0

Ja również uważam, że Real zasłużył. Wiadomo, piłkarsko, wydaje mi się, lepiej zaprezentowało się PSG ale Real wyglądał solidnie. Parę kontrowersji było, ale też bez przesady. Gol strzelony kolanem? Cóż... bywa.

Mimo wszystko jednak Real z tych wielkich drużyn (faworytów do zdobycia LM) ostatnio wygląda chyba najgorzej i jeśli znowu się doczołgają do finału to będzie nieciekawie.

1

http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6020030.html#comment-6020030



Wiedziałem, że dobrze robię pisząc ten post :D

0

Miałem dzisiaj nic nie oglądać ale Napoli-Lipsk zapowiada się ciekawie. Luknąłem na ostatnie wyniki w lidze tych zespołów i wygląda to fajnie.

0

Przeprosiłem już, więc nie na miejscu jest nazywanie mnie cebulakiem. Nie wiedziałem, że pisanie pracy dyplomowych za kasę to norma, po twoim pierwszym komentarzu już wiem.

0

Sorry, nie spodziewałem się że takie rzeczy mają byt. Zwracam honor.

0

Serio? To nie wiedziałem, zwracam honor w takim razie.

0

Wowowowo, ty tak serio? Order lenia leci do Ciebie, gratulacje.

0

Pytania o to gdzie leci mecz x w TV, wyniki meczów zamiast sprawdzić samemu. Straszne to jest.

0

Kurde, nie ubiję interesu.


0

Myślałem że to literówka. Przypał.
Ziomek tak pewnie specjalnie, żeby naszą czujność przetestować.

7

Dom z papieru?

Mam linka, chcesz?





:v

0

Genialny serial, oglądałem, ale film to nie to samo do serial mimo wszystko ;D

1

Jednak nie wiem co to jest.

0

Film, nie serial :D.

1

A to przestań, nie warto sobie dupy zawracać.

20

Zależy jaki typ kibica. Jeśli taki, którego jedynym argumentem jest 12 pucharów LM to nie warto

0

Dzięki bardzo.

0

No co zrobisz, nic nie zrobisz.

0

A o kim to?

0

Ale ojciec zapodał jedzonko. Jajecznica ze wszystkim - cebulą, pomidorem, parówką, pieczarkami i czosnkiem. A jakie dobre :D

0

Wiem :D.

0

Mam grę właśnie na Kinecta i na opakowaniu jest napisane że lepiej się gra z sensorem Kinect więc może? :V

17

Faktycznie, lepiej mieć ból dupy po meczu Realu.

0

Priv.

0

Moim zdaniem ewidentny nie był, no ale mógł gwizdnąć. Gdyby każdy taki kontakt był gwizdany to walka bark w bark by nie istniała.

2

Czekaj, ja też raz na jakiś czas dobrze wytypuję wynik i też się pochwalę dla "ekspertów z La Rambli". :D

0

Aha xD no to nieźle.

0

2:1 bądź 2:2.

0

Widzę, że mnie kolega wyręczył :D

0

Coo Kiedy :D.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?