dla mnie zawsze był słaby, nawet jak strzelał bramki. Nigdy nic nie wnosił.
0
A nie są to srebrne medale malowane na złoto? XD
0
Podobno byli niewypłacalni już gdy kupowali klub ;D
0
Betis z bramką xd
1
Chociaż tobie chodzi o siłę strzału itp. nie jestem pewny czy w ogóle się da.
0
Jeśli grasz na padzie to kliknij prawą gałkę.
0
Już koniec meczu :D
0
Dzięki wielkie. Nie śledzę igrzysk, ale o tej aferze słyszałem.
0
Dlaczego "olimpijczycy z Rosji"? :D
0
Alibi.com
Do obejrzenia z dziewczyną idealne :D
0
Roberto nie wyglądał jakby się oszczędzali jeśli masz na myśli tryb ekonomiczny.
0
Robię drugie podejście do serialu Black Sails. Czy w drugim sezonie zacznie się rozkręcać?
0
Skoro tak, to faktycznie jest na 18. miejscu. Zwracam honor.
0
Na 18 miejscu jest Matrix.
0
Źle to napisałem. Oglądałem pół na pół, "przespałem "miałem na myśli że dużo rzeczy mnie rozpraszało. Ale słabą grę Paulinho to nietrudno było dostrzec.
0
Wybacz ale...
XD
0
O proszę. Jest coś na co nie ma zakładu? XD
0
Słabo to na pewno Paulinho.
0
W sumie to nie wiem czemu się wypowiadam na temat tego meczu bo go przespałem prawie całego. Usuwam koma xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Są w ogóle takie zakłady co do przejścia zawodnika do innego klubu :o?
0
Tylko nie szalej za bardzo takim hajsem :D
0
Proszę.
0
Skąd info?
Podobno tier 1 jesteś :D